Category Archives: Koç

Koç Burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, ailemizle ilgili kararların gözden geçirilmesini sağlıyor. Ancak sorunlar varsa, geçmişe takılmamalı, geleceğe bakmalıyız.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, ailevi konularda, çocuklarınızla ilişkide veya evinizle alakalı mevzularda ve parasal konularda yaşanmış eski sorunların çözümlenmesini sağlayıcı bir yansımadır. Güven ve huzur vericidir. Kişi bir yandan mali anlamda güçlü kararlar verebilir diğer yandan ailesini, değerlerini sahiplenir ve kollar.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, ailevi ve evlilikle ilgili konularda size güç verir. Ancak güçten söz ederken olaylara bilinçli ve stratejik açıdan yaklaşmakta yarar vardır. Aceleci ve birbirinize tehditkar şekilde yönelmeniz fayda yerine zarar getirir. Eğer bir sorun varsa ve bunun çözümlenmesi şartsa, sizi bir şeylerin etkilemesine izin vermeden duruma bakınız. Abartıyla, coşkuyla veya olumsuz bir duyguyla hiçbir problem çözülmez, doğru karar verilmez. Bunu unutmayınız.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ev ve ailevi konular üzerinde durmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde daha dışadönük ve pozitif bir tutum içindesiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Partnerinizle olumlu iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları yaşam geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Çevre koşullarını fazlasıyla zorlayacaksınız. Baskıcı davranmakla çok şey kaybedebilirsiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 00:19 Ay-Neptün görünümü, gün içinde size söylenen veya vaat edilen sözlere dikkatli olmanın önemini vurguluyor. İyice dinleyerek doğruluğunu anlamaya çalışınız. Eğer önemli bir konuda karar verecekseniz bu saati tercih etmeyiniz. Çünkü hem kendinizi hem de bir başkasını yanlış yönlendirebilirsiniz.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Sabrınızın, kararlılığınızın doğru adımlar atabilmenizde size güç vereceğini şimdiden söylemek isterim.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Çevremizdeki insanlarla daha özenli bir iletişimde bulunalım. Haksızlıkla karşılaştığımızda gergin tepkilerde bulunmak yerine, karşımızdaki kişiye neden böyle davrandığını bir soralım. Zor olsa da, bunu yapalım ki, onu böyle hareket etmeye sevk edenin ne olduğunu anlamaya çalışalım.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sorumlu olduğunuz işlerle ilgili anlaşmalara dikkat etmelisiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı daha duyarlı olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Eğitimle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı konularda sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Bitişler söz konusu. Gün içinde kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Hatalarınız için, hep mazeretiniz var. Hedeflerinizde yanılmadığınız için, gelecek sizin için ürkütücü olmuyor. Tekrarlardan bıkmıyorsunuz. Yaşamı her noktadan yakalıyor olmanız, sizi farklı kılıyor. coşkulu yaşıyorsunuz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü sizi her anlamda özgürleştiren ve arzu ettiğiniz değişiklikte bulunmanızı sağlayan bir olanak ve kadersel bir yoldur. Siz aşkta, çocuklarla ilgili meselelerde, kendinizi güçlü bir şekilde ifade ederek yeniliklere adım atabilirsiniz. Bir çocuğunuz olabilir, çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda olumlu yönde bir değişim meydana gelebilir, aşık olabilirsiniz, birey olarak istediğiniz tercihte bulunabilirsiniz. Yaratıcı ve becerikli şekilde işlerinizi düzenlersiniz. Dış dünya ile ilişkilerinizi güçlendirirsiniz. Bu gibi gelişmelere işaret eden bu görünüm yaşantınıza ahenk, canlılık, aktivite getiricidir.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, yeniliklerin ve bizi heyecanlandıran gelişmelerin işaretçisidir. Karşı cins üzerinde de etkiliyiz. Bu saat itibariyle bulunduğumuz ortamda hem nazik yaklaşımımız hem farklı duruşumuzla ilgi uyandırırız. Fikirlerimiz beğenilir. Pozitif ve gayet özgür hareket edebiliriz.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, hayallerimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkışın göstergesidir. Kişi böyle bir etki altında yolculuklar yaparak, etrafıyla bağlantılar içinde olarak, düşüncelerini yazıya söze dökerek kendi yolunu kendi çizebilir. Fikir sahibi olmanızı, bilmediklerinizi öğrenmenizi, öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşmanızı sağlayabilecek bu enerjiyle neler yapılmaz ki? Bu görünüm, hayata ayak uydurmanın