Category Archives: ikizler

ikizler burcunun özellikleri ve karakter yapıları

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (19-02-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (19-02-2018)Mynet Burçlar

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün gelecek ümitleriniz konusunda sabırsızlıklar ya da aceleci tavırlar sergileyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içinde aktif bir gün yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda para harcarken daha temkinli olmalısınız. Toplumsal alanda yeni gruplara üye olmanız mümkün olabilir. Beklediğiniz bir para ödemesi varsa bu konuda gecikmeler yaşanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum getirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz Kendinizi ifade etmelisiniz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (08-02-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (08-02-2018)Mynet Burçlar

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma arkadaşlarınızla ortak payda da buluşabilirsiniz. Başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. İletişim konularında ani değişimler olabilir. Paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Öğleden sonra eşinizle birlikte programlar yapabilirsiniz. Sorunlarınızın üstesinden birlikte gelmek birlikteliğinizi daha fazla güçlendirecektir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Enerjik yapınızı zorlayan işleri seviyorsunuz. Sıradan ve tek düze işler size göre değil. Bugün, şartlarınızı zorlamalısınız. Zaman akışı içinde bazı olayları kendi bünyenize göre yeniden yapılandırıyor ve yaşama geçiriyorsunuz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler Salı günümüz saat 06:56 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor ve iki konu üzerinde durmanızı gerektiriyor. Birincisi maddi konularda dikkatli olmak, ikincisi, hedefinize varmak için işbirliğinde bulunmaktır. Böylece işleriniz sağlıklı yürür ve gerilmezsiniz. Ay-Akrep geçişi, arzuların güçlü akışı, dokunmak, tatmak, hissetmek, arzulamaktır. Başkalarıyla ilişkilerini akılcı şekilde yürütebilen kişi, her zorluğun üstesinden gelir. Önemli kararlar gözden geçirilmeli, sağlığınıza önem vermeli, işleri yürürlüğe koymadan önce, herhangi bir eksik var mı diye kontrol etmelisiniz.Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, iş araştırmaları, sağlıkla ilgili tetkikler, finansal konular üzerinde etkili olup, başarılı şekilde düzenlememizi sağlayıcıdır.Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma arkadaşlarınızla ortak payda da buluşmakta zorlanabilirsiniz. Başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. İletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir. Paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle ilişkinize dikkat edin.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bilinçaltınız oldukça yoğun ve iç sesinizi dinlemek için zamana ihtiyacınız var. Acele etmemeli ve olayları sıra ile çözümlemelisiniz. Kendinizi dağıtmamalısınız.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler 26 Ocak saat:15:56-17 Mart saat:19:40 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Mars genel olarak ilişkinizin, cinsel bir boyut kazanması anlamına gelir. Çünkü Mars astrolojik olarak arzu ve tutkuların işaretçisidir. Yay burcu seyrinde ise, sevgi ve cinsellik gayet özel, hatta oldukça değerlidir. Partneriniz gayet sıra dışı ve keşifçi özelliklere sahip bir erkek veya özgürlüğünden taviz vermeyen tarzda hareket eden bir kadın olabilir. Yalnız bu onun sadece maceracı biri olduğunu göstermez. Özgür düşünceli olabilir fakat sevginin kutsallığının gayet iyi farkındadır. İlk bakışta veya birkaç kez çıkmakla hemen tanıdım sanmayın. Biraz zaman geçsin.Mars Yay burcunda yolculukları gündeme getirebilir. Amaçlarınızı veya fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için kimi zaman şehir içi kimi zaman yurt dışı seyahatlere çıkabilirsiniz. İsteklerinizi çoğu zaman abartılı bir biçimde gösterebilirsiniz. Yeni tanışmalar açısından etkili bu dönemde, bir arada olmanın getirdiği tat çıkarılır, evliler çocuk sahibi olma konusunda iyice düşünmelidirler.Mars-Yay seyrinin her birimiz için olumlu yönde gelişmelere işaret olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili konularda kendinizi daha mücadele içinde olabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi karmaşık hissedebilirsiniz. Planladığınız konularda harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İş münasebeti nedeniyle katılacağınız ortamda ilginizi cezp edebilecek konular olacak ve buradamantıklı görüşlerinizle ilgi çekebilirsiniz. Daha sonra dostluğunuzun ilerleyebileceği entresankişilerle tanışabilirsiniz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, mutlu bir ilişkide her iki tarafın da birbirine olan güzel yaklaşımının, olumlu ve geleceğe dönük konuşmaların, kararların göstergesidir. Ancak sorunlu çiftlerde veya sizin birileriyle probleminiz varsa, bunu mutlaka çözmek istersiniz. Kimsenin size yalan söylemesine, uyduruk sözlerle etkilemesine izin vermezsiniz. Bu kimi İkizler için, evlilik kararı olabilir. Karşınıza çıkan kişiden etkilenirsiniz. Sizde bu duyguları uyandırır.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, işlerimizi yoluna koymak arzunuzu işaret ediyor. Ancak doğru bir iş üzerinde miyiz, kimlerle bağlantımız var, bunlara dikkat edelim.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında ilişkide iletişimin karşılıklı konuşma ve dinlemeye dönük şekilde yapılmasında yarar var. Anlaşılmak istiyorsanız, önce anlamayı bilmelisiniz.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çok fazla hareket, konuşma ve ziyaret var. Yeni insanlar ve sohbetler mümkün ancak kafanız da karışabilir. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Enerjinizi kişisel egolarınıza yansıtmış durumdasınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilere taviz veriyorsunuz. Bugün sır saklamanızda yarar var. Duygularınızı paylaşmayın.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler saat 05:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bildiklerimizi başkalarıyla paylaşım yönünde etkilidir. Yeni bir şeyler öğrenmek, gidip yerinde görmek isteriz.Saat 15:38 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle partnerinizle ve diğer kişilerle olan ilişkilerinize mantıklı bir şekilde bakmaya çalışınız. Olgun ve ılımlı bir şekilde olayları ele aldığınızda altından kalkamayacağınız bir sorun kalmaz.Saat 18:58 Ay-Mars olumlu görünümü, sosyal hayatta iletişimin bir hayli yüksek olması demektir. Randevunuz olabilir. Bir arkadaşınızla bir aktiviteye katılabilirsiniz. İlk kez biriyle buluşabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte dışarıda yemek yiyebilirsiniz. Bir konuda söyleşide bulunabilir, yazışabilirsiniz. Sosyal medyada bir hayli etkili olursunuz.Saat 20:47 Ay-Satürn karşıtlığı, ilişkinizi veya iş ortaklığı gibi meselelerin biraz yorucu, hayli zorlayıcı, hatta anlaşmazlıklara davetiye çıkartıcı yönü olduğunu işaret ediyor. Görmezden gelemeyeceğimiz, üstünü kapatamayacağımız problemleri çözümlemek için, yapılması gereken ciddiyetle duruma bakmak olmalıdır. Uzun vadeli düşünmeliyiz. Evet iletişimdeki farklılık, beklentilerin ayrı oluşu can sıkıyor. Gerçekten gideceğimiz yolu, vermemiz gereken kararı iyi tespit etmek için bugünlerde bilinçli olmak zorundayız.Saat 22:13-23:37 arasında Ay, burcunuzda boşlukta olacağından dikkatiniz dağılabilir. Aynı anda birçok konuda düşünürsünüz, ancak hiç birinde kararlılık göstermezsiniz. Bir ilerleme sağlanmayabilir. Gecikmeler, yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bir işe karar veririz ama son anda bir erteleme, bir engelle karşılaşmak mümkündür. Bazı sözler üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz. Anlaşılmak istersiniz. Paylaşımlara önem verirsiniz. Ancak birilerinin akıl vermesinden, sözünde durmamasından dolayı kızabilirsiniz.Saat 23:37 Ay-Yengeç geçişinde, insanlarla aranıza belirli bir mesafe koymak, hislerinizi anlatmaktan çekinme veya size ulaşılmasına engel olma gibi tavırlarınız vardır. Hiç bir şeyi beğenmez, kendinizce eleştirir ve daha mükemmel şeylere layık olduğunuzu düşünebilirsiniz. Parasal konularda bir hayli önemlidir. Mali durumunuza göre moraliniz yüksek veya düşük olabilir. Sizin için güvence bilhassa önem taşır.Not: 2018 yılı İkizler burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/ikizler-burcu-yillik-yorumu.htmlMutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda ısrarcı olma eğilimindesiniz. Gün içinde yaşanan olaylara karşı sakin kalmanızda fayda var. Kişisel konularda değişiklikler gündeme gelebilir. İlişkilerle ilgili kısmetli bir gündesiniz. Eğitim almak istediğiniz konularda araştırma yapabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İsteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak. Düşündüğünüz şeyleri tüm yönleriyle kafanızda şekillendirmeniz gerekiyor.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, Saat 02:53 Ay-Pluto görünüm etkisinde, birileri üstünüzde hakimiyet kurar. Kendi isteklerini dayatır. Siz çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.Saat 04:17 Ay-Kuzey düğüm görünümü, toplumsal hayatta kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi, duygularımızı net bir şekilde ortaya koymamızı, haksızlıklarla mücadele etmemizi sağlıyor. Çevremizle bağımız gayet güçlü. İşlerimizi yoluna koyarak, planladığımız şekilde hareket ederek ilerleyebiliriz. Her konuda gelişimden yanayız.Saat 14:13 Ay-Mars karşıtlığı, arzularımız bizi harekete geçiricidir. Kimsenin size engel olmasına müsaade etmezsiniz. Bir an önce hedefinize varmaktan yanasınızdır. Ancak söz konusu aşk ise, tabii ki evdeki hesap çarşıya uymaz. Böyle bir durumda işbirliğinde bulunmanız gerekir. Ben böyle istiyorum diyerek kestirip atamazsınız. Düşünmeden hareket etmemeli, şartlar umduğunuz gibi değilse tartışmak yerine uzlaşıyla durumu ele almalısınız.Saat 15:16 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir hareketliliğin göstergesidir. Özgürce, dilediğiniz şekilde fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Eskiye bağımlı kalmak yerine, yeniye yer açmak için sabırsızlanırsınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ancak bazı kişilerle görüş ayrılığınız nedeniyle bağlantınızı kesebilirsiniz.Saat 19:50 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerinizde duygularınızı belli bir kontrol altına almanızı sağlar. Bu sayede bilinçli şekilde hareket edebilir, doğru bir karar verebilirsiniz. Birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya, onu tanımaya çalışırsınız. Bunlar gayet faydalıdır.Saat 21:37-23:38 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bir şeye sinirlendiğimizde hemen parlayıp sönen tarzda tepkilerde bulunabilirsiniz. Ancak tabii ki dikkatli olmakta mutlaka fayda var. Çünkü boşluğun etkisi bittiğinde, bu durumdan pişmanlık duyabiliriz. Sakin bir şekilde işlerimizi yoluna koyarsak, bu kısa dakikaları verimli bir şekilde değerlendirmiş oluruz.Saat 23:38 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, fiziksel ve ruhsal açıdan hoş ve huzur verici olana yöneleceğiz. Zevklerimize düşkünlüğümüz artarken, rahatımızı bozmadan günü geçirmekten yanayız. Günlük aktivitenin özünde, geleceğe güvenle bakma arzusu bir hayli yüksek. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmaya dikkat ediyoruz.Not: 2018 yılı İkizler burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/ikizler-burcu-yillik-yorumu.htmlGönlümüze yakın olan, güven veren, huzur sunan insanlarla bir arada olmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Geleceğinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Bu konuda başkalarından destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme söz konusu. İş hayatınızda kendinizi ifade etmek işleriniz açısından ilerleme kaydetmeniz için önemli olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu dönem, yüksek hedefleriniz var.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler, saat 14:42 Akrep burcunda doğacak Yeniay, çalışma hayatında özellikle güçlü bir mücadele vermemizi sağlıyor. Kazanmak, hırs, üstün gelmek, insanları etkilemek, sorunlara çözüm bulmak bizim için gayet önemli olacak. Çıkarlarımızı korumayı ve kollamayı bileceğiz. Zor durumda kalmamak için elimizden geleni yapacağız. Kendimizi ortaya koyacağız. Bazı ucuz numaralar sergileyen, arkamızdan işler çevirmeye çalışan kişileri gayet iyi sezeceğiz ve gerekeni yapacağız. Sağlık şikayetleriniz olmasa dahi, ben bu Yeniayda mutlaka kontrolden geçmenizi tavsiye ediyorum.Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, aşk hayatımız, çocuklarımız, sevdiklerimiz, ihtiyaçlarımız söz konusu olduğunda, tabii ki en iyisi olsun, en güzeli olsun isteyeceğiz. Bu yüzden sağlığımızı daha fazla önemseyeceğiz. Çünkü yaşamak, ayakta kalmak, hayattan zevk almak istiyoruz. Bu Yeniay, sanatsal çalışmalar, çocuk sahibi olmak arzusu, zararlı bir alışkanlıktan kurtulmak yönünde etkilidir. Bir başka özelliği, bizi motive edecek, pozitif kişilerden göreceğimiz destektir. Bu eşimiz, dostumuz, çocuklarımız olabilir. Biz de aynı şekilde sevdiklerimizi mutlu etmeye çalışacağız.Yeniayın doğru karar ve girişimde bulunmamızda şans getirmesi dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Hafta sonu olmasına karşın bazı yoğunluklar ve meşguliyetler gündeme gelebilir. Kendinize, sağlığınıza daha çok özen göstermeli, stresten uzak kalmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları, onun açısından değerlendirmelisiniz. Çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Seviyeli sohbetlerde bulunmayı istiyorsunuz.