Category Archives: ikizler

ikizler burcunun özellikleri ve karakter yapıları

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, maddi konularda derinlikli düşünmeyi sağlar.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımız konusunda hassas davranabileceğimizin işaretçisi olarak öne çıkıyor. Kendi isteklerimize, duygularımıza, kazancınıza fazlasıyla önem verebiliriz. Çünkü güven içinde yaşamaktan yanayız. Böyle düşündüğümüz için doğal olarak hem maddi hem aşk hem de ilişki konularında arzularımızı susturmak pek mümkün gözükmüyor.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, para kazanma ve başarı hırsı verir. Kişi risk almaktan çekinmez. Ancak stratejik düşünülmeli, her olasılık hesaba katılmalı ve dikkatli olunmalıdır. Aceleyle verilen kararlar yanlış olabilir. Bu görünüm çoğu zaman fazla harcamaya veya tam tersine bir kuruşun bile hesabını yapmaya neden olabilir. Bunun yanı sıra sevdiklerinizi memnun etmek amaçlı harcamaların da göstergesidir. Önemli olan ne yaptığımızı bilmemiz ve bilinçli hareket etmemizdir.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eğer alışveriş yapacaksanız daha dikkatli ve mantıklı olun. Akşam saatlerinde yakın çevrenizle daha yakın ve hareketli bir tutum içindesiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Hayatınızda , değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Bugün, konuşmalarınızla çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, gün içinde, bir planı, bir düşünceyi, bir eylemi ortaya koymak isterken, önyargılı davranılmaması gerektiğini işaret ediyor. Hayale kapılmayalım. Kabul edilebilir veya edilmeyecek taraflarını iyice düşünelim. İş ve kişisel kararlarınızı bu saatte vermeyiniz.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, ilişkinizi veya iş ortaklığı gibi meselelerin biraz yorucu, hayli zorlayıcı, hatta anlaşmazlıklara davetiye çıkartıcı yönü olduğunu işaret ediyor. Görmezden gelemeyeceğimiz, üstünü kapatamayacağımız problemleri çözümlemek için, yapılması gereken ciddiyetle duruma bakmak olmalıdır. Uzun vadeli düşünmeliyiz. Evet iletişimdeki farklılık, beklentilerin ayrı oluşu can sıkıyor. Gerçekten gideceğimiz yolu, vermemiz gereken kararı iyi tespit etmek için bugünlerde bilinçli olmak zorundayız.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay, burcunuzda boşlukta olacağından dikkatiniz dağılabilir. Aynı anda birçok konuda düşünürsünüz, ancak hiç birinde kararlılık göstermezsiniz. Bir ilerleme sağlanmayabilir. Gecikmeler, yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bazı sözler üstünde hassasiyetle durabilirsiniz. Anlaşılmak istersiniz. Paylaşımlara önem verirsiniz. Ancak birilerinin akıl vermesinden, sözünde durmamasından dolayı kızabilirsiniz.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konular sizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni bir şeylere başlamak kolay olmayabilir. İşlerinizde yardımlaşmak işleri kolaylaştırabilir. Kardeşlerinizle birlikte programlar yapabilirsiniz. İlişkiler gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Sosyalleşmek iyi gelebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Aynı anda bir çok işi yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz.. Rutin işlerin kişisi olmadığınız için, çevrenize çelişkilisiniz. Sizi anlamak çok zor. Yaşadığınız olaylara duygusal yaklaşarak, çevrenizi şaşırtacaksınız.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, ilerisi adına planlamada bulunmanızı ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayıcıdır. Hangi alanda, hangi işte veya aktivitede yer alacaksanız, ona uygun şekilde ilerlemenizde yardımcıdır. Özgürce, bireylik duygunuzla ve kendinize inanarak yol alınız. Yaratıcı becerilerinizi dış dünyada sergileyerek başarılı olabilirsiniz. Hayata karşı umudunuzu yükselten bu görünüm, bir grup içinde lider olmanızı sağlayabilir. Sosyal yaşantınızı aktif hale getirir. Birebir ilişkiler kurarak, kendinizi göstermenizde, farklı yönlerinizi ifade etmenizde yardımcıdır. Sizi anlayan, dinleyen, onaylayan kişilerle karşılaşırsınız. Projeleriniz başkalarınca kabul görür.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, zevk aldığımız saatlerin başlangıcıdır. Konuşuruz, yazışırız, başkalarıyla paylaşımda bulunuruz. Aşk için hevesliyiz. Beğeniliriz, ilgi uyandırırız. Seçkin bir zevkimiz vardır. Her görüşten insanla anlaşırız. Paylaşımlarımız beğenilir. Farklı bir yanımız vardır. Yenilikleri severiz.Saat 06:29 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün arasındaki mücadeleci görünüm, iş konularında sizi aktif kılıyor. Şu aralar özellikle iletişimde bulunma ve fikirlerinizi ortaya koyarak gelişimden yana kararlar almak niyetindesiniz. Bu görünüm, hayallerine sahip çıkan ve onları ortaya koymak için yılmadan çalışan kişilerin başarılı olmasını sağlıyor. Burada dikkat edilecek nokta, hem yaptığınızdan hem de ortaya koyduğunuzdan emin olmak. Siz azimli olursanız, tabii ki başarırsınız.