Category Archives: Balık

Balık burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, duyguların güçlü ve tutkulu şekilde akışını sağlar. Derinlikli düşünerek karar veririz. Hislerimizden eminizdir. Kendimizi güvende hissederiz.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, hayata tutunmanızı ve size gerçekten ihtiyacı olan kişilere yönelmenizi sağlayıcıdır. Umutlarınızın bir çiçek gibi açmasını sağlayan böyle bir enerji sayesinde huzur bulmak kolaydır. Sağlam taşa oynarsınız. Panik olmadan, kendinizden emin bir şekilde yol alabilirsiniz.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, olumlu bir ilişki ve sağlıklı bir hayat sürebilmek adına kişinin verdiği mücadelede başarılı olma arzusudur. Ancak bazen şartlar zorlayıcıdır ve insan kendini pek huzurlu hissetmez. Haksızlıklar, yanlış anlaşılmalar, güvensizliğe yol açabilir. Fiziksel ve duygusal anlamda güçlenmek için bu bayram tatili size iyi gelebilir. Enerjinizi yeniden toparlamanızı sağlayıcıdır. Ne fazla hassasiyetin faydası var ne de her şeye bir kulp bulmak çözümdür. Siz kendinize özen göstereceksiniz ki, doğru bir karar vermeniz mümkün olsun.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var ancak akşam saatlerinde harekete geçmek ve hızlı davranmak gerekiyor.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, değişikliğe açık olmayabilir ve sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Çevreniz sizi ikna etmek için zorlayabilirler. Çok dikkatli olun.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisinde, sizi ve ailenizi, işinizi ilgilendiren durumları dikkatlice gözden geçirmekte yarar var. Yargılamadan önce iyice anlayıp dinlemelisiniz. Başka insanlardan duyduğunuz veya onların yönlendirmesiyle kararlar almaya kalkışırsanız yanılabilirsiniz.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, iş-ev arasındaki dengenin özellikle çok dikkatli yapılması gerekiyor. Sorumluluklarımız hem kendimize hem ailemize karşı önem taşıyor. Maddi anlamda iyi bir hesaplamadan, artı ve eksileriyle ölçüp tartmadan karar vermemek lazım.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Bunun anlamı aileniz, evinizle alakalı konular üzerinde oldukça aceleci ve gereğinden fazla tepkisel davranmanızdır. Yapılacak en iyi şey sakince olan bitene bakmaktır. Farklı fikirlerimiz, her ne kadar çevremizle aramızda bir duvar örse de, bu tek başına hiçbir durumun altından kalkamayacağımızı göstermiyor. Müzik, resim, el çalışmaları, kısa bir yürüyüş, kitap okumak, araştırma yapmak için uygundur.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Kişisel konularda sorumluluk alabilirsiniz. İlişkileriniz sizi duygusal olarak kararlara itebilir. Gün içinde işlerinizde sıkışıklıklar olabilir. İşlerinizdeki aksamalar keyfinizi kaçırabilir. Karşınızdaki insanlarla görüşmelerinizde yapıcı olmaya çalışmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Her konuda farklı düşünceler üretmekte üstünüze yok. Şartlar değiştikçe sürekli bir huzursuzluk duyuyorsunuz. Cesur olmalısınız.. Eski olayları artık unutmalısınız. Yaşamınızın her geçen gün değiştiğini sizde görüyorsunuz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, kazançlı çıkacağınız işlere yönelme ve bilinçli tercihlerde bulunmanın önemini vurguluyor. Eğer siz gerçekten inanıp, geleceğe dönük düşünürseniz, hem paranızın değerini bilir hem de doğru yolda ilerlersiniz. Geçirdiğiniz tecrübeler gösterdi ki, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. İnsanın kendine ve özellikle sağlığına önem vermesi gerekiyor. Şimdi bedeniniz ve ruhunuza iyi gelecek aktiviteler, işler, uğraşılar ve hepsinden önemlisi siz kıymetlisiniz. Güzel dileklerde bulunma vaktidir. Bazı değişimler iş hayatınız ve özel yaşantınızla ilgili konularda etkili olur. Bunlar yeni bir sayfadan hayata bakmanız gerektiğini hatırlatan uyarılardır. Belki de hiç dikkat etmediniz veya umursamadınız. Şimdi hayat size, bir de buradan bak ve ilerle diyecek. Geçmişi yargılamak yerine, geleceği yaşamaya gönüllü olmak en güzelidir. Bu görünüm size paranın kıymetini bil, kimlere zaman harcıyorsunuz dikkat et, duygularının seni yanıltmasına izin verme, tercihini iyi yap ve karar verdiğin yolda ilerle demektedir. Bu sese kulak vermekte yarar var.