Category Archives: Boğa

Boğa Burcunun Karakterleri Özellikleri

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar saat 05:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ev satış-alış, kiralama, ailenizin ihtiyaçları, kültürel aktiviteler, okumak, bilgilenmek, görmek, gezmek, keşfetmek amaçlı harcamalar olabilir. Nereye ne verdiğinizi ve elinizdekini nasıl değerlendireceğinizi bilirsiniz.Saat 15:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle iletişiminizi güçlü tutmanın işaretidir. Olayları tek yönlü ele almamanız, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz ve uyum içinde hareket etmeye özen göstermeniz yararlıdır.Saat 18:58 Ay-Mars olumlu görünümü, bir toplulukta ortak bir hedef için konuşmalarda bulunabilirsiniz. Sürekli birileri bir şeyler anlatır, siz de sorular sorarsınız. Aynı anda iki ayrı yerde bulunabilirsiniz.Saat 20:47 Ay-Satürn karşıtlığı, özellikle finansal ilişkileriniz, ortaklaşa paylaşımlar, iş veya eşin mali durumu, uzun vadeli yatırımlar, kredi konularında çok dikkatli bir hesaplamada bulunmadan karar vermenin yanlış olacağını işaret ediyor. Elinizdeki parayı riske atmadan, bir borç almadan, iyice araştırmadan önce düşünmelisiniz.Saat 22:13-23:37 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Hesabımızı bilmek zor olabilir. Bazı durumlar özellikle haksızlığa uğradığımız konularda gergin tepkilerde bulunabiliriz. Bunları dışarıya yansıtmamız pek doğru olmaz. Çünkü yansıttığımızda, insanlar bizi endişeli ve sinirli bir kişi olarak gördükleri için pek ciddiye almazlar. Sosyal açıdan boşluk etkisi altında dostlarla muhabbet rahatlatıcıdır. Ancak birisine söz vermek, bir sözün sorumluluğu altına girmek pek doğru olmayacaktır.Saat 23:37 Ay-Yengeç geçişinde, duygularınızı söze dökmek, barış ve adalet duygusu içinde her şeyi ele almak, yuvanızdaki emniyet duygusunun güçlendiğini hissetmek size oldukça hoş gelebilir. Güvendiğiniz kişilerle dertleşebilir, neşeli, esprili ve çocuksu hallerinizle dikkat çekebilir, neşenizle göz doldurabilirsiniz. Annelik veya babalık duygunuz bir hayli yüksektir. Sevdiklerinizi sahiplenirsiniz.Not: 2018 yılı Boğa burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/boga-burcu-yillik-yorumu.htmlMutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çalışma hayatınızda bazı konularda karar almanız gerekebilir. Parasal konularda başkalarından fikir alabilirsiniz. Gün içinde fazla harcama yapmamaya özen gösterin. Kişisel yeteneklerinizle ilgili konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi sağlamaya çalışın. Farkında olduğunuz konularda gelişmeler var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaratıcılığını doğru kullandığınız zaman, her şey kısa sürede çözüyor. Bugün, dostlarınızın yardımı olmadan finans konularınızı tek başınıza halletmek istiyorsunuz.. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 02:53 Ay-Pluto görünüm etkisinde, kararınızdan geri adım atmaya niyetiniz yoktur. Takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz. İşlerin umduğunuz gibi gitmemesi stres yaratabilir.Saat 04:17 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi konulardaki sorunları aşabilme arzumuzun işaretçisidir. Bir şeyleri saklamadan, net ve açık şekilde ifade etmeye çalışırız. Çünkü böyle yaptığımızda kendimizi mutlu hissederiz.Saat 14:13 Ay-Mars karşıtlık etkisinde, kişinin bir yandan mücadele ettiği, diğer yandan mecburen uymak zorunda kaldığı konuları işaret eder. Sözgelimi özgür olmak istersiniz fakat çalışmak mecburiyetiniz vardır veyahut bir şeye sinirlisinizdir ancak sesinizi çıkarmanız mümkün değildir. Buna benzer birçok örnek sıralanabilir. Tümünde geçerli olan durum, bireysel arzularımızla, başkalarının bizden beklentileri arasında kalmanın getirdiği gerilimdir. Bu gerilim bizi stres altına alabilir. Dikkatli olmamızda yarar var.Saat 15:16 Ay-Uranüs kavuşumu, dışa belli edilmeyen bir öfkenin işaretçisidir. Kişi kendince çıkış yolları bulup rahatlamak ister. Ancak rahatlayamadığında stres altına girer ve en ufak bir tersliğe tahammül etmez. Haksızlığa, yanlışlığa tahammül göstermekte zorlanırsınız.Saat 19:50 Ay-Satürn görünümü, finansal veya duygusal ilişkilerde geçmiş tecrübeleri gözden geçirmenin yararını işaret ediyor. Başkalarının görüşleri, davranışları hakkında önyargılı düşünmeyiniz. Sonuçta herkes aynı olmak zorunda değil. Birileri size destek vermiyor, onaylamıyorsa kendinize güvenerek ayaklarınızın üzerinde durmayı bilmelisiniz. Böylece gücünüzün farkına varırsınız.Saat 21:37-23:38 arasında Ay boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dili içinde, fevri hareketlerden kaçınmakta ve üzerinize gelinse dahi, birilerinin sizi yoldan çıkarmasına izin vermemekte fayda var. Yani dolduruşlara gelmemek lazım.Saat 23:38 itibariyle Ay burcunuz üzerinde seyredecek. Dikkatli ve amaca yönelik hareket etmenin, sıcak ve şefkat dolu davranmanın işareti olan bu geçişte, ağzınızın tadı yerine gelir desem beni gayet iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Ancak yönlendirilmekten, şunu şöyle yap denilmesinden, rahatsız edilmekten pek hoşlanmazsınız. Küçücük şeylerin bile sizi mutlu ettiğini fark edebilirsiniz.Not: 2018 yılı Boğa burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/boga-burcu-yillik-yorumu.htmlGönlümüze yakın olan, güven veren, huzur sunan insanlarla bir arada olmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün gizli kalmış konular gündeminizi meşgul edebilir. İletişimde olduğunuz kişilerle sıkıntılar çıkabilir. Bilemediğiniz olaylar nedeniyle engellendiğinizi hissedebilirsiniz. İşlerinizde ilerleme sağlamakta zorlanabilirsiniz. Ticari konularda kararlar almak için acele etmeyin. İşlerinizle ilgili başkalarından yardım alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Venüs , size, olumlu bir motivasyon da sağlıyor. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız sabırlı olmayı denemelisiniz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, saat 14:42 Akrep burcunda doğacak Yeniay, ilişkimizi, iş ortaklığımızı veya diğer insanlarla olan her türlü bağımızı, derinlikli şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Hemen renk vermeyebiliriz. Karşımızdakini tam olarak tanımadan duygularımızı açık etmeyebiliriz. Çünkü kimdir, nedir, neyin nesidir bir bakacağız. Bu da zamanla oturacaktır yerine. Biz ilişkiyi, arzularımız ve isteklerimiz yönünde ele alacağız. Duygusal değil, bilinçli aklımızla, çıkarlarımızın farkında olarak inceleyeceğiz. Bu Yeniayı yöneten güç Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, günlük hayatta kurulan diyaloglar, ilişkiler, bağlantıların özünde nezaket ve işbirliği de önemli olacak.Buna neden dikkat edeceğiz. Çünkü işimiz, ekmeğimiz önemli. Kiminle nasıl konuşmak gerektiğini bileceğiz. Yeri geldiğinde politik davranacağız. Bu özel hayatımızda da aynı şekilde olabilir. Bir bakacağız karşımıza çıkan insanın tavırlarına, çalışma hayatına, sağlıklı olup olmadığına, nezaketine ve aramızdaki cinsel uyuma. Bunlar bizi tatmin ediyorsa, güven veriyorsa bir ilişkiye başlarız. Sorunlu bir ilişkimiz varsa, bu Yeniayda onu da, aynı bu şekilde kritik edeceğiz. Artı ve eksileriyle ele alacağız. Bu Yeniayın bir başka özelliği, çekici yönlerimizin öne çıkışıdır. Bir ilişkide, bir ortaklıkta eğer mutlu ve doyumlu isek, cazibemizi, gücümüzü, cinselliğimizi ortaya koymaktan çekinmeyiz.Yeniayın doğru karar ve girişimde bulunmamızda şans getirmesi dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bu yeniayda, başkalarından çok şey duyabilir, öğrenebilirsiniz. Eşinizle, yakın arkadaşınızla ilgili konularda daha gerçekçi olmaya bakın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. . İletişim konularında, isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için, planlarınızı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde hedeflerimizi tekrar bir ele alalım. Ayrıca çalışma hayatımız, yüksek eğitim veya önemli konuları gözden geçirelim. Ancak şunu unutmayalım ki, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, aşkta ve dostluklarda doğru tercihlerde bulunmayı bilelim. İletişime önem verelim.Saat 09:43 itibariyle etkili Ay-Koç geçişi, sizi rahatsız etmekte olan her şeye karşı öfkelenmenize yol açar. Kolayca tepki gösterir ve tavrınızı belli edersiniz.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, kişinin bir yandan mücadele ettiği, diğer yandan mecburen uymak zorunda kaldığı konuları işaret eder. Sözgelimi özgür olmak istersiniz fakat çalışmak mecburiyetiniz vardır veyahut bir şeye sinirlisinizdir ancak sesinizi çıkarmanız mümkün değildir. Buna benzer birçok örnek sıralanabilir. Tümünde geçerli olan durum, bireysel arzularımızla, başkalarının bizden beklentileri arasında kalmanın getirdiği gerilimdir. Bu gerilim bizi stres altına alabilir. Dikkatli olmamızda yarar var.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..Kasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Parasal konular gündeme gelebilir. Harcamalarınızı düzenlemelisiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz oldukça zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için, sorunlar bir çığ gibi büyüyecektir.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde hedeflerimizi tekrar bir ele alalım. Ayrıca çalışma hayatımız, yüksek eğitim veya önemli konuları gözden geçirelim. Ancak şunu unutmayalım ki, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, aşkta ve dostluklarda doğru tercihlerde bulunmayı bilelim. İletişime önem verelim.Saat 09:43 itibariyle etkili Ay-Koç geçişi, sizi rahatsız etmekte olan her şeye karşı öfkelenmenize yol açar. Kolayca tepki gösterir ve tavrınızı belli edersiniz.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, kişinin bir yandan mücadele ettiği, diğer yandan mecburen uymak zorunda kaldığı konuları işaret eder. Sözgelimi özgür olmak istersiniz fakat çalışmak mecburiyetiniz vardır veyahut bir şeye sinirlisinizdir ancak sesinizi çıkarmanız mümkün değildir. Buna benzer birçok örnek sıralanabilir. Tümünde geçerli olan durum, bireysel arzularımızla, başkalarının bizden beklentileri arasında kalmanın getirdiği gerilimdir. Bu gerilim bizi stres altına alabilir. Dikkatli olmamızda yarar var.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..Kasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Parasal konular gündeme gelebilir. Harcamalarınızı düzenlemelisiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz oldukça zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için, sorunlar bir çığ gibi büyüyecektir.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde hedeflerimizi tekrar bir ele alalım. Ayrıca çalışma hayatımız, yüksek eğitim veya önemli konuları gözden geçirelim. Ancak şunu unutmayalım ki, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, aşkta ve dostluklarda doğru tercihlerde bulunmayı bilelim. İletişime önem verelim.Saat 09:43 itibariyle etkili Ay-Koç geçişi, sizi rahatsız etmekte olan her şeye karşı öfkelenmenize yol açar. Kolayca tepki gösterir ve tavrınızı belli edersiniz.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, kişinin bir yandan mücadele ettiği, diğer yandan mecburen uymak zorunda kaldığı konuları işaret eder. Sözgelimi özgür olmak istersiniz fakat çalışmak mecburiyetiniz vardır veyahut bir şeye sinirlisinizdir ancak sesinizi çıkarmanız mümkün değildir. Buna benzer birçok örnek sıralanabilir. Tümünde geçerli olan durum, bireysel arzularımızla, başkalarının bizden beklentileri arasında kalmanın getirdiği gerilimdir. Bu gerilim bizi stres altına alabilir. Dikkatli olmamızda yarar var.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..Kasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Parasal konular gündeme gelebilir. Harcamalarınızı düzenlemelisiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz oldukça zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için, sorunlar bir çığ gibi büyüyecektir.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi artık olan bitene seyirci kalmak yerine içinde birikenleri ortaya koyarak elde etmekten yanadır.Saat 09:05 Ay-Venüs ile mücadeleci kavuşumu herhangi bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerektiğini işaret eder. Eğer yaptığınız işten, savunduğunuz davanızdan, haklı olduğunuz meseleden eminseniz, korku ve endişe duymanıza gerek yoktur. Ancak ayarı iyi tutturmakta yarar var.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, eş veya iş ortağınızın sizden maddi-manevi anlamda beklentilerini işaret ediyor. Sözgelimi aranızda bir sorun varsa, bunun mutlaka çözülmesini isteyebilir. Bir iş ortağı sizin ortaklığa katkınızı daha fazla bekleyebilir. Bütün bunlar olumsuz değildir. Ancak bu istekler sizin için de geçerlidir. İlişkide sorunlar varsa, karşılıklı bir çözüm bulunması beklersiniz. İş ortağınızın size karşı açık olmasını beklersiniz. Kısaca diyebiliriz ki, bugünlerde hem sizin, hem diğer kişilerin birbirinizden beklentiniz var. Bunları uygun şekilde ve abartmadan karşılıklı çıkarlar çerçevesinde halletmeniz mümkündür.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni şeyler öğrenmek için fırsatınız olabilir. Gün içinde farklı konulara ilginiz kayabilir. Sorumlu olduğunuz konulara duygusal yaklaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak sizi rahatlatabilir. Çaba gösterdiğiniz konularda değişiklikler olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine güçlü bir şekilde sarılmanızda fayda var. Bugün aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.. Son günlerde her şeye çok çabuk kırılıyorsunuz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında karşıt burcunuz Akrepte ilerleyecek Merkür, evlilik, uzun süren ilişki, bizden farklı görüşte olan kişilerle ilişkilerimiz, finansal ve ilişki anlamındaki kanuni davalar, başkalarıyla olan her türlü anlaşma ve yasal konular üzerinde yeniden duracağız. Bu kişilerle aramızdaki ilişkinin hayatımızdaki önemi üzerine düşüneceğiz.Biz ilişkilerimize nasıl yaklaşmaktayız, ortaklaşa bir hayat sürdürüyorsak, uyum ve uyumsuzluklarımız nelerdir? Veyahut bir ilişkiden neler bekliyoruz, neye göre seçimlerde bulunuyoruz? Bunlara bakmamız gereken zamandayız. Eğer beraberliğimizde problemler varsa, bu süreçte zorlanabiliriz. Karşı taraf kendi bakış açısıyla durumları ele alırken bizim buna anlayış göstermemiz zor olabilir. İster istemez bu beraberliği sorgulama ihtiyacı duyabiliriz veya partnerimiz, iş ortağımız da aynı şeklide davranabilir.Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün işlerinizde ticari konularla ilgilenebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda doğru kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde sorgulayıcı bir tavır sergileyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında iş hayatınız daha fazla ön plana çıkabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaratıcılığınızı karşı tarafa aktarabilirseniz, mesleki başarınızı ve kariyer hırsınızı olumlu şekilde kullanmalısınız.. İnatçı yapınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. İkna kabiliyetinizi ortaya koymalısınız.