Category Archives: Balık

Balık burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Pazar gününü karşılıyoruz. Her konuda sağlamlık ve güvenilirlik sizin için kıymetlidir. Her durumu bu prensipler çerçevesinde ele alırsınız.Saat 12:21-15:15 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Net olarak konuşmak veya herhangi bir konuda belirsizliklerin önüne geçmek zor olsa da, bunlar daha sonra yoluna girecektir. Sabırlı olacağız. Yenilik anlamındaki işleri gözden geçirmek, aksayan noktaları tespit etmek, girişimde bulunmak yerine beklemede kalmak akıllıca olur. Önceden ayarlanmış randevular ve rutin işler yerine getirilir. Ancak çok önemli bir konuda karar verilmez, uygulanmaz.Saat 15:15 Ay-Kova burcu seyri başladığında, değişim, yenilenme, özgür olma, sosyal ilişkilerinize önem verme ihtiyacınız yoğunlaşır. Bunların tümünü arzu etmeniz hakkınızdır. Zaten bu etki altında üzerinizde hiçbir durumun baskı kurmasına izin vermezsiniz. Yenilikler yapmak, şöyle bir kendinizi toparlamak için gerekenleri tespit edersiniz. Bazı meseleleri iş birliğinde bulunarak çözümleyebilirsiniz. Karşı taraf olarak gördüğümüz ve bizden farklı düşünen kişilerle bağlantılarda gerekiyorsa politik tarzda hareket edebilirsiniz.Huzurlu ve gönlünüzce dinleneceğiniz bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Tam olarak netleşmemiş ya da gizli de kalan durumlar yüzünden kendinizi biraz zorlanmış hissedebilirsiniz. Bugünlerde duygusal açıdan çok önemli sonuçlar var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz.. Bugün, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz.. Fakat eleştirilere karşı açık değilsiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 01:55 Ay-Jüpiter görünümü, rahat yaşam arzumuzu, parasal açıdan güvende olmak isteğimizi vurguluyor. İlişki kurduğunuz insanların size destek olması, sıkıntılarınızı paylaşmaları hoşunuza gider. Kitap okumak, işinizle ilgili araştırmada bulunmak, sosyal medyada yeni insanlarla tanışmak sizi keyiflendirir.Saat 10:36 Ay-Satürn kavuşumu, işlerimizi gayet ciddi şekilde ve sorumluluk çerçevesinde ele aldığımız zamandır. İş ortamında belli bir mesafe oluşabilir. Belli kurallara uymamız beklenebilir. Bizden yaşça veya kıdemce üst pozisyonda olan kişilerin daha anlayışlı davranmasını bekleriz. Eğer biz üst pozisyondaysak, tabii ki aynı anlayışı başkalarına göstermek durumundayız.Günün tüm görünümleri size arzu ettiğiniz güzellikleri yaşatsın. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizde iletişime daha çok önem verebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha ciddi ve sabırlı olabilirsiniz. Üstlerinizle toplantılar yapabilirsiniz. Gün içinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizin teknik kısımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Ticari sözleşmeler sizi daha fazla sorumluluk getirebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Gün içinde motivasyonunuz güçleniyor.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, saat 15:01 olana dek Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre içinde aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz yoğunlaşır. İktidar hevesimiz öylesine yükselir ki, kısacık boşluk etkisi altında her durumu kontrol altımıza almaya çalışırız.Saat 04:57 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, maddi-manevi açıdan güçlü olmak istersiniz. Ancak iş ortamı veya sağlıkla ilgile problemler bugün sizi daha fazla yorabilir. Sakinlikle gözden geçirmenizde yarar var.Saat 15:01itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Dışa karşı, inandıklarımızı güçlü bir biçimde dile getirebiliriz. Birileri bize dayatmada bulunsa bile, biz maddi-manevi güvenliğimizi kimsenin tehdit etmesine izin vermeyiz. Kendimizden emin bir şekilde dururuz. Neden olursa olsun, hiç kimseye eğilmeyeceğimizi ılımlı bir şekilde izah ederiz.Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde işle ilgili koşullar gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bürokratik konularda sıkışmalar olabilir. İşteki sorumluluklarınız artabilir. Günün ikinci yarısında gelecek konuları ön plana çıkabilir. İş hayatınızdaki dikkatli olmanızda fayda var. Yaptığınız işlerde dağınık olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyor, ısrarcı davranıyorsunuz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar Pazar günümüz, saat 03:23 itibariyle gün boyunca etkili Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Davranışlarımızı başkalarına göre değil, bizzat kendi bildiğimiz yönde ayarlamak istiyoruz. Tutkuluyuz. Gücümüzü birilerine ispat çabamız hayli yüksek. Sıradan değil, hakikaten farklı deneyimlerin peşindeyiz. Bunların da kimse tarafından bilinmesini istemeyebiliriz.Saat 10:45 Venüs-Chiron görünümü, bir yandan iletişimde bulunmak isteğimizi işaret ediyor. Ancak diğer taraftan hayatı farklı bir açıdan ele aldığımız için insanlarla anlaşmakta güçlük çekiyoruz. İnsan kafasındaki sorulara cevap bulmak istiyor. Durumu derleyip toparlamaya çalıştıkça, dış dünya üzerimize geliyor. Zaten özünüzde bulunan fedakarlık, empati, yumuşaklık devreye girince ne yöne gittiğimizi, gitmemiz gerektiğini bilemiyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, kendimize şöyle iyice bakmak. Neler bizi zorluyor neler artık bezdiriyor. Çok mu endişeliyiz yoksa fazla mı rahatız. İlişkilerde neden zorlanıyoruz. Yanlış seçimlerde bulunan biz miyiz yoksa bu insanları karşımıza çıkaran kader mi? iyi düşünmek lazım.Saat 11:04 Venüs-Uranüs görünümü, gerek parasal ve gerekse eviniz sınırları içinde kendinizi özgür bir biçimde ifade etmenizi sağlıyor. Denetim altına girmekten hoşlanmazsınız. Kafanıza koyduğunuzu yapmak ve bir an önce hayatınıza şekil düzen vermek istersiniz. Evin içinde bir koşturmaca başlar. Bu bir yolculuk, taşınma veya bir görüşmenin işaretçisi olabilir. Para harcamaktan zevk alırsınız. Eviniz, sevdikleriniz ve kendiniz için hoşunuza giden bir şeyler satın alabilirsiniz.Saat 18:22 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün, maddi ve manevi sorunlarınıza çözüm bulmak için güçlü birine ihtiyaç duyabilir veya planlarınızı partnerinize kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu noktada sınırınızı iyi belirlemelisiniz. Yoksa aranızda sorunlar oluşabilir. İş hayatınızla ilgili konularda da bugün sakin olmak gerekiyor. Bırakın etrafınızdaki insanlar sizin için ne düşünüyorlarsa düşünsünler. Siz asla pes etmeyiniz. Eğer doğru yolda iseniz, kimsenin hakkını yemiyorsanız, sadece kendi yaşamınız için çaba sarfediyorsanız, o zaman tedirgin olmanıza gerek yoktur.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kendinizi daha özgür ve hareketli hissedebileceğiniz olanaklar içindesiniz. Yenilikler ve yolculuklar açısından olumlu bir gündesiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Olabilecek sorunları önleme için, küçük molalar vermeli ve her şeyi daha ayrıntılı düşünmelisiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber ilişkide iletişimin, ayrıntıların önemi bir hayli vurgulanıyor. Sizden farklı düşünen bir partnerle veya karşınıza çıkacak kişilerle anlaşmakta zorlanmalar olabilir. Ancak bu zorluk, ilişkinin özündeki niyete bağlı olarak gelişecektir. İyi niyet, sevgi, saygı varsa, her şey çözüme kavuşur bir şekilde.Ancak problem varsa, bir de rutin olarak devam ediyorsa, bu geçişle beraber sözcükler endişe yaratıcıdır. Detaylı ve eleştirel düşünmek, sürekli kusur bulmak beraberliği zorlar. Tam tersine problemi tespit etmek, bunu çözmek için atılmış olumlu bir adım olacaktır. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinize odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele verebilirsiniz. Güçlü kişilerle bir arada olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Birikmiş işlerinizi toparlamanız için doğru bir gün. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Çatışmalardan uzak durun.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyabilirsiniz dikkat.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber ilişkide iletişimin, ayrıntıların önemi bir hayli vurgulanıyor. Sizden farklı düşünen bir partnerle veya karşınıza çıkacak kişilerle anlaşmakta zorlanmalar olabilir. Ancak bu zorluk, ilişkinin özündeki niyete bağlı olarak gelişecektir. İyi niyet, sevgi, saygı varsa, her şey çözüme kavuşur bir şekilde.Ancak problem varsa, bir de rutin olarak devam ediyorsa, bu geçişle beraber sözcükler endişe yaratıcıdır. Detaylı ve eleştirel düşünmek, sürekli kusur bulmak beraberliği zorlar. Tam tersine problemi tespit etmek, bunu çözmek için atılmış olumlu bir adım olacaktır. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinize odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele verebilirsiniz. Güçlü kişilerle bir arada olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Birikmiş işlerinizi toparlamanız için doğru bir gün. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Çatışmalardan uzak durun.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyabilirsiniz dikkat.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, yeni haftanın ilk gününe iki önemli enerji etkinliğinde başlıyoruz. Saat 17:54 Venüs-Satürn karşıt görünümü olup, şu sıralar evimiz, ailemiz, kariyer hayatımızla ilgili konularda bir çok meseleyi gözden geçirdiğimizi işaret ediyor. İş-ev arasında bir o yana bir bu yana koşturuyoruz. Sorumluluklar, bize uymayan şartlar, dış dünyanın zorlayıcı koşulları derken bir hayli yorgunuz. Kafamız karışık. Doğaldır ki, keyifsiz olabiliriz. Mali konular da işin içine girince, tüm gücümüzle güvence arayışındayız. Hem iş hem ev, ailevi anlamda yere sağlam olarak basmaktan yanayız.Saat 19:33 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, gerek çalışma hayatımız gerekse parasal konularda aklı başında düşünmemiz gerektiğini gösteriyor. Bir söz vardır. -Sağlam temelli bir yapı inşa edemezsen, içinde güvenle oturman zordur. O zaman biz de, hem yeniliklere açık olacağız, hem girişken davranacağız hem de uzun ömürlü olmasına dikkat edeceğiz.Hafta boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızla ilgili koşullar sizi biraz yorabilir. İşlerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın arasından dikkat çekeceğiniz işler yapabilirsiniz. Sizi zorlayan koşullara önem vermelisiniz. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızın sorunlarına ortak olmanız gerekebilir. İşlerinize yön verebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabiliyor. Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü çok dikkatli bir şekilde hareket etmenin önemini işaret ediyor. Kendimize ait olanları korumak adına verdiğimiz mücadelenin göstergesidir.Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kafanızın içinde birden fazla konu dönüp durur. Konuşurken, yazışırken çoğu zaman dağılabilirsiniz. Mutlaka bir çözüm yolu bulmalıyım diyerek kendinizi zorlamak yerine önce sorunu net olarak saptamakta yarar var.Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve genel olarak yaşamınızla ilgili konularda kendinizi gayet hoş hissedebilirsiniz. Sanatla uğraşan kişiler, eskiye yeni bir soluk getirerek bunu eserlerinde kullanabilirler. Ailevi veya geçmişte yaşanan bazı sorunları, ilişkileri şimdiki bakış açınızla gözden geçirebilirsiniz. Bu yansıma eskiye ait bir ilişkinin kendini hissettirmesi veya eski bir alışkanlığın üzerinizdeki izlerinin hatırlanması anlamına da gelir. Haksızlıklara karşın inancınızı güçlü tutmaya çalışabilirsiniz. Duyarlı ancak bir o kadar kendinizden emin bir şekilde günü değerlendirebilirsiniz.Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, sezgilerinizin artışı ve sizi taçlandırması anlamına gelmektedir. Bağımlılıklarınızın bir kez daha altını çizerek belirleyeceğiniz gün içinde, bakıcı, koruyucu ve kollayıcı özellikleriniz daha fazla ön planda olacaktır. Aşkta güven olgusu gayet kıymetlenir. Çocuklarla alakalı konularda duyarlısınızdır.Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün uğraştığınız konuları daha yaratıcı hale getirebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Kolektif konular ilginizi çekebilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Kadınlardan gelen bir yardım olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında yapma isteyişiniz yüzünden, kendi enerjinizin altında boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Özgür yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen bugün çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz.