Category Archives: Koç

Koç Burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar saat 05:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, yeteneklerimizi değerlendirme, bir ürün veya çalışma yoluyla sergileme fırsatı veriyor. Gelişim yolumuz kendimizi göstermek ve ilgi uyandırmak. Bu nedenle, çabuk öğrenmek taraflısı olacağız.Saat 15:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır.Saat 18:58 Ay-Mars olumlu görünümü, içimizden geçeni aynen dışa ifade etmenizi sağlar. İster olumlu ister olumsuz üzerinde hiç düşünmezsiniz. Yazarsınız, sohbet edersiniz, telefonlaşırsınız. Hareketli bir gün geçirmek mümkündür.Saat 20:47 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Sabrınızın, kararlılığınızın doğru adımlar atabilmenizde size güç vereceğini şimdiden söylemek isterim.Saat 22:13-23:37 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Çevremizdeki insanlarla daha özenli bir iletişimde bulunalım. Haksızlıkla karşılaştığımızda gergin tepkilerde bulunmak yerine, karşımızdaki kişiye neden böyle davrandığını bir soralım. Zor olsa da, bunu yapalım ki, onu böyle hareket etmeye sevk edenin ne olduğunu anlamaya çalışalım.Saat 23:37 Ay-Yengeç geçişinde, ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir. Belirsizliklerin bir türlü aydınlanmadığı, ortak bir noktanın bir türlü tespit edilemediği durumlara çareler bulmaya çalışabilirsiniz. Gönlünüz değerli kilitli sandık gibidir. Bunu açabilecek kişinin, hakikaten anlayışlı, vicdanlı, kıymet bilen bir insan olması gerekir.Not: 2018 yılı Koç burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/koc-burcu-yillik-yorumu.htmlMutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sorumlu olduğunuz işlerde başkalarının katılımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalıştığınız konularla ilgili yazışmalarınıza önem vermelisiniz. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. İşlerinizde büyüme kaydedebilirsiniz. İşlerinizdeki tamamlanmalar nedeniyle rahatlamış hissedebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmeyi denemelisiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor ve Kendiniz ifade etmekte zorlandığınız için ilişkileriniz çoğu kez çıkmaza giriyor.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 02:53 Ay-Pluto görünümü, duygularınızı ve duruma göre öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.Saat 04:17 Ay-Kuzey düğüm görünümü, duyguların doğal akışını sağlıyor. Kişi kendini aşkta ve hayatın genelinde doyumlu hissediyor. Neysem oyum, ne hissedersem onu yaşarım diyerek kişisel anlamda gelişiyor, canlanıyor.Saat 14:13 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, bir yandan isteklerimize kavuşmak, diğer yandan bunun pek kolay olmadığını anılıyoruz. Kaba davranmak, sabırsızlık veya ben böyle istiyorum demek, ilişkilerde problem yaratabilir. Yeri geldiğinde birbirinizin fikrini almakta yarar var.Saat 15:16 Ay-Uranüs kavuşumu, ani bir çıkışla düşüncelerinizi ifade etmenin, değişim ve yeniliklere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Özel yeteneklerinizi, parlak fikirlerinizi ortaya koymaktan zevk alırsınız.Saat 19:50 Ay-Satürn görünümü, size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz.Saat 21:37-23:38 arasında Ay boşlukta kalacak. Bu zaman dilimi içinde şöyle bir durup ortama, meselelere bir göz atınız. Dikkati elden bırakmayınız.Saat 23:38 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, güven önemlidir. Düşüncelerimizi onaylamalarını ve kararlarımızı kabul etmelerini bekleriz. Güvenli bir ortam oluşturmak adına düşünürüz. Eğer hoşnut olmadığımız bir durum varsa fedakarlıkta bulunmak yerine, herkesin payına düşeni yapması gerekir diye içimizden geçiririz.Not: 2018 yılı Koç burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/koc-burcu-yillik-yorumu.htmlGönlümüze yakın olan, güven veren, huzur sunan insanlarla bir arada olmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi büyütmek için mücadele verebilirsiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ticari konular gündeminizi etkileyebilir. Sevdiklerinizle birlikte programlar yapabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşam mücadelenizde kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp da, hatalarına sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır. Sıkıldığınız anlarda geçmişteki tecrübelerinizi örnek almalı ve yeniden yapılanmaktan korkmamalısınız.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, saat 14:42 Akrep burcunda doğacak Yeniay, başkalarıyla olan maddi ilişkimizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayacaktır. Burada önemli olan, birbirimize karşı ne kadar açık ve dürüstüz. Fakat çıkarlar tabii ki önemli. İsteriz ki, kazanan biz olalım. Miras konusunda kendi hakkımıza düşeni önemseriz. Kredi çekerken, düşük faizli olanı tercih ederiz. Bir ilişkide cinsellik, tutku ön planda olabilir. Ancak bir önemli husus ilişkide her iki tarafın da, birbirinin haklarını gözetmesidir. İşte bütün bu kriterler bu Yeniayda bilhassa öne çıkıyor. Biz haklarımıza sahip çıkıyoruz. Ancak gerektiğinde uzlaşmayı, anlaşmayı da gözden kaçırmadan kararlar alıyoruz.Bize yönelen maddi destek varsa, sözgelimi evlenmeyi düşünüyorsak, eşimizin maddi durumunu önemseyeceğiz. Aynı zamanda sevgi olgusunu da önem vereceğiz. Aklımız başımızda diyebiliriz. Biz bir iş ortaklığı kuruyorsak, karşılıklı olarak sözleşme yapacağız. Kim ne alacak, kim ortaya ne koyacak bileceğiz. Bu ortaklıkta her şeyin hukuk anlamında doğru düzenlenmesini önemseyeceğiz. Bu Yeniayın bir başka yönü, değişim ve yeniliklere de açık olacağız. Araştıracağız, görüşeceğiz, iletişimde bulunacağız. Böylece hem ilişki hem maddi ortaklıklarda farklı seçenekler, fırsatlar karşımıza çıkabilir mi diye bakacağız. Durumumuzu, her yönüyle inceleyerek, maddi ve manevi anlamda kişisel gelişimimizi önemseyeceğiz.Yeniayın doğru karar ve girişimde bulunmamızda şans getirmesi dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Yeniayla birlikte, zihnen meşgul olabileceğiniz ve kendinizi endişeli hissedebileceğiniz koşullar var. Bu nedenle, kendinizi yıpratmamalı, esnek olmaya çalışmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzelsiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Gün içinde, bir takım zorluklarla karşılaşmanız, sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 00:08-09:43 Ay-boşluk süresince hassasiyet yüksek olduğu için, verilen kararlar yanlış olabilir. Onun için çalışma hayatımız ve duyarlı olduğumuz konularda bilinçli bir gözden geçirmede bulunursak yanlışa düşmeyiz.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişi, başkalarına karşı güç kazanma, hayatı cesur bir şekilde ele alabilme iradenizi yükseltir. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, bir yandan isteklerimize kavuşmak, diğer yandan bunun pek kolay olmadığını anılıyoruz. Kaba davranmak, sabırsızlık veya ben böyle istiyorum demek, ilişkilerde problem yaratabilir. Yeri geldiğinde birbirinizin fikrini almakta yarar var.Yolunuz ışıklansın daima. Canı gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. İlişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çalışacağınız bir gündesiniz. Düzeltmeler ve tekrarlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 00:08-09:43 Ay-boşluk süresince hassasiyet yüksek olduğu için, verilen kararlar yanlış olabilir. Onun için çalışma hayatımız ve duyarlı olduğumuz konularda bilinçli bir gözden geçirmede bulunursak yanlışa düşmeyiz.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişi, başkalarına karşı güç kazanma, hayatı cesur bir şekilde ele alabilme iradenizi yükseltir. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, bir yandan isteklerimize kavuşmak, diğer yandan bunun pek kolay olmadığını anılıyoruz. Kaba davranmak, sabırsızlık veya ben böyle istiyorum demek, ilişkilerde problem yaratabilir. Yeri geldiğinde birbirinizin fikrini almakta yarar var.Yolunuz ışıklansın daima. Canı gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. İlişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çalışacağınız bir gündesiniz. Düzeltmeler ve tekrarlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 00:08-09:43 Ay-boşluk süresince hassasiyet yüksek olduğu için, verilen kararlar yanlış olabilir. Onun için çalışma hayatımız ve duyarlı olduğumuz konularda bilinçli bir gözden geçirmede bulunursak yanlışa düşmeyiz.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişi, başkalarına karşı güç kazanma, hayatı cesur bir şekilde ele alabilme iradenizi yükseltir. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, bir yandan isteklerimize kavuşmak, diğer yandan bunun pek kolay olmadığını anılıyoruz. Kaba davranmak, sabırsızlık veya ben böyle istiyorum demek, ilişkilerde problem yaratabilir. Yeri geldiğinde birbirinizin fikrini almakta yarar var.Yolunuz ışıklansın daima. Canı gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. İlişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çalışacağınız bir gündesiniz. Düzeltmeler ve tekrarlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu kavuşumu, eğri ile doğruyu birbirinden ayırmanız, akıllıca düşünmeniz, adil olmanız gerektiğini hatırlatıyor. Hani olur da bazı gelişmeler, haberler hoşunuza gitmezse biraz durup bekleyin ve durumu bir gözden geçirin.Saat 09:05 Ay-Venüs kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı konularında huzuru bulmak ve güven içinde yol almak ve dengeli hareket etmek mecburiyeti vardır. Siz baskın davranır, yönetmeye kalkışırsanız, partner buna izin vermeyebilir. Sert davranmaz ancak yaklaşım tarzınızı veya düşüncelerinizi onaylamadığı açıktır.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, başkalarından maddi-manevi anlamda destek talebinde bulunmanızı sağlıyor. Bu bankalardan kredi istemek, bir davanın sizin lehinize dönmesini beklemek, düşük faizli bir borç almak veya tümüyle bir şans elde etmek yönünde olabilir. Karşılıklı anlaşmanın göstergesi de olabilir. Eş veya iş ortağıyla ilgili bir kazancın, bir meselenin çözümlenmesini sağlayabilir. Ancak burada şuna dikkat ediniz. Gelen destek veya kaynaklar size ileride bir sıkıntı yaratır mı veya bir yük altına sizi sokar mı? Bunu etraflıca düşünmekte yarar var.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün iş hayatınızla sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizde mücadele etmeniz gerekebilir. Stresinizi kontrol etmelisiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Bugün yaşanan olaylar sizi duygusal olarak zorlayabilir. İşlerinizi netleştirmek ve yoluna koymak önem kazanabilir. İş yerinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Kişisel konularla ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çıkacağınız yolculuklarda tanışacağınız kişilerle, duygusal yaklaşımlarda bulunacak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleriniz gündemde.. Bugün görüşeceğiniz kişilerin düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında, Merkür Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Kredi başvuruları veya yatırımlar, mali hesaplar, beklenen destekler, hisseli paralar, eş ve iş ortağınızla finansal ilişkinizden, yükümlü olduğumuz ve altına imza attığımız belgelere kadar geniş bir alanda odaklanacağız ve yine dikkatlice gözden geçireceğiz. Birlik ve bütünlük içinde hareket ediyor muyuz, ilişkimiz ve iş ortaklıklarımızda ne gibi sorunlar var ve her iki taraf da bir arada olmaktan dolayı memnun mu diye duruma bakacağız. Tabii ki, çıkarlarımızı gözettiğimiz için susabiliriz.Ancak sorunlar varsa bunların da ele alınması ve yüzleşmede bulunulması gerekir. Birbirinizden farklı yönleriniz, düşünceleriniz, hayata bakış açınız olabilir. Fakat bütün bu farklılıklar eğer dengeli ve sağlıklı ve ortaklaşa hareket etmenin önüne geçiyorsa tabii ki problem yaratır. Birbiriniz üzerinde maddi-manevi-cinsel-finansal anlamda baskı uygulamanıza neden olabilir.Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçireceğiniz görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Kendi içinize dönebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek. Dostlarınızla bir arada duygusal coşkular yaşayacaksınız. Duygusal yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı ilişkilerde, yapıcı paslaşmalar söz konusu olacaktır.