Category Archives: Akrep

Akrep burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (19-02-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (19-02-2018)Mynet Burçlar

Milliyet Gazetesi Burçlar
Günlük rutininiz içinde hareketli ve hızla karar almanız gereken durumlar oluşabilir. Çalışma ortamınızda, iş arkadaşlarınızla ilgili konularda bir takım dalgalanmalar olabilir. Bu alanda risk alabilirsiniz. İş organizasyonunuz içinde liderlik etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bugün sağlık konusunda da dikkatli olmanızda fayda var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (08-02-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (08-02-2018)Mynet Burçlar

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların üzerine zaman harcayabilirsiniz. İşlerinizle ilgili yeni niyetleriniz olabilir. Sorumlu olduğunuz konuda en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Öğleden sonra parasal konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Kişisel konularda daha fazla emek sarf etmelisiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün; istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, hatta biraz da cesur davranıyorsunuz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 06:56 itibariyle gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay, bir dedektif gibi her şeyi araştırmanızı sağlar. İlişkinizi gözden geçirirsiniz. Mutlu ve doyumlu musunuz, istekleriniz nedir, neler sorun yaratıyor? Bu sorulara cevap ararsınız. Güç ve hakimiyeti elde tutmak sizin için önemlidir. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermezsiniz. Bu enerji, size zengin bir iç görü kazandırarak kendinizi ve ihtiyaçlarınızı yeniden saptamanız adına yol gösterir. Başarılı işler çıkar. Görüşmeler olumlu geçer.Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü size ciddiyetle çalışma ve başarılı olma gücü veriyor. Başkaları üstünüzdeki etkiniz bu saatlerde oldukça yüksektir.Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuda en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Alternatif yollar bulmak isteyebilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte programlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Kişisel konularda fazla diretmeyin.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, bilinçaltı öfkelerinizi denetim altında tutmak zorundasınız. Enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacak olumlu çalışmalar içindesiniz. Planlı şekilde davranarak başarıyı mıknatıs gibi çeken bir yönünüz var.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, 26 Ocak saat:15:56-17 Mart saat:19:40 tarihleri arasında Mars-Yay burcunda ilerleyecek. Bu dönemde finansal konularda bir hayli cesur davranırız. Ancak harcamaların mutlaka kazançla doğru orantılı olması gerekir. Gelir – gider dengesi bu ayda şaşabilir, bütçenin dışına çıkılmaması gerekir. Bu süreçte, yeteneklerinizden yararlanarak kazanç elde edebileceğiniz işlere yönelmenizi tavsiye ediyor.Maddi açıdan güçlü olmak, güven içinde yaşamak istiyorsak, cesaretimizin yükseldiği bu dönemi doğru şekilde kullanmaya bakalım. Kimi Yaylar bu süreçte, iş seyahatlerine çıkarak, bazıları kendini ifade ederek, bir kısmınız eğitim hayatında başarılı olmak adına kendinize hedef belirleyebilirsiniz. İş başvuruları veya mevcut işinizdeki maddi konuların görüşülme zamanıdır. Yalnız burada dikkat edeceğiniz husus, ben bilirim demek yerine, öğreniyorum, gelişiyorum demektir. Bu tevazu dolu yaklaşımlar size birçok insan kazandırır, fırsatlar getirir.Mars-Yay seyrinin her birimiz için olumlu yönde gelişmelere işaret olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Eşinizle ilgili konularda daha fazla yaratıcı olmanız gerekebilir. Bazı konular duygusal yönden sizi zorlayabilir. Sakin olmalı ve dengede kalmalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları güçlendirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizde ilerlemek için rahat olmanızda fayda var. Teknik konularda çözümler gelebilir. Finansal konularda destek alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İş konusunda çoğul düşüncelere gereksinim duyabilirsiniz.. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğruseçmelisiniz. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. İsteseniz de kırgınlıklarıunutmayı bilmiyorsunuz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, kazancımız-işimiz söz konusu olduğunda, gözümüz dünyayı görmez. Hiç kimsenin ister ilişkide ister başka bir şeyde, bizim değerlerimizi hafife almasına tahammül etmeyiz. Bu enerji sayesinde parasal görüşmeler önümüzdeki birkaç gün boyunca önemli olacak. Yapmak istediklerimizi zihnimizde oluşturacağız, geleceğimizi önemseyeceğiz. Motive eden bu görünüm sayesinde başarılı bir sonuç elde edebiliriz.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, duyguların bir hayli yanıltıcı olabileceğini, partnerinizin söylediklerinden ziyade, ortaya koyduklarına dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlığında bir yandan kendi kendinize söylenirsiniz, diğer yandan hesap kitap yaparsınız. Maddi konular bunların başında yer alır. Böyle anlarda hesabi düşünelim. Çünkü bu insana fazladan para harcatabilir.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Yılın son gününde kendinize daha çok zaman ayırmaya bakmalısınız. Zihinsel açıdan gevşemek pek kolay olmayabilir. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
İyi niyet elçisi gibi ortalarda dolaşmanız, bazılarının kıskançlık hedeflerine maruz kalmanıza neden olabilir., Kendinizi ispat etme konusunda başlattığınız olumlu çalışmaları gizli tutmalısınız. Güven duygunuz mükemmel.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 05:20 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, hem mesleki hem de parasal anlamda güçlü olmak istiyoruz. Gelişim arzumuz bu iki konuda yüksek olacak.Saat 15:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir. Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını sanmıyorum.Saat 18:58 Ay-Mars olumlu görünümü, bir meseleyi gayet zekice kavrarsınız. Bir bilgiyi çabuk öğrenirsiniz. Yazışmak, telefonlaşmak, birileriyle olmak hoşunuza gider. İki mesele üzerinde düşünürsünüz. Fakat işin içinden çıkamadığınızda sıkılırsınız. Diyelim ki ilk kez biriyle buluşmak istediniz. Ya randevusuna geç kalır veya siz hiç de sandığınız gibi biri olmadığını düşünürsünüz.Saat 20:47 Ay-Satürn karşıtlığı, maddi konularda hiçbir şeyin hafife alınmadan, ciddiyetle gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Taşıma suyu ile değirmen dönmez sözünü unutmayalım. Geleni tutalım, idaremizi bilelim ki, birilerine eğilmek zorunda kalmayalım. Maddi ve manevi değerlerimizin kıymetini bilelim. Tercihlerimizi yapmadan önce, sonuçlarını hesap edelim.Saat 22:13-23:37 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde partnerimiz başta olmak üzere etrafımızdaki insanlarla doğru bir iletişimde bulunmak için dinlemeyi bilmek lazım. Gerginliğimiz nedeniyle bazı meseleleri anlamakta zorlanabiliriz. Kolayca sinirlenmemiz bizi başkalarının gözünde haksız duruma düşürmesin.Saat 23:37 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği, sizin için kıymetli olan her şeye karşı duyulan özlemin, ihtiyacın, arzunun göstergesidir. İlişkinizi düzene koymak veya gerçek manada sizi sevecek biriyle karşılaşmak istersiniz. Aileniz, dostlarınız, eskide yaşanmış anılarınız, bugün gözlerinizin önünden geçer.Not: 2018 yılı Akrep burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/akrep-burcu-yillik-yorumu.htmlMutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün işlerinizde sonlanmalar olabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla korumacı davranabilirsiniz. Finansal işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Çalıştığınız insanlara karşı sorumluluğunuz artabilir. Bazı belirsizlikler sizi zorlayabilir. İlişkilerinizle ilgili konularda daha fazla yorulabilirsiniz. Ticari işlerde karşıt fikirler ortaya çıkabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Çevrenizi yönetmeyi seviyorsunuz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Saat 02:53 Ay-Pluto görünümü, baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.Saat 04:17 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hangi konunda olursa olsun istek ve arzularımızı kısıtlanmadan, mecbur olmadan ifade edebilme isteğimizi işaret ediyor. Hayat bazen bizi test ediyor, sınıyor. Biz kendimiz gibi olmadığımız bir yerde, bir işte, bir ilişkide asla doyuma ulaşamayacağımızın farkındayız.Saat 14:13 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, pek istemediğimiz halde bir şeyleri dengelemek, tarafsız bir bakış açısıyla ele almak zorunda kalıyoruz. Bu durum canımızı sıkabilir, bizi gerginleştirebilir. Gönlümüz dilediğince günü geçirmekten yanadır. Ancak ilişkimiz veya iş hayatımızla ilgili meseleler kafamıza takılıdır. Pazar günü de olsa rahat yok diye düşünürüz.Saat 15:16 Ay-Uranüs kavuşumu, aktif hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bulunduğunuz alana yenilikler getirmek istersiniz. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız.Saat 19:50 Ay-Satürn görünümü, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı bir şekilde yerine getirmenizi ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanız mümkün olur. Eğer iş sorunlarınız varsa bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor, sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan ayrılmayınız. Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor.Saat 21:37-23:38 arasında Ay boşlukta etkisinde, bazı meseleler sizi daha fazla rahatsız eder. Her kafadan ayrı ses çıkınca doğal olarak gerilim yaşanabilir. Özellikle insanların bencil halleri, sadece kendi fikirlerine saygı duymaları, günün bu kısa aralığında huzursuzluk duymanıza neden olabilir.Saat 23:38 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyrine başlayacak. Sevginin, sağlıklı bir ilişkinin ne kadar kıymetli bir şey olduğunu düşüneceğiz. Çünkü huzur ve güven varsa insan kendini her alanda başarılı hissedebilir, sorunların üstesinden gelebilir diye düşüneceğiz. Tutarsız ve nereye varacağı belli olmayan bir beraberlikte zaman kaybetmekten yana değiliz. Bunları biliyoruz. Ancak gel gör ki, gönlümüze söz geçirmek pek kolay olmuyor.Not: 2018 yılı Akrep burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/akrep-burcu-yillik-yorumu.htmlGönlümüze yakın olan, güven veren, huzur sunan insanlarla bir arada olmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çalışma hayatınızla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kendinizi daha zihinsel konularda ifade etmeniz gerekebilir. İş arkadaşlarınızla yeni planlar içinde olabilirsiniz. Bugün işlerinizi daha iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmayın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sevdiklerinizle bir araya gelmeli ve onların dertlerini dinlemelisiniz. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirecek kaoslara dikkat edin.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, saat 14:42 burcunuzda doğacak Yeniay, dışarıda kendimizi biraz gizleme arzumuzun göstergesi olabilir. Bize kimsenin yaklaşmasına, kolaylıkla temasta bulunmasına, konuşmasına pek izin vermeyiz. Bu yaşadığımız bir durum nedeniyle olabilir veyahut böyle görünmeyi tercih edebiliriz. Ne yaptığımızı, ne söyleyeceğimizi insanlar merak edebilir. Bizi gizemli biri gibi görebilirler. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, bu gizlilik hali biraz da ilişkimiz nedeniyle olabilir. Belki yeni biriyle beraberizdir. Bunun bilinmesini istemeyiz. Belki de yeni ayrılmışızdır. Duyulmasından hoşlanmayız. Ancak bir şey var ki, bizden gizlenen, saklanan meseleleri çok iyi araştırır, neyin ne olduğunu tespit edebiliriz. Çünkü sezgilerimiz gayet güçleniyor.Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, harcamaları yükseltici olabilir. Kaliteli olan bir şeyi, seçkin yaşamayı, lüksü severiz. Hiçbir şeyin sıradan, basit görünmesinden hoşlanmayız. İlişki ve yatırım tercihlerimizi bu bakış açısıyla gözden geçiririz. Paramızı hangi alanda değerlendireceğimizi veya nereden ne kazanabileceğimizi düşünürüz. Bu konuda şans yüzümüze gülebilir. Bir şeyler bu Yeniayda gizemlilik anlamında etkili olacaktır. Fakat bunu birilerinin anlaması öyle kolay olmayacaktır. Plan, hedef, projelerinizden kimseye pek söz etmeyecek. Gerçekleştiğinde dile getireceksiniz.Yeniayın doğru karar ve girişimde bulunmamızda şans getirmesi dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Burcunuzda gerçekleşen yeniay, önemli gelişmelere ve yeni başlangıçlara işaret etmekte. Ancak karar vermek konusunda şartları aşırı zorlamamalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Duygusal yaralanmalara açık bir gün içindesiniz. Olayları derin algıladığınız için, değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Kaygılarınız daha da artıyor.