Category Archives: Akrep

Akrep burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 05:20 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, hem mesleki hem de parasal anlamda güçlü olmak istiyoruz. Gelişim arzumuz bu iki konuda yüksek olacak.Saat 15:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir. Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını sanmıyorum.Saat 18:58 Ay-Mars olumlu görünümü, bir meseleyi gayet zekice kavrarsınız. Bir bilgiyi çabuk öğrenirsiniz. Yazışmak, telefonlaşmak, birileriyle olmak hoşunuza gider. İki mesele üzerinde düşünürsünüz. Fakat işin içinden çıkamadığınızda sıkılırsınız. Diyelim ki ilk kez biriyle buluşmak istediniz. Ya randevusuna geç kalır veya siz hiç de sandığınız gibi biri olmadığını düşünürsünüz.Saat 20:47 Ay-Satürn karşıtlığı, maddi konularda hiçbir şeyin hafife alınmadan, ciddiyetle gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Taşıma suyu ile değirmen dönmez sözünü unutmayalım. Geleni tutalım, idaremizi bilelim ki, birilerine eğilmek zorunda kalmayalım. Maddi ve manevi değerlerimizin kıymetini bilelim. Tercihlerimizi yapmadan önce, sonuçlarını hesap edelim.Saat 22:13-23:37 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde partnerimiz başta olmak üzere etrafımızdaki insanlarla doğru bir iletişimde bulunmak için dinlemeyi bilmek lazım. Gerginliğimiz nedeniyle bazı meseleleri anlamakta zorlanabiliriz. Kolayca sinirlenmemiz bizi başkalarının gözünde haksız duruma düşürmesin.Saat 23:37 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği, sizin için kıymetli olan her şeye karşı duyulan özlemin, ihtiyacın, arzunun göstergesidir. İlişkinizi düzene koymak veya gerçek manada sizi sevecek biriyle karşılaşmak istersiniz. Aileniz, dostlarınız, eskide yaşanmış anılarınız, bugün gözlerinizin önünden geçer.Not: 2018 yılı Akrep burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/akrep-burcu-yillik-yorumu.htmlMutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün işlerinizde sonlanmalar olabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla korumacı davranabilirsiniz. Finansal işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Çalıştığınız insanlara karşı sorumluluğunuz artabilir. Bazı belirsizlikler sizi zorlayabilir. İlişkilerinizle ilgili konularda daha fazla yorulabilirsiniz. Ticari işlerde karşıt fikirler ortaya çıkabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Çevrenizi yönetmeyi seviyorsunuz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Saat 02:53 Ay-Pluto görünümü, baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.Saat 04:17 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hangi konunda olursa olsun istek ve arzularımızı kısıtlanmadan, mecbur olmadan ifade edebilme isteğimizi işaret ediyor. Hayat bazen bizi test ediyor, sınıyor. Biz kendimiz gibi olmadığımız bir yerde, bir işte, bir ilişkide asla doyuma ulaşamayacağımızın farkındayız.Saat 14:13 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, pek istemediğimiz halde bir şeyleri dengelemek, tarafsız bir bakış açısıyla ele almak zorunda kalıyoruz. Bu durum canımızı sıkabilir, bizi gerginleştirebilir. Gönlümüz dilediğince günü geçirmekten yanadır. Ancak ilişkimiz veya iş hayatımızla ilgili meseleler kafamıza takılıdır. Pazar günü de olsa rahat yok diye düşünürüz.Saat 15:16 Ay-Uranüs kavuşumu, aktif hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bulunduğunuz alana yenilikler getirmek istersiniz. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız.Saat 19:50 Ay-Satürn görünümü, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı bir şekilde yerine getirmenizi ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanız mümkün olur. Eğer iş sorunlarınız varsa bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor, sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan ayrılmayınız. Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor.Saat 21:37-23:38 arasında Ay boşlukta etkisinde, bazı meseleler sizi daha fazla rahatsız eder. Her kafadan ayrı ses çıkınca doğal olarak gerilim yaşanabilir. Özellikle insanların bencil halleri, sadece kendi fikirlerine saygı duymaları, günün bu kısa aralığında huzursuzluk duymanıza neden olabilir.Saat 23:38 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyrine başlayacak. Sevginin, sağlıklı bir ilişkinin ne kadar kıymetli bir şey olduğunu düşüneceğiz. Çünkü huzur ve güven varsa insan kendini her alanda başarılı hissedebilir, sorunların üstesinden gelebilir diye düşüneceğiz. Tutarsız ve nereye varacağı belli olmayan bir beraberlikte zaman kaybetmekten yana değiliz. Bunları biliyoruz. Ancak gel gör ki, gönlümüze söz geçirmek pek kolay olmuyor.Not: 2018 yılı Akrep burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/akrep-burcu-yillik-yorumu.htmlGönlümüze yakın olan, güven veren, huzur sunan insanlarla bir arada olmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çalışma hayatınızla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kendinizi daha zihinsel konularda ifade etmeniz gerekebilir. İş arkadaşlarınızla yeni planlar içinde olabilirsiniz. Bugün işlerinizi daha iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmayın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sevdiklerinizle bir araya gelmeli ve onların dertlerini dinlemelisiniz. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirecek kaoslara dikkat edin.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, saat 14:42 burcunuzda doğacak Yeniay, dışarıda kendimizi biraz gizleme arzumuzun göstergesi olabilir. Bize kimsenin yaklaşmasına, kolaylıkla temasta bulunmasına, konuşmasına pek izin vermeyiz. Bu yaşadığımız bir durum nedeniyle olabilir veyahut böyle görünmeyi tercih edebiliriz. Ne yaptığımızı, ne söyleyeceğimizi insanlar merak edebilir. Bizi gizemli biri gibi görebilirler. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, bu gizlilik hali biraz da ilişkimiz nedeniyle olabilir. Belki yeni biriyle beraberizdir. Bunun bilinmesini istemeyiz. Belki de yeni ayrılmışızdır. Duyulmasından hoşlanmayız. Ancak bir şey var ki, bizden gizlenen, saklanan meseleleri çok iyi araştırır, neyin ne olduğunu tespit edebiliriz. Çünkü sezgilerimiz gayet güçleniyor.Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, harcamaları yükseltici olabilir. Kaliteli olan bir şeyi, seçkin yaşamayı, lüksü severiz. Hiçbir şeyin sıradan, basit görünmesinden hoşlanmayız. İlişki ve yatırım tercihlerimizi bu bakış açısıyla gözden geçiririz. Paramızı hangi alanda değerlendireceğimizi veya nereden ne kazanabileceğimizi düşünürüz. Bu konuda şans yüzümüze gülebilir. Bir şeyler bu Yeniayda gizemlilik anlamında etkili olacaktır. Fakat bunu birilerinin anlaması öyle kolay olmayacaktır. Plan, hedef, projelerinizden kimseye pek söz etmeyecek. Gerçekleştiğinde dile getireceksiniz.Yeniayın doğru karar ve girişimde bulunmamızda şans getirmesi dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Burcunuzda gerçekleşen yeniay, önemli gelişmelere ve yeni başlangıçlara işaret etmekte. Ancak karar vermek konusunda şartları aşırı zorlamamalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Duygusal yaralanmalara açık bir gün içindesiniz. Olayları derin algıladığınız için, değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Kaygılarınız daha da artıyor.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ilişkilerde tarafsız bir bakış açısıyla durumu gözden geçirelim. Duygularımızın esiri olmadan, hem iletişim hem çalışma hayatımızla ilgili konulara da özen göstermemiz, riskli kararlardan uzak durmamız yerinde olacak. Doğru bir hedef belirlemek ve aşkta hüsrana uğramamak için, öncelikle kendimizi, ardından seçeneklerimizi gözden geçirmemiz lazım.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişinde, cesur düşünürüz. Bir olayı bir durumu çözmek için harekete geçebiliriz. Kişi hedefine mutlak ulaşmaktan yanadır. Kendisini sınırlayan ancak katlanmak zorunda kaldığı meseleleri çözmek ister. Fakat çözüm yöntemi bazen gerginlik içerebilir. Her şey hemen yoluna girmeli diye düşünebilir.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, pek istemediğimiz halde bir şeyleri dengelemek, tarafsız bir bakış açısıyla ele almak zorunda kalıyoruz. Bu durum canımızı sıkabilir, bizi gerginleştirebilir. Gönlümüz dilediğince günü geçirmekten yanadır. Ancak ilişkimiz veya iş hayatımızla ilgili meseleler kafamıza takılıdır.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..https://www.mynet.com/kasim-2017-aylik-burc-yorumlari-1209844-mykadinKasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Değişik ve orijinal fikirlere açıksınız.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ilişkilerde tarafsız bir bakış açısıyla durumu gözden geçirelim. Duygularımızın esiri olmadan, hem iletişim hem çalışma hayatımızla ilgili konulara da özen göstermemiz, riskli kararlardan uzak durmamız yerinde olacak. Doğru bir hedef belirlemek ve aşkta hüsrana uğramamak için, öncelikle kendimizi, ardından seçeneklerimizi gözden geçirmemiz lazım.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişinde, cesur düşünürüz. Bir olayı bir durumu çözmek için harekete geçebiliriz. Kişi hedefine mutlak ulaşmaktan yanadır. Kendisini sınırlayan ancak katlanmak zorunda kaldığı meseleleri çözmek ister. Fakat çözüm yöntemi bazen gerginlik içerebilir. Her şey hemen yoluna girmeli diye düşünebilir.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, pek istemediğimiz halde bir şeyleri dengelemek, tarafsız bir bakış açısıyla ele almak zorunda kalıyoruz. Bu durum canımızı sıkabilir, bizi gerginleştirebilir. Gönlümüz dilediğince günü geçirmekten yanadır. Ancak ilişkimiz veya iş hayatımızla ilgili meseleler kafamıza takılıdır.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..https://www.mynet.com/kasim-2017-aylik-burc-yorumlari-1209844-mykadinKasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Değişik ve orijinal fikirlere açıksınız.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ilişkilerde tarafsız bir bakış açısıyla durumu gözden geçirelim. Duygularımızın esiri olmadan, hem iletişim hem çalışma hayatımızla ilgili konulara da özen göstermemiz, riskli kararlardan uzak durmamız yerinde olacak. Doğru bir hedef belirlemek ve aşkta hüsrana uğramamak için, öncelikle kendimizi, ardından seçeneklerimizi gözden geçirmemiz lazım.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişinde, cesur düşünürüz. Bir olayı bir durumu çözmek için harekete geçebiliriz. Kişi hedefine mutlak ulaşmaktan yanadır. Kendisini sınırlayan ancak katlanmak zorunda kaldığı meseleleri çözmek ister. Fakat çözüm yöntemi bazen gerginlik içerebilir. Her şey hemen yoluna girmeli diye düşünebilir.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, pek istemediğimiz halde bir şeyleri dengelemek, tarafsız bir bakış açısıyla ele almak zorunda kalıyoruz. Bu durum canımızı sıkabilir, bizi gerginleştirebilir. Gönlümüz dilediğince günü geçirmekten yanadır. Ancak ilişkimiz veya iş hayatımızla ilgili meseleler kafamıza takılıdır.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..https://www.mynet.com/kasim-2017-aylik-burc-yorumlari-1209844-mykadinKasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Değişik ve orijinal fikirlere açıksınız.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler Saat 07:48 Ay-Merkür görünüm etkisi altında gelişmeleri, aldığımız duyumları akıllıca gözden geçirebiliriz. Ancak pire için yorgan yakmayalım.Saat 09:05 Venüs, Ay ile zorlu bir görünüm oluşturacak. Etrafınızdaki kişilerin konuşmalarına, davranışlarına karşı dikkatli olmamızda yarar var. Baktınız ki, biri haksızlık yapıyor, tuhaf haller içinde, onu sakince uyarabilirsiniz.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, işler umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü durumda belli esneklik içinde gelişmeleri ele alabilir.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu burcunuzda gerçekleşecek. Bu sizin için şans demektir. Doğuştan yetenekleriniz, size bahşedilmiş olan tüm olumlu özellikleriniz dışarıya yansır ve beğenilir. Kararlarınızı en doğru şekilde verirsiniz. Bu kavuşum etkisi iş görüşmelerinin başarılı sonuçlanmasını sağlar. İkili ilişkide, karşı cinsi etkilemenizde yardımcı olur. Kararlı ve oldukça tutkulu şekilde arzu ettiğiniz bir şeye yönelirsiniz ve elde edersiniz.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün zihinsel olarak yoğunsunuz. Yakın arkadaş çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Yeni başlayacağınız konularla ilgili hazırlık yapma fırsatı bulacağınız bir gündesiniz. Ticari konularda yeni kararlar almak uygun olmayabilir. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Sizi duygusal mücadeleye sokan olaylara dikkat etmenizde fayda var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Çok ilginç bir durum ortaya çıkacak. Kozmik tesadüfler ve eski duyguları tetikliyor.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür, çevre ilişkilerinin, iş meselelerinin, eğitim ve ticaret konularının gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor. Kişisel tercihlerimize, ilişkilerimiz, maddi ve manevi ortaklıklarımıza bakacağız. Bütün bunlar üzerinde bir hayli dikkatli, derinlikli, konulara hakim ve odaklanmış bir şekilde gözlemde bulunacağız.İlişkilerimize bir bakacağız. Bizim üzerimizde kimler tesirli, biz hayatta neleri önemsiyoruz, kimlerle iş birliğine yatkınız ve kimlerle birlik ve bütünlük anlamında sorunlar yaşıyoruz? Bunları gözden geçireceğiz. Öyle alttan almaya pek niyetimiz olmayacak ancak çıkarlarımız söz konusuysa, kaybetmeyi de göze almayacağız.Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde sıkışmalar meydana gelebilir. İstediklerinizi yapmakta zorlanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Kişisel anlamda dönüşüm yaşayabilirsiniz. Teknik konularda destek alabilirsiniz. Aynı meslek grubundan kişilerle organizasyon yapabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sizin her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız.. Bugün çevresel koşullarınızda gözle görülür bir hareketlenme ortaya çıkıyor. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.