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, içimizde saklı olanları kimse bilmez, anlamaz ama biz yine de ayakta durmaya çalışırız. Bu görünüm de bunun işaretçisidir. Kendi dünyamıza çekilip mutluluk yaratırız. Tarafsız, iyi niyetli kişiler olarak, anlaşılmadığımızı düşünürüz. Oysaki bizim arzumuz maddi-manevi rahatlamak, özgür olmaktır. Bütün bunlara rağmen, yine de sevdiklerimize yardımcı olmayı düşünürüz.Saat 06:29 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü, iç huzurunuza verdiğiniz önemin göstergesi. Siz sakın ola ki, hayallerinizin gerçekleşmeyeceğini düşünmeyin. Çünkü onlar size ait. Siz dağılmadığınız sürece, yavaş ve akıllı bir şekilde ilerlediğinizde isteklerinizi elde etmemeniz mümkün değil. Zihniniz gayet hareketli ve pratik çalışmaya dönük bir şekilde işliyor. Huzursuzluğa izin vermeyiniz. Olması gereken niye olmuyor diyerek kendinizi yormayınız.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, zihnen ve bedenen kendimizi gözden geçirmenin işaretçisidir. Ailevi ve duygusal meseleleri bu saatlerde mantıklı bir şekilde ele alırsak, sıkıntılarımızın üstesinden gelebilecek çıkış yolları bulabiliriz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde aksamalar olabilir. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi yorabilir. Riskli işlerden uzak kalmanızda fayda var. Dikkatsiz davrandığınız konular daha sonra sizi zor durumda bırakabilir. Hareketlendirmek istediğiniz işleriniz için mücadele verebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Toplumsal olgularınızı ön plana çıkarırken, sosyal yaşamda da, yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Denge savaşları gündeme gelecek.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşumu etkisinde, sevgilimizin bize karşı hassas anlayışlı olmasını bekleriz. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Net olarak konuşmak veya herhangi bir konuda belirsizliklerin önüne geçmek zor olsa da, bunlar daha sonra yoluna girecektir. Sabırlı olacağız. Yenilik anlamındaki işleri gözden geçirmek, aksayan noktaları tespit etmek, girişimde bulunmak yerine beklemede kalmak akıllıca olur.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal konularda aktif olacağınız zamanlar içindesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle istediğiniz değişimi sağlayabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili düşüncelerinizi rahatça ifade edebileceksiniz. Aşkta yorucu koşullar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay’ın konumu, çevre ilişkilerinizde uyumlu olmanızı sağlıyor. Arkadaşlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçleniyor. Koruma içgüdünüzün yoğun olacağı için farklı fikirde olan kişilerle aranızda problemler oluşabilirsiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça planlı bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Özellikle ilişki ve iş ortaklıklarında bir hayli titiz düşünebiliriz. İlerisi adına garanti bekleriz. Duygularımız mesafelidir. Sözler değil, icraat bizim için kıymetlidir.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayal dünyanızı renklendirici ve sezgilerinizi güçlendiricidir. Şifalandırıcıdır. Ayrıca bir yandan ciddi düşünmenizi diğer yandan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek çaba sarf etmenizi sağlar.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bir grup çalışması ya da sosyal bir faaliyet içinde olmak çok yararlı olabilir. Beklentilerinizde daha gerçekçi davranabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda da başarılı olacaksınız. Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Bilinç altı potansiyelinizi gün geçtikçe yükseliyor. Bugün şartlar sizden yana olacak.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, ailemiz-yuvamız-sağlığımızla ilgili konular üzerinde geleceğe dönük düşünmemizi, plan yapmamızı sağlayıcıdır. Yolunda gitmeyen meseleleri çözüme kavuşturmak, rahatlamak isteriz. Yapıcı düşünmemiz, problemleri sakin bir şekilde çözmemiz gerekir.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü olumludur. Sizin beraberliğinizi bilinçli şekilde derinlemesine ele almanızı sağlar. Aynı şekilde eşiniz veya partneriniz de buna gönüllü olabilir.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, verdiğimiz kararları tekrar gözden geçirmemizde etkili oluyor.Saat 18:21 Ay-Satürn görünüm etkisinde, hoşgörülü davranmak kolay değildir. Eleştirilere gelemeyiz. Ancak problemleri olgunlukla çözmek zorundayız.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çalışma ortamınızda tartışmalara açık bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde özen göstermeli ve karşınızdakini anlamaya çalışmalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmayın. Gün içinde dengede kalmaya çalışın. Farkında olmadığınız konular nedeniyle ilişkilerinize zarar vermeyin.

Vatan Gazetesi Burçlar
Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içsel savaşlarınızı sizi rahatsız edecek boyutlara gelmesine izin vermemelisiniz. Bugün sinirlisiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 15:42 Başak burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, sizin isteğiniz kendinizi güçlü hissetmek ve yaşamınız adına bir temel kurmaktır. İlişki ve yarınlarınız garanti altına alma yönünde hassasiyet içindesiniz. Son bir hafta önceye bir bakmak lazım. O günden bu yana ne gibi gelişmeler oldu. Ayrıca mali konular üzerinde de durmak gerekiyor. Ancak hepsinden önemlisi iş ortaklıkları ve özel beraberlik anlamında kafanız bir hayli karışık. Bir yandan sizi aktif olmaya, duygularınızı ifade etmeye yönelten arzular, diğer taraftan vereceğiniz bir kararın sonucunu bilememek bir hayli yoruyordur. Ben bugün şöyle gerekçi bir şekilde düşünmenizi, aceleci, sabırsız davranmamanızı tavsiye ediyorum. Duygularımızı ölçüp tartmak gerekiyor. Eğer hem karşımızdaki kişiden hem de kendimizden emin değilsek, adım atmayalım. Güven unsurunu mutlaka gözetelim.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, finansal ve kariyer hayatımızla ilgili her türlü ilişkimizi mantıklı bir şekilde ele alarak, güvenilirlik ilkesi çerçevesinde gözden geçirmemizde önem taşıyacak. İstikrarın bir hayli öne çıktığı bir gündeyiz. İster işimizde ister özel hayatımızda olsun, bir şeyin güvenilirliği, sağlamlığı bizim için kıymetli olacak. Eğer bir eksik varsa, dikkat etmediğimiz bir mesele yüzünden zorlanıyorsak, şimdi tecrübe edinme vaktidir. Tutum ve davranışlara göre dış dünyayı gözlemleyeceğiz. Paranın önemi tabiî ki kıymetli. İnsan ayakları sağlam yere bassın istiyor. Ancak hepsinden önemlisi. İşimizin, hayatımızın bizi tatmin etmesi. Detaylar, teknik konular, düzenleme ve derleme, sağlam hale getirme yönünde bugün her şeyi bir daha ele alacağız. Paramızı nereye yatırdığımızı, işimize ne kadar önem verdiğimizi, sorumluluklarımızı önemseyeceğiz.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı, hangi konuda olursa olsun gerçekçi hareket etmenin önemini vurguluyor. Özellikle ilişki meselelerinde, karşı tarafın davranışlarına dikkat edin. Süslü püslü sözlerden ziyade, ortaya koyduklarına, uyguladıklarına bakın.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yaşadığınız olaylarla kendinizle ilgili fikirlerinizde farklılık yaratabilir. Yaşamla ilgili düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Değişik gündemler yaşayabilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Çalışmalarınızı sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. . Finans Gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız.. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiyor.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 05:39 Mars-Uranüs arasındaki görünüm, gerek parasal ve gerekse eviniz sınırları içinde kendinizi özgür bir biçimde ifade etmekten hoşlandığınızın göstergesidir. Denetim altına girmekten hoşlanmazsınız. Keskin zekanızla kafanıza koyduğunuzu yapmaktan yanasınızdır. Ancak gelir durumunuza göre hareket etmekte, bir daha düşünmekte yarar var.Saat 08:53 Ay-Venüs olumlu görünümü fırsatları doğru iş ve doğru zamanda değerlendirerek hayatımızı, ilişkilerimizi düzenleme arzumuzun işaretçisidir. Tabii ki para en başta önem taşıyor. Çünkü şu anda tüm gayretimizle kazanmaya dönük şekilde durumumuzu ele alıyoruz. Başka türlü kendimizi güçlü hissetmemiz kolay olmadığı gibi, geleceğimizle ilgili kararlar vermemiz, önümüzü görmemiz de mümkün değil. Hırsla, canla başla gayret etmeliyiz.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, daha ciddi projeler, planlamalar yapmak için idealdir. Büyük düşünüyorsanız, o zaman çaba sarf ediniz. Pes etmek yerine, nasıl daha başarılı olurum bunları düşününüz. Gelişime önem veriniz.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü bazı kişileri yüreğinizin içinde affedebilir ve sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer yanlış ilişki ve hatalı kararlarınız nedeniyle kendinize kızıyorsanız o zaman lütfen sakin olunuz.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. İşlerimizi veya planlarımızı uygulamada hırsımız bir hayli yüksek. Ancak boşlukta bazı işler sürüncemede kalabilir veya birileri yüzünden aksaklıklar oluşabilir. Tedbirli olmakta yarar var.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü, acele etmeden sabırla öğrenmenin, insanlarla sağlam ve dürüstçe ilişkide bulunmanın, işinizde pratik çalışmanın, kazanç elde etmek, güven içinde yaşamak adına sağlam olanı istemenin işaretçisi ve sağlayıcısı olacağını gösteriyor. Size toplumda güç kazandıracak ve güven duygunuzu yükseltecektir. Tabii ki bilgi düzeyiniz, tecrübenizi mutlaka gözden geçirmeyi de unutmayalım.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sağlıklı bir yaşamın, kendine güvenmenin, inandığınız bir yolda ilerlemenin önemini vurguluyor. Bedeninize, zihninize önem veriniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedeceğiniz işlere yöneliniz. Bu size başarı ve mutluluk getirecektir.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, ilişkimizle ilgili konularda geçmişi deşelemeden, şu andaki duruma odaklanalım. Analiz etmeyi ihmal etmeyelim. Farklı açılardan durumları ele alalım.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızla ilgili koşullar gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde ilerleme kaydetmek için daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar içindesiniz. Akşam saatlerinde eşinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Birlikte program yapmak isteyebilirsiniz. Sizi uğraştırabilecek olaylara karşı dikkatli olun.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yaşam kalitenizde traj yükselmesi yaşayacak, yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlayacaksınız.