Category Archives: Akrep

Akrep burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Ay-Oğlak burcu geçişi devam ediyor. Yakın çevrenizle aranızdaki her türlü iletişimde bu geçiş size kuvvet olabilir. Birlikte olduğunuz insanın ihtiyaçları, aileniz veya bizzat kendinizle alakalı yapmanız gerekenleri belirli bir sistem içinde halledebilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz.Saat 12:21-15:15 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çevrenizle iletişimde sakin olmak yararlıdır. Ancak bir sorunu çözebilmek için tartışmaya kalkışmak yanlış olur. Bilgisayarınızı kontrol etmekte fayda var. Ulaşımda çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Bir de duyduğunuz haberlere, olan biten her şeye bilinçli yaklaşalım ki, yanılmayalım.Saat 15:15 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde ilişkinizi, aile hayatınızı ve iş konularını gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu meseleler ister istemez öne çıkar. Eğer dışarıdan yönelen veyahut kendi içinizde sizi rahatsız eden mevzular varsa, bunları çözüme kavuşturmak istersiniz. Hatta bir hayli sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü mali açıdan hayatınızı garanti altına almak, belki ailenize yardımcı olmak veyahut yeni bir yere taşınmak için güçlenmeniz gerekmektedir. Dışarıda bir ufak sorun oluşsa, hemen oturup düşünürsünüz. Şimdi ben bir tepkide bulunsam, işimi kaybederim, ondan sonra da parasız kalırım. En iyisi idare edeyim dersiniz. Fakat idare etmek de işinize gelmez.Huzurlu ve gönlünüzce dinleneceğiniz bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugünlerde eve ve ailenize yönelik işler içinde daha sabırlı olmalısınız. Gereksiz öfkeli durumlardan uzak kalmaya bakın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşamı doğal akışı içinde değerlendirmeyi öğrenmelisiniz. Duygusal yönünüz ve alışkanlıklarınıza bağlı olmanız, çevrenizi algılama konusunda zorluklar yaşamanıza neden olacaktır.. Bugün muhalif tavırlar içine girmeyin.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Saat 01:55 Ay-Jüpiter görünümü, ilişki meselelerinde biraz kafamızın karışık olduğunu gösteriyor. Çünkü bir yandan geçmiş kırgınlıklarımız var diğer yandan fazlasıyla irdeliyoruz. Çünkü artık biliyoruz ki, insan zamanla tanınıyor. En başından her şeye dikkat etmek gerekiyor. O nedenle değerlerimize sahip çıkıyoruz. Çünkü bazı insanları anlamak mümkün değil. Belki de bu yüzden biraz mesafeliyiz.Saat 10:36 Ay-Satürn kavuşumu maddi kazancımız konusunda ciddi düşünmenin göstergesidir. Alacağımızla vereceğimiz arasında bir dengesizlik varsa, kendimizi bu saatlerde pek rahat hissetmeyiz. Yaptığımız işin getirisine bakarız. Bu kadar yorulduğuma değmeli diye düşünürüz. Paramızın hesabını bilerek hareket ederiz.Günün tüm görünümleri size arzu ettiğiniz güzellikleri yaşatsın. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işleri daha iyi hale getirebilirsiniz. Eski işlerinizi toparlama fırsatınız var. Ticari konularda iletişim halinde olabilirsiniz. Gün içinde yeteneklerinizi kullanacağınız konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gelebilir. İşlerinizde özen gösterin.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ketum davranışlarınız altında gizli planların ve önemli konuların olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumluluklarınızı tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz. İkili ilişkilerinde karşı tarafın şartlarını dikkatli izlemelisiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 15:01 olana dek Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu zaman diliminde, duygularınızı anlamakta veya kabul etmekte zorlanan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizle aranıza belli bir mesafe koyabilirsiniz. Bu biraz da kendinizi koruma dürtünüz gereği yapılan otomatik bir tavırdır.Saat 04:57 Ay-Kuzey düğüm görünümü, planladığınız şekilde hareket etmenin önüne geçebilir. Toplumsal ilişkiler, iş hayatı, ailenizle olan bağınızı sorgularsınız. Bir çok meselenin sizi yorduğunu düşünürsünüz.Saat 15:01itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Partnerimizin bize olan maddi ve manevi katkılarını ayrıca ilişkimizin artı ve eksileri üzerinde düşünmemizi sağlayıcıdır. Eğer bu konuda bir sorun yoksa o zaman kendimizi güvende hissedebiliriz. Tam tersine bir durum söz konusu ise, kendi değerlerimize sahip çıkarak bunlardan taviz vermeyeceğimizi dile getirebiliriz.Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bu sabah hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İletişimle ilgili işlerinizde gelişmeler olabilir. Kişisel konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Günün ikinci yarısında parasal konularda daha aktif olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Eğitim ile ilgili geliştirebileceğiniz konular var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Büyük rakamlar peşindesiniz fakat beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Kazalara müsaitsiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 03:23 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi altında Pazar gününe adım atacağız. Bu enerji sayesinde çelişki yaşamazsınız. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz. Size göre olması gerekenler mutlaka gerçekleşmelidir. Zaman zaman bazı insanlar üzerinde baskın olmaya çalışabilirsiniz. Gücünüz kanıtlamaktan yanasınız.Saat 10:45 Venüs-Chiron arasındaki mücadeleci görünüm, aşk hayatımızı yakından ilgilendiriyor. Bu alanda problem yaşamak istemiyoruz. Eğer kendinden oldukça emin bir kişiyle beraberseniz ve bu insan size arzu ettiklerinizi vermiyorsa, bu aşkı ayakta tutmak için fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Çünkü sevgi sizin için gayet önemlidir. Yalnız kalmamak için böyle davranmak gerektiğini düşünürsünüz. Venüs-İkizler burcunda ilerlediği için kafamız ve yüreğimiz karışık. Aslında doğruyu yanlışı gayet iyi bildiğimiz halde, kendinize söz geçiremiyoruz. Oysaki ne yapmalıyız. Bu ilişkiye veya ilişki kriterlerimize gerçekçi bir şekilde bakmalıyız.Saat 11:04 Venüs-Uranüs görünümü, ilişkinizle ilgili konularda geçmişte yaşanan bazı olumsuz gelişmeleri geride bırakmak ve yeniden kendinizi gözden geçirme yönünde etkili oluyor. Eğer çoktandır yalnızsanız bu görünüm, hayatınıza yeni birini alma konusunda kararsız kaldığınızı gösteriyor. Belki hala bitmemiş bir beraberliğiniz var veyahut sorunlarınız olduğu için yüzleşmekten kaçınıyorsunuz. Fakat şunu biliniz ki, üstü örtülen her şey geri planda işlemeye devam eder. İyice düşünün. Bu hayat sizin çünkü. Bu görünüm, mali konularda işin getirisinin az olduğunu ve sizin de daha fazla kazanmak mecburiyetinizi işaret ediyor. Bu nedenle, yeni iş arayışınızın göstergesi olabilir. Genelde gerginlik, biraz huzursuzluk yaratabilir. Fakat değişime olan hevesliliğiniz bir hayli yoğundur.Saat 18:22 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, iki konuda hakimiyeti elinizde tutarsınız. Birincisi dış dünyada kimliğinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, ikincisi duygusal ve ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek. Kişisel anlamda otoritenizi kabul ettirme arzunuz yoğundur. Tabii ki bunun ayarını çok iyi yapmanız lazımdır. Her konuda haklı olduğunuzu iddia etmeniz abartılı hareket etmeniz, başta arkadaşlarınız daha sonra partnerinizle aranızda tatsızlıklar yaşanmasına neden olabilir. Başkaları tarafından onaylanmak, alkışlanmak ihtiyacı içinde olacağınız bugün, önce çevrenizdeki insanlarla iyi bir iletişimde bulunmanız, yeri geldiğinde onlara yardım etmeniz gerekir. Ev alanı içinde veya duygusal konularda ise, biraz daha dikkatli olmak gerekliliği vardır.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün Ay burcunuzda ilerlerken şanslısınız ve niyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal açıdan önemli konular var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz.. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, genel olarak sosyal hayatta ve hedeflerimiz yönünde detaylı düşünmemizi sağlar. Aslında böyle düşünmek zaman zaman işin içinden çıkmakta zorluklar yaratsa da, sonuçta başarılı bir karar vermede, ayrıntıların farkına varmada sizi destekleyicidir.İş arkadaşlıkları, proje amaçlı bir araya gelişler, ekibin kurulması ve hangi insanlarla çalışılacağı gibi konular, genelde gündemde olduğu için, birileri size veya siz birilerine haber göndererek, teklif yollayarak bu işle ilgili ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Sosyal hayat bu zamanda öyle eğlenceden ziyade, iş amaçlı düşünülecek şekilde ele alınır. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün geleceğinizle ilgili planları gerçekleştirmek için istek duyabilirsiniz. Bazı yönlerden de kısıtlama içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Alacağınız yardımlarla sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Yabancılarla ilgili konularda destek alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay kombinasyon burcunuz Başak’ta ilerliyor… İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, zorlanabilirsiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, genel olarak sosyal hayatta ve hedeflerimiz yönünde detaylı düşünmemizi sağlar. Aslında böyle düşünmek zaman zaman işin içinden çıkmakta zorluklar yaratsa da, sonuçta başarılı bir karar vermede, ayrıntıların farkına varmada sizi destekleyicidir.İş arkadaşlıkları, proje amaçlı bir araya gelişler, ekibin kurulması ve hangi insanlarla çalışılacağı gibi konular, genelde gündemde olduğu için, birileri size veya siz birilerine haber göndererek, teklif yollayarak bu işle ilgili ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Sosyal hayat bu zamanda öyle eğlenceden ziyade, iş amaçlı düşünülecek şekilde ele alınır. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün geleceğinizle ilgili planları gerçekleştirmek için istek duyabilirsiniz. Bazı yönlerden de kısıtlama içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Alacağınız yardımlarla sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Yabancılarla ilgili konularda destek alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay kombinasyon burcunuz Başak’ta ilerliyor… İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, zorlanabilirsiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, yeni haftamız iki enerji etkinliğinde başlayacak. İlki, saat 17:54 Venüs-Satürn karşıt görünümüdür. İlişkimizde, finansal anlamdaki işlerimizde, ortaklıklarımızda belli bir mesafe koymamıza neden olabilir. Çünkü kim doğru kişi, kim arkadan oyunlar çeviriyor veya güvenilir değil bunları anlamak istiyoruz. Şöyle bir baktığımızda herkes kendi çıkarını düşünüyor. İster devam eden ilişkimizde ister maddi konularda biz de artık dikkat ediyoruz. Bu dikkatlilik kimileri için, mesafeli davranıyor diye düşünülmesine yol açabilir.Saat 19:33 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, kimsenin sözüne, kararlarına ve sizin hakkınızda ne düşündüğüne aldırmadan yolunuzu çizebilme gücü verir. Merkür-Aslan burcunda seyrettiği için şu aralar hepimiz aklımıza güveniyoruz. Ancak ben derim ki, iş hayatınız veya ilişkiniz söz konusu ise, iyice düşünmeden kararlar vermeyiniz.Hafta boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
İş hayatınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Şimdiye kadar gösterdiğiniz çabaların karşılığını alabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olacağınız işler yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Gün içinde kişisel konularınızla ön plana çıkabilirsiniz. Teknik işlerle ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Merkür toplumsal ilişkilerinizi aktif bir şekilde etkiliyor. Yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü, şu andaki sorunların zamanla halledileceğini gösteriyor. Ancak burada bir önemli husus var. Siz değerlerinize sahip çıkmalı ve takipçisi olmalısınız. Şartlar zorlayıcı gibi dursa da, taşlar yavaş yavaş yerine oturacaktır.Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Canınızı sıkan her ne ise gerçekçi bir şekilde düşününüz. Uygulamayı düşündüğünüz ve tamamen geleceğinizi ilgilendiren meseleleri, şu anki mevcut iş koşullarınız çerçevesinde ele almanızdır. Gerçekten ne istediğinize tam olarak cevap veremediğiniz takdirde kafanızın karışacağı açıktır.Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde tatmin olmak ve kalıcı bir aşk yaşamak istersiniz. Geçmişin tüm tuhaflıklarını geride bırakarak gerçekten hak ettiğiniz bir yaşamın hayalini kurabilirsiniz. Kimileri bir çocuğu olsun ister, bazıları aşkla alakalı bildiği tüm kötü tecrübeleri unutmayı diler, bir kısmınız ise kendini olabildiğince güçlü ifade etmeyi. İstekler böyle bir görünüm altında öylesine güçlüdür ki, kaybetmeyi göze almanız mümkün değildir. Aşk, kanınızda delice akmalı, istekler açıkça belirtilmeli ve mutlaka yerine gelmelidir. Dayanmaya sabrınız yoktur.Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, ailevi değerlerinizi koruma ve kollama iç güdünüzün yüksek olduğu bugün, isteklerinizi ifade ederken sadece kendi rahatınızı düşünmek yerine, başkalarının da fikrini almak zorunda olduğunuzu biliniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu, öncü gücünüzü bilgilenmek, eğitim, ticaret ve uzmanlaşmak adına yönlendirmeniz ve ilerlemenizdir. Başarılı olmanız gereken alanda karşınıza çıkan zorluklarla mücadele ederken, kimi zaman bireysel isteklerinizi arka plana almanız gerekebilir.Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün medya ve uluslararası konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde eğitsel konularda başlangıçlar olabilir. Birçok konuya birden odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle planlar yapmak size iyi gelebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Siz, güçlü bir kişi olarak tanınırsınız.. Ketum yapınızı bilenler, her konuda düşüncelerinize büyük değer veriyorlar. Bugün içgüdülerinizi denetlemek zorunda kalabilirsiniz. sosyal aktivitelerinizi daha da arttırmalısınız.