Category Archives: Başak

Başak burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, kendinizi dışa karşı güçlü göstermenizde, kararlılık göstermenizde etkilidir.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzunuzu ve sorunlarınız olsa dahi dışa karşı sağlam bir duruş sergilemenizi sağlar. Yani kol kırılır yen içinde kalır mantığıyla hareket edebilirsiniz. Kendinize yeni hedef belirleyebilir veya emin olduğunuz bir yolda ilerleme gücü kazanırsınız.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, yeni projelere başlamak ve başarılı şekilde sonuçlandırmak amaçlı risklerin göstergesidir. Amaç para kazanmak ve güçlenmektir. Bazen öyle bir hırsla işlere atılırız ki, gözümüz bir şey görmez. O nedenle stratejik anlamda durumu ele almak ve akıllıca hareket etmek gerekiyor. Dış etkilere açık olabileceğimiz böyle bir günde söz konusu güvence oldu mu, çevremizle aramızda sorunlar oluşabilir. Bunlara da dikkat etmek gerekiyor. Fiziksel ve duygusal anlamda kendinize özen gösteriniz. Gerginlik ve abartılı kararlardan uzak durunuz.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çevreniz ve arkadaşlarınızla daha fazla temas ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde beklenmedik bir hareketlilik var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Engeller karşısında pes etmiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir. İsteklerinizde çok fazla bir artış var.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisinde herhangi bir mesele üzerinde düşünüyorsak iyice analiz edelim. Bazen insan bir olayı taraflıca ele almaz. Sadece o an için, hissettikleriyle harekete geçer. Biz gün boyunca sağlıklı bir karar verebilmek için tüm olasılıkları gözden geçirelim.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Ancak bunların da akıllıca gözden geçirilme zamanıdır. Kendiniz dışında birilerine yardımcı olmak, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek, istediğiniz gibi serbestçe hareket edememek sizi biraz yoracak. Ancak gerçekten bir şeylerin sağlam olması için, bizim de üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor. Sabırlı olalım.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Uzun sürecek olan bu zaman dilimi, kuvvetli bir temel üzerine oturtulmamış konularda karar vermekten kaçınmamız gerektiğini gösteriyor. Hangi konuda olursa olsun, gerçekliğe önem vermemiz lazım. Mantık sınırları içinde hareket etmemiz yararlı olur.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için mücadele edebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. İlişkilerinizde daha kabullenici davranacağınız süreçten geçiyor olabilirsiniz. İletişimden kaynaklanan sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarından faydalanabilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün yüksek enerjili bir gün. Aynı anda bir çok işi hallederek, çevrenizde örnek teşkil edeceksiniz. Dedikodulara aldırmamalısınız. Sevginizle ilgili şüpheleriniz var. Bugün duygularınızı yeniden sınamak isteyebilirsiniz.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, hesabınızı iyi yapmanın önemini, yaşadığınız tecrübelerin bunları size öğrettiğini unutmadan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Bu görünüm size gerçek özgürlüğün insanın seçimlerinde saklı olduğunu hatırlatıyor. Çıkar ilişkilerine dayalı her şey gün gelir sizi baskı altına alır. Gizli dünyanızda sizi yormakta ve kaygılandırmakta olan meseleleri geride bırakmanız ve önünüzdeki geleceğe odaklanmanız gerekiyor. İçinizdeki gerçek ışığı ortaya çıkarmak için kendi sorumluluğunuzu ele almalısınız. Kişisel gelişim yolunda kalbinizin sesi size doğruyu söyleyebilir. Bu hayatı iyi bir şekilde düzenlemek için yanlışa susmak yerine, dile getirmek sizi yükten kurtarır. Maddi ilişkilere dikkat ediniz. Dikkatli şekilde paranızı değerlendiriniz. Zayıf yönlerinizin başkaları tarafından kullanılmasına müsaade etmeyiniz. Başkaları mutlu olsun diye, kendinizden vazgeçmeyiniz. Bunlara özen göstermek size yeni kapılar açabilir.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımızı, parasal durumumuzu gözden geçirmede etkili oluyor. Kaliteli bir yaşam, özgürlük, fikir alışverişi, sevdiğimiz şeyleri yapmak istiyoruz. Bu saatlerde özellikle yeni çözüm yolları bularak nasıl rahatlayacağımızı düşünmemizi sağlıyor. Güzel görünmek, ilgi uyandırmak isteriz. Bazı özel ihtiyaçlarımız için bir miktar para ayırabiliriz.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, mesleki ve ilişki konularında zaman mevhumunu göz önüne almak, iş hayatında profesyonelce hareket etmek, ilişki konusunda da gerçekçi düşünmek zorundasınız. Hangi mesele olursa olsun, şu aralar aklı başında düşünmemiz gerekiyor.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, mecburiyetlerimizin bazen bizi nasıl da yorduğunu, iş hayatından özel yaşantımıza kadar özgürce hareket etmemizin önüne geçtiğini düşünmemizi sağlıyor. Çalışmak, çaba sarfetmek kadar insan, biraz da soluk almayı, kendine dikkat etmeyi bilmeli diye düşüneceğiz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Tamamlamaya çalıştığınız işlerinizde mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizde sabırlı davranmalısınız. İkili ilişkilerinizde tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İşlerinize yeniden hareket kazandırmak isteyebilirsiniz. Yazışmalarda aksaklıklar olabilir, hızlı kararlar almayın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Uzun süredir olmasını istediğinizi kişisel arzularınızı ön plana çıkacaktır. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirecek gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz. Karamsarlığı bırakın.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşumu, güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayabilirsiniz.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aşk hayatınız, sanatsal konular, mesleki girişimlerde yanlış anlama, gecikme veya tersliklerle karşılaşılması mümkündür. Ayrıca ilk buluşmanızı yine bu saatler arasında gerçekleştirmeniz, karşınızdaki kişiyi yanlış anlamanıza ve tanımanıza neden olabilir. Önemsiz şeylerin üzerinde daha fazla duracağınız bu saat diliminde, olayları sakin ve mantıklı karşılamanız gayet önemlidir. Bu saatlerde tam olarak yönünüzü saptamakta zorlanacağınız için, net karar vermek güçtür. Her şeyi kendi akışı içinde değerlendirmeli, sakin olunmalıdır.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara daha bireysel davranabilirsiniz. Gün içinde düşünceleriniz değişim içinde olabilir. İlişkilerinizdeki farklılıklar gözünüze gelebilir. Duygusal paylaşımlarınız sizi zorlayabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. İsteklerinizde önemli artışlar var ve kendinize güveneceğiniz işler yapacaksınız. Dostlarınızla bir aradasınız.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, attığımız adımın, verdiğimiz kararın doğruluğundan emin olmamızı sağlıyor. Her ayrıntıyı önemsiyoruz. Amacımız hakikaten verimli, sağlıklı, başarılı olacağımız işlere yönelmek. Aşkta da bu yüzden daha dikkatliyiz. Gözlem gücümüz yüksek ve ne istediğimizi gayet iyi belirleyecek gücümüz var.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümünde, bir yandan ciddi düşünürsünüz diğer yandan rahatlatıcı sözler duymak istersiniz. Ciddi veya kısa süreli ilişki olsun fark etmez, bu etki altında, hem iç sezgilerimiz hem mantığımız bize rehberlik edicidir.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün burcunuzla uyumlu olan Ay sevdiğiniz işlerle ilgilenme imkanı getirebilir. Kendinizi ifade edebileceğiniz yaratıcı fırsatlar bulabilir, eğlenceye açık olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çalışma yaşantınızda bazı genişlemeler söz konusu olacak. Yenilikler konusunda tutucu davranmaktan vazgeçmeli ve yeni başlangıçlar yapmalısınız. Sorumluluk konusunda karşınızdaki kişilerden de aynı şeyi bekliyorsunuz.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, hangi alanda ilerlememiz, hangi işe yönelmemiz, kimlerle bağlantı kurmamız gerektiğini tespitte yardımcıdır. Mevcut sorunları çözebilmede bize yardımcı bir güçtür. Gizli ve bilinmeyen konulara meraklı oluruz. Bizden gizlenen ve aleyhimize olan durumları öğrenebiliriz. Becerikli olduğumuz alanlarda kendimizi geliştiririz.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, gücünüzü kanıtlama, başarılı olmadaki tutkunuzun işaretçisidir. Bu tutku sayesinde daha hırsla, yılmadan, pes etmeden yolunuzu belirleyebilirsiniz.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, önemli meseleleri tekrar gözden geçirmemizi sağlıyor.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, bizi desteklemeyen, aynı görüşte olmadığı için baskı altına alabilecek kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Detayları önemseriz. Çünkü ileride sorun yaşamak istemeyiz.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kendi istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Eğitsel konularda değişiklikler olabilir. Olayları organize etmekte zorlanabilirsiniz. Hassas olduğunuz konuları daha fazla kurcalayabilirsiniz. Gün içinde parasal konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkileriniz gündeme gelebilir. Duygusal konular ön plana çıkabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sezgilerinizin, yüksek olduğu bir gün içindesiniz. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine gerecek beklediğiniz performansı yakalayacaksınız.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, Saat 15:42 itibariyle burcunuz üzerinde gerçekleşecek ilkdördün, mesleki hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz adına önemlidir. Bu gözden geçirmede, en fazla dikkat etmeniz gereken nokta, emek verdiğiniz alanda tanınmak, parlamak ve isim sahibi olmaktır. Kişisel girişimlerinizde başarılı olmanın yolu ise, doğru insanlarla irtibatta bulunmaktan ve doğru bir ekiple çalışmaktan geçmektedir. Bir durgunluk söz konusu olsa da, eksiklerimize bakmak, kararlarımızı gözden geçirmek iyi olacaktır.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, finansal ilişkilerimiz ve ailevi hayatımızla ilgili konulardaki paylaşımların mantıklı şekilde ele alınmasında önem taşıyor. İlişkilerimizde tutku yönümüz, çıkarcı davranışlara maruz kalıp kalmadığımız, kimlerle anlaşmakta zorluk çekip çekmediğimiz üzerinde duracağız. Bazen öyle insanlar hayatımıza dahil oluyor ki, dost sanıyoruz. Bazen can bildiğimiz en yakınımızdaki insanlar sırtımızdan vuruyor. Doğal olarak zamanla olgunlaştıkça, ilişkilerimize bakış açımız da değişiyor. Çünkü yaşanan zorlu deneyimleri unutmak pek kolay değil. İşte bu görünüm sıcaklık, sadakat, dürüstlük, samimiyet, güvenilirlik anlamında her türlü beraberliğin ele alınmasında önem taşıyacak. Bakacağız duruma, ona göre şu kişi veya bu kişi gerçekten dostum, sevdiğim olmaya layıktır diyeceğiz. Ayrıca mali konulardaki ilişkilerimizi, bağlantılarımızı da ele alacağız.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı, hayatımızda sorun yaratan meselelerin tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz her ne varsa, onun üzerinde düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor. Mantığınızın sesini dinlemeyi ihmal etmeyiniz. Akıllıca hareket edilmeli, ilişkinizle ilgili meselelerde uyanık olunmalıdır. Bazen görmek istemediklerimizi yok sayarız. Oysaki gerçeklerin ışığı altında ilerlemek sonradan pişman olmaktan iyidir. Çelişkili durumlar, kafanızda soru işareti uyandıran noktaları önemsemekte yarar var.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün gündeminizde yoğunluk söz konusu olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Kafanızı karıştıran durumlar olabilir. Ticari konularda harekete geçebilirsiniz. Yapacağınız sözleşmeler gündeminizde değişiklik yapabilir. Temel atmak istediğiniz konularla ilgili uygun bir gündesiniz. Riskli durumlara dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, Saat 05:39 sonrası Mars-Uranüs görünümü, maddi konularda hem düzgün bir ilerlemeye hem de güzel haberler duymaya olan arzunuzun simgesidir. Bir an önce kendinizi hırsla öne çıkarmak ve liderliğinizi göstermek ihtiyacı duyarsınız. Başkalarının ayağınıza bir çalı gibi dolanmaması için çok güçlü olmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu görünüm, yüreği sıkılan ve bunu gidermek için çıkış yolları arayan kişinin göstergesidir.Saat 08:53 Ay-Venüs görünümü, maddi konular başta olmak üzere, ortaklaşa işlerde bazı meseleler yüzünden sıkıldığınızı işaret etmektedir. Gururunuz bir takım kişiler, olaylar yüzünden incindiği için, canınız da sıkkın bir şekilde güne uyanmış olabilirsiniz. Düşünürsünüz olan biteni. Aslında yaşananlar öylesine gariptir ki, bir rüya olmasını istersiniz. Değerinden fazla veriyorum insanlara, akıllanmam lazım diyerek yüzleşmede bulunursunuz.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, başkalarının bizi değerli bulmasını, önemsemesini istediğimizin işaretçisi. Bu nedenle hırslıyız ve duygularımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Özellikle istemediğimiz bir şeye zorlandığımızı, kısıtlandığımızı, reddedildiğimizi, önemsenmediğimizi düşünürüz. Oysaki bu bizim hissettiğimiz bir şey olabilir.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü ilişkinin selameti açısından her iki tarafın da arkadaşça konuşmanızı gerektiricidir. Yersiz ve abartılı olan tavırlar geri dönüşümü olmayan sıkıntılara yol açabileceğinden dikkatli olmakta yarar vardır.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Emin olmadığınız veya karar vermekte zorlandığınız konularda bir daha düşünmekte yarar var. Sözgelimi bir iş girişimi, yakınlarınızla ilgili konularda toleranslı düşünmek gerekiyor.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü bilginizi, deneyimlerinizi göz önüne alarak kendinizi ifade etmenin öneminden söz ediyor. Böylece maddi ve manevi anlamda güçlenebilirsin, sağlam kararlar verebilirsin diyor. Kişi, şöyle bir bulunduğu ortama, şartlara, ilerisine bakacaktır. Böylece aşk hayatınızla ilgili konularda da doğru kararlar verebileceksiniz. Hiç kimsenin kendisine yanlış yapmasına, haksızlık etmesine, çıkarlarını zedelemesine izin vermeyeceksiniz.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor.Saat 19:16 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, planlarınızı başarılı bir şekilde uygulamanızda, günlük işlerinizin üstesinden gelmenizde yardımcıdır. Becerikliliğiniz sayesinde her işin üstesinden gelirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bildikleriniz, tecrübenizi, insanlara sunuş biçiminizde güven olgunuz dışarıdan gayet iyi gözlemlenebilir.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Ön göremediğiniz konulardan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Dikkatsizlikten kaynaklanan durumlar oluşabilir. Akşam saatlerinde kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. İkili ilişkilerinizde daha fazla özen göstermelisiniz. Kişisel bakım için uygun bir gündesiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz.. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla birlikte olabileceksiniz. Takdir ediliyorsunuz.