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, düşüncelerimizi dış dünyaya hem özgürce hem de akıl gücüyle iletebilmemizde destekçidir. Öğrenmek, bilmek, bildiklerimizi farklı araçlarla sözel ve yazı anlatımıyla dile getirebilmemiz kolaylaşır. Yeni tanışmalar böyle bir etki altında mümkün olup, bir hayli etkileyici paylaşımların da göstergesidir.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İşlerinizin felsefesine kafanızı yorabilirsiniz. İlişkileriniz de anlam arayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda cesur taraflarınızı ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Gün içinde sabırlı davranırsanız işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşadığınız huzursuzluklar, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Sorumluluk duygusundan bunalabilirsiniz. Kişisel duygularınızı sorguladığınız bir gün. Küçük hesaplaşmalarınızı bir an önce yapmalısınız. Fazla ilgileniyorsunuz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, başkalarına güvenmekte temkinliyizdir. Olur olmaz yere korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatler içinde elimiz kolumuz bağlıymış gibi hissederiz. Bir şeyler yapmak isteriz, fakat bir nedenle sözümüzü tutamayız. İşte böyle durumlarda soğukkanlı olmak son derece önemlidir. Zaten böyle olduğunuz zaman çıkış yolu bulmanız kolaylaşır. Boşluktaki saat dilimi içinde sakinlik şart. Yeni bir girişimde bulunmak veya plansız hareket etmek gayet sakıncalı olabilir. Bu saatlerde hafif bir karamsarlık veya sorumlulukların yarattığı sıkıntılı durumlar ön planda olabilir.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde ortaklı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgili yüzleşme yaşayacağınız zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Aşkta çatışmalı durumlar yaşanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, enerjinizi düşük olması nedeniyle, yapmanız gereken bir çok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Geçici yetersizlik duygusu içinde olmanız her şeyi olumsuz etkiliyor.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi ve oldukça hesabi şekilde meseleleri ele almanızı sağlıyor. Güvenlik, sağlamlık, istikrar ilkeleri çerçevesinde düşünmektesiniz. Paranızı nereye yatırdığınız, kimlerle iş yaptığınız, ailenizin durumu, geleceğinizle ilgili konularda bir hayli titiz düşünebilirsiniz.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, bir yandan ciddi şekilde ilişkinizi, mali durumunuzu, diğer yandan iş hayatınızla ilgili konuları şöyle bir gözden geçirebilirsiniz. Ancak her iki konuda da, ne karamsar olalım ne de gerçekleri göz ardı edelim. Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız bu konuda eksikleriniz var mı, bu yola çıktığınızda engellerle karşılaşsanız bile hiç etkilenmeden ilerlemeye devam edebilir misiniz? Bu soruyu kendinize mutlaka sorun. Boş ümitlerin, düşlerin peşinden koşmamanız gerektiğini söylüyor.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Duygusal alanda bazı hoşnutsuzluklar ya da endişe yaratabilecek olaylar gündeme gelebilir. Kendi duygularınızı da anlamaya gayret edin.

Vatan Gazetesi Burçlar
İletişim konusunda istediğiniz başarıyı sağlamak için her türlü doneye sahipsiniz. Beklediğiniz haberler, kafanızı karıştırmasın. Hissettiklerinizi çevrenizle paylaşmak istemiyor ve duygularınızı kendinize saklıyorsunuz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik ve kendimizden emin bir şekilde ilerlememizi, gelişmemizi sağlayan bir destek kuvvettir. Gelişimi önemseriz ve planladığımız şekilde ilerleyebiliriz.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, ev, aile, miras, nafaka, ortaklaşa paylaşımlar, ilişkinin durumu hakkında mutlaka derinlemesine düşünmek lazım. Bu inceleme yapılmadan, birbirinize eleştirel tavır, ön yargılarınızla yaklaşarak bir yere varamayız.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, geçmişi irdelememize ve kendi kendimize endişe yapmamıza yol açabilir.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, gün içinde sizin bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşımı, evinizle alakalı işlerin birlikte yapılması bu görünümün stresli değil, doğru şekilde kullanılmasında yararlıdır.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ailevi konular gündeminize gelebilir. Toprak, emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bunun için çaba sarf edeceksiniz. Yeni kararlar almakta, bazı konularda harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Hayat planınızla ilgili mücadele edeceğiniz zamanlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz… Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız..

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, Saat 15:42 itibariyle Başak burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde endişeleriniz yüzeye çıkar. Bunların nedeni, aileniz, çocukluğunuz veya ilişkilerinizde bugüne dek yaşanan sorunlardır. Acı izlenimler, verilen ödünler, güvence eksikliği ve genel anlamdaki zorluklar insanı yormuştur. Aslında kişi bütün bunların üstesinden gelecek gücü olduğu halde ilkdördün etkisinde güçsüz, çaresiz olduğunu düşünür. Kendine boş yere engeller, güvensizlik çemberi içinde hapsedebilir. Oysaki bunları mantıklı şekilde ele alarak, önümüze bakmalıyız. Yoksa sürekli bir şeyleri kafamıza takarak kendimizi üzebiliriz.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, sosyal ilişkilerimizi mantıklı bir şekilde gözden geçirmemizi sağladığı gibi, ikili ilişkimizin de aynı şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Hayata bakış açımızdan tutun da, beraberlikteki sadakate kadar her türlü meseleyi gözden geçireceğiz. Tabii ki huzur bulmak, rahat etmek, ilerisi adına güzel bir şeyler olsun istiyoruz. Eğer ayrı bir hedefimiz, ayrı bir yolumuz varsa, ister dostluk ister özel hayatımızda kimseye taviz vermek zorunda değiliz. Bir şeyleri telafi ederim diye değil, hakikaten olgun kişiyi ve sevgiye değer veren insanı hayatımızda isteyeceğiz. Bu görünüm, bir yanıyla flörte açık olmamızı sağlasa da, aslında bizim arzumuz ilişkide karşı tarafın yaklaşım biçimi, hayatı ele alışındaki samimiyet. Buna göre değerlendirmede bulunacağız.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı, kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor. İnsanlar dışarıdan baktıklarında belki ne düşündüğünüzü fark etmeyecekler. Ancak siz dış etrafınızdaki insanları gayet iyi gözlemleriniz. Eviniz veya ailenizle ilgili konular bu saatlerde öne çıkar.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızdaki kurallarla ilgili detaylarla ilgilenebilirsiniz. Bugün işlerinizle ilgili harekete geçebilir ve programlama yapabilirsiniz. Sizi yoran konular gündeme gelebilir. Aldığınız sorumluluklar artabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Üstlerinizle birlikte işlerinizi sağlamlaştırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, Saat 05:39 Mars-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, gayet akıllı ve aktif bir biçimde kendinizi dile getirişinizin işaretçisidir. Hedefinize uygun kişilerle görüşmelerde bulunabilir, orijinal buluşlarınızla ilgi odağı olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz kolaylaşır. Seyahat veya önemli bir değişimle ilgili konular üzerinde konuşabilirsiniz. Sürpriz bir haber alabilirsiniz. Benim tavsiyem, bu gelişmeler ne kadar hoş olursa olsun, incelemeden, üzerinde düşünmeden hareket etmeyelim.Saat 08:53 Ay-Venüs olumlu görünümü, çevrenizle güçlü bağlantılar kurmanızı, umutlu bir şekilde hayatı kucaklamanızı sağlayıcıdır. Evet sizi kaygılandıran, yoran ilişki sorunları veya farklı durumlar söz konusu olsa da, bunlar zamanla çözüme kavuşur. Önemli olan umutsuz düşünmemektir.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, partnerinizin veya ilişki meselelerinde her iki tarafın da kendi isteklerini olgunlukla ifade etmelerinin yararlı olacağını gösteriyor.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü farkınızı ortaya koymak, isteklerinizi elde etmek, günü keyifli bir şekilde geçirmek adına sizi kuvvetlendiricidir. Ruhunuzun zenginlikleri dışa yansıtmanız için teşvik edicidir. Kendinizi daha çok düşünür, daha fazla mutlu etmeye çalışabilirsiniz.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Enerjimiz düşük olabilir. İşlerimizi yoluna koymakta zorlanabiliriz veya istediğimiz gibi olmadığında geriliriz.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü, güvenilir ve istikrarlı olana yönelmemiz gerektiğinden söz ediyor. Bunun için derinlikli bir şekilde her meseleyi ele almalıyız. Bilmediklerimizi, kafamızı kurcalayan meseleleri çözmemizde yarar var. Hangi konu olursa olsun, görünenle yetinmemeliyiz. Bilakis içimiz rahat edene kadar, yanlışları ve doğruları tespit etmeliyiz.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titiz düşünebiliriz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız anlamında önemlidir.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde iletişimden kaynaklanan yoğunluk olabilir. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Takım çalışması sizi rahatlatabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yoğun bir çaba içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerini ailenizle geçirmek iyi fikir olabilir. Ev hayatınızdaki koşulları yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay, içsel düşüncelerinizi olumlu etkilerken; girişimciliğinizin destek ve takdir görmesi, gururunuzu okşayabilir. Yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinizin olumlu yaklaşımlarına iyimser bakmalısınız.