Category Archives: Boğa

Boğa Burcunun Karakterleri Özellikleri

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, yolculukları, ailenizle bağlantınızı işaret ediyor. Planladığınız şekilde günü değerlendirmeniz mümkündür.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, doğal davranmanızı ve önyargısız düşünmenizi sağlayıcıdır. Eğer aşk hayatınız veya yakınlarınızla alakalı problemleriniz varsa, büyüklük bende kalsın diye düşünürsünüz. Sevdiklerinizi arayabilir, gönüllerini alabilirsiniz. Özellikle büyüklerinizle aranızdaki kırgınlıkların kendiliğinden düzeldiğini veya bir büyüğünüzün size karşı sevgi dolu yaklaştığını farkedebilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkiniz de güçlenir. Özellikle eski dostlar, eski tanıdık mekanlar, eskiye ait konular ele alınır. Çekici olursunuz. Ancak iştahımız bir hayli yükselir. Güzelliğinize ve bakımınıza, sanatsal konulara bir hayli meraklı olursunuz.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, bilgi ve tecrübemizi hırslı ve bazen de abartılı şekilde öne sürerek başarılı olma arzumuzu işaret ediyor. Ancak her şeye atılmak veya düşünmeden hareket etmek bize pahalıya mal olabilir. Fikirlerimizi mutlak kabul ettirmek isteğimizin yüksek olduğu bugün ne söylediğimize, ne yaptığımıza dikkat edelim. Provakasyonlara gelmemek lazım. Ayrıca araba kullanırken trafik kurallarına uyalım.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde kısa ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde eve yönelik işler daha uğraştırıcı olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok işler var. Bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirme çabası içindesiniz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 00:19 Ay-Neptün görünümü, tedbirli olmamızı gerektiriyor. Hayalci düşünmeyelim. Eğer bir karar vermemiz gerekiyorsa ve bu duygusal-mali-iş konularında bilinçli ve gerçekçi bir analizde bulunalım. Gün içinde buna özellikle dikkat edelim.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, özellikle finansal ilişkileriniz, ortaklaşa paylaşımlar, iş veya eşin mali durumu, uzun vadeli yatırımlar, kredi konularında çok dikkatli bir hesaplamada bulunmadan karar vermenin yanlış olacağını işaret ediyor. Elinizdeki parayı riske atmadan, bir borç almadan, iyice araştırmadan önce düşünmelisiniz.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Hesabımızı bilmek zor olabilir. Bazı durumlar özellikle haksızlığa uğradığımız konularda gergin tepkilerde bulunabiliriz. Bunları dışarıya yansıtmamız pek doğru olmaz. Çünkü yansıttığımızda, insanlar bizi endişeli ve sinirli bir kişi olarak gördükleri için pek ciddiye almazlar. Sosyal açıdan boşluk etkisi altında dostlarla muhabbet rahatlatıcıdır. Ancak birisine söz vermek, bir sözün sorumluluğu altına girmek pek doğru olmayacaktır.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgili değişik koşullar gündeme gelebilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Ticari konular önem kazanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
İş yaşantınızda olayları gereğinden fazla büyütüyor olmanız, sizin suçunuz. Aksilikler yüzünden, her an kayıplarınız olabilir. Dikkat edin. Sevdiğiniz kişi her konuda sizden destek beklemesine rağmen, daha esnek olmalısınız..

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, ailevi ve kişisel konularda egonuzu besleyici ve aile birliğinizi yeniden olumlu yönde derleyip toparlayıcıdır. Bir çok meselenin iç yüzeyini anlayıp, ne yapılması gerektiğine karar verirsiniz. Ailenizi ilgilendiren bir değişim, yenilik gündeme gelir. Bu geçmiş ve gelecek arasındaki köprüyü onararak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıcı olacaktır. Fiziksel ve bedensel problemlerinize uygun çözümler bulabilirsiniz. Artık geçmişte yaşananları değil, önünüzdeki geleceğe bakmalısınız. Sizi rahatsız eden, hasta eden veya zorlayan meseleleri takıntılı bir şekilde çözmek mümkün değildir. Farklı bir pencereden bakarak yaratıcı düşünmelisiniz. Çünkü bunlar yüzünden ne içeride ne dışarıda tatmin olmak mümkün değildir. Bu görünüm size yepyeni bir bakış açısı sunar ve sizi kısıtlayan zincirlerden kurtulmanızda destek olur.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, yenilik hevesimizi işaret ediyor. Sorumluluk almaktan çekinmiyoruz ancak kendimize ayırdığımız zamanlar var. Neler yapacağımızı planlamak, uygulamak kolaylaşıyor. Genelde insanlarla kurduğumuz bağımız güçlü. Elden geldiğince hoşgörülü, nazik davranacağız. Kimseyi yargılamak, eleştirmek gibi niyetimiz yok. Biz kendi hayatımıza, işimize gücümüze bakacağız.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, parasal konular üzerinde akıllıca hareket etmenin ve hedefinize uygun şekilde ilerlemenin göstergesidir. Uzun vadeli olana yönelirken, aceleci davranmamayı da bilmemizde yarar var. Eğer amacımız ilerlemekse, her bir detaya dikkat etmemiz iyi olur. İş girişimlerinde veyahut kararlarımızı verirken, bir yön belirlerken gerçekçi düşünelim.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, başkalarıyla aramızdaki sınırları karşılıklı olarak çizebilme konusunda etkilidir. Maddi ve manevi anlamda hiç kimsenin kimse üzerinde zorlayıcı bir hakkı olmadığını düşünerek, çıkar ilişkileri yerine hakikaten aklı başında yapılacak paylaşımları önemseyeceğiz. Bunun daha faydalı olacağını düşüneceğiz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün iş hayatınızdaki işlerinizi tamamlamak için program yapabilirsiniz. Bazı konuları daha kolay idrak edeceksiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde dağınık olabilirsiniz. İşlerinizi yapabilmek için riskli durumlardan uzak durmalısınız. Duygularınızı ifade etmek için acele davranmayın. Ticari anlaşmalarda dikkatli olmanızda fayda var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Satürn, ruhsal evinizi denetliyor. Taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkileriniz de yansıtıyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Öfkelisiniz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Üzerinde düşünmeden yeni bir adım atmayalım. Meselelere bilinçli bir şekilde yaklaşalım. Yoksa yanılmamız mümkündür. Bu bakış açısı hem boşluktaki saatler içinde hem de genel anlamda sizi sıkıntılarınızdan koruyacak ve gününüzü sakin ve huzurlu geçirmenizi sağlayacaktır.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ilgilendiğiniz konularda farkındalığınızı geliştirebilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla farklı iletişim yolları kurabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla anlatma isteği içinde olabilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Yabancılarla ilişkilerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İç potansiyeliniz oldukça yüksek. Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek.. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, doğru bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, olumlu, huzur veren duygu ve düşüncelere işarettir. Dostluklarınız konusunda gerçekçi olunuz. Kimlerle nasıl bir sosyal ilişki yaşıyorsunuz bunlara dikkat ediniz. Kısa vadeli düşler yerine uzun soluklu bir gelecek için yaratıcı düşününüz.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün uzaklarla ilgili konular, yenilikler düşünce dünyanızı harekete geçirebilir. Olaylara bakış açınızda daha esnek olmaya bakmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici davranma konusunda engel tanımıyorsunuz. İş yaşantınızdaki başarınız, için konuşma kabiliyetinizi ortaya koymalısınız.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, finansal-ailemiz ve evimizle ilgili meselelerde gelişime dönük şekilde hareket etmenin, birlikte planlar yapmanın ve ilişkilerimize güçlendirmenin işaretçisidir. Yapıcı düşünürüz ve kendimize güveniriz. Fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek için gayret sarfederiz.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, doğru yolu tercih etmenizde, derinlikli düşünerek güçlü yanlarınızı ifade etmenizde yardımcıdır. Her şeyi yeniden inceleyeceğiz ve üstte yazdığım noktalara da dikkat ederek mevcut durumumuzu iyileştirecek düzenlemeleri yapabileceğiz. Bakmak, görmek ve farkında olmak çok önemli.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyduğu vakitlerdir. Özellikle geçmişle alakalı konularda iki düşünüp bir konuşuruz.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ani kararlardan kaçınmalısınız. Riskli işler sizi zor durumda bırakabilir. Gün içinde eğitsel konularla ilgilenebilirsiniz. Duygusal konular ön plana çıkabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. İş hayatınızda mücadele etmeniz gereken konular gündeminizi etkileyebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Değerlerinizin farkındasınız fakat bu özelliğinizi karşı tarafa aktarma konusunda güçlük çekebilirsiniz. Bugün inatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zor durumda bırakabilirsiniz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 15:42 itibariyle oluşacak ilkdördün, bir hafta önceki meseleleri gözden geçirmek, isteklerinizi elde etmek için mücadele vermek yönünde önem taşır. Bunları yapabilmek pek kolay olmadığı için her şey gözünüzde büyür. Oysaki kendi gücünüzün farkında olsanız, sorumlu bir dürüstlük, görev ve çaba yoluyla en derin sevginizi ve sadakat duygularınızı ifade edebilseniz, hem size ait olanları elinizde tutabilir hem de önünüze çıkan engelleri aşabilirsiniz. Burada önemli olan çabalamak, inanmak ve istekli olmaktır. Böyle düşününler kazançlı çıkarlar.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, gizli saklı ilişkilerin, elimizde olmadan yaşanabilecek bazı problemlerin, finansal veya duygusal manada bizi yormaması adına dikkatli olmamızı sağlayan bir uyarıdır. Etkili olduğu alanlarda bilinçli hareket edilmesi gerekiyor. Sözgelimi uzun süredir biriyle beraberseniz paylaşım yönünde birbirinizden memnun musunuz yoksa sorunlarınız var mı? Bunlara bir bakalım. Diyelim ki, henüz yeni tanıştığınız birisi var. O zaman karşınızdaki kişini çok iyi tanımanız, mantıklı düşünmeniz, iyi bir değerlendirmede bulunmanız şart. Çalışma hayatınızla ilgili konularda da etkili olan bu görünüm, ilişkilerinizi, iş ortamınızı hem fiziksel hem de psikolojik anlamda ele alınması yönünde önem taşıyor.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar, güven olgusunun da sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Denge ve uyumu sağlamak sizin için önemli olabilir. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde mücadele etmeniz gerekebilir. Başladığınız işleri temellendirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız çalışmalar sizi güçlendirebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol sınırlarınız denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Bu dönemde karmaşa içinde olacak fakat emin hareket edeceksiniz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 05:39 Mars-Uranüs görünümü, para konusunda iki yönlü düşünmenize neden olabilir. Bazen fazla gergin, kimi zaman da aşırı rahatsınızdır. Bunun nedeni, işlerin yoğunluğundandır. Çabucak plan yapmanız, hemen uygulamanız gerekebilir. Ancak ben derim ki, hesabınızı şaşırmadan, dikkatli bir şekilde yapınız.Saat 08:53 itibariyle gerçekleşecek Ay-Venüs görünümü, sizi içten içe üzen ve rahatsız eden meselelerin üzerinde bir hayli gururlu davrandığınızı işaret ediyor. Bunun nedeni hem kimseye dertlerinizi açmak istemeyişiniz hem de dışa karşı zayıf, güçsüz ve çaresiz görünmek istemeyişinizdir. Hassassınız. Ancak bugünler de geçecek ve bu yollar da aşılacaktır. Olumlu düşünmek ve asla pes etmemek sizi kaygılardan, umutsuzluktan kurtaracaktır.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, her ne olursa olsun ortaklaşa bir yaşamın gereği olan kararların veya gelinen durumun dikkatlice gözden geçirilmesidir. Akılcı düşünme vaktidir. Her şeyi iyice hesap etmeden gerginlikle verilen kararın pişmanlığı zor olur.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü şu anda durduğunuz noktanın farkında olarak bilinçli bir şekilde hareket etmektir. Değişimler güzeldir ancak uzun süreli etkili olması için temelinin güçlü olması gerekir.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Ailevi ve özel hayatımızla alakalı meselelerde biraz zorlanabiliriz. Bizim isteklerimizle çelişen karşıt görüşler nedeniyle üzerimizde baskı hissedebiliriz. Bu nedenle biraz sakin olmamızda yarar var.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü güvenli ve huzurlu bir hayat kurabilmek adına kendinizi geliştirmenizi, eksiklerinizi tamamlamanızı, güçlenmenizi sağlayacağını gösteriyor. Size moral ve motivasyon anlamında güç kazandırıyor. Kendinize ve hayata inanarak yol almanızda rehberlik ediyor. İnsan bu etki altında kazançlı çıkabilmesini sağlayan işlere yönelecek, güvenmediği insanlara sırlarını açmayacak, son iki yıldır yaşananları unutmadan yol alabilecektir.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aile hayatınız ve evinizle ilgili konularda geleceğe dönük düşünürsünüz. İş-ev arasındaki meseleleri kendi arzularınız çerçevesinde ele alırsınız. Evinizde konfor duygunuz yüksektir. Sanatsal çalışmalar, çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemlidir.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızla ilgili her konuda seçici davranacağız. Durumumuzu analiz edeceğiz. Yalan dolan veya lafı evirip çeviren kişilerden uzak duracağız. Bazen karşımızdaki kişiyi eleştireceğiz bazen de ilişkimizi nasıl daha düzgün bir şekilde yaşarız, bunlar üzerinde düşüneceğiz.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ailenizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Evinizdeki eksikliklerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yaşayacağınız sıkıntılı olaylardan dolayı, daha güvende olacağınız kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular çaba gerektirebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları kendinize seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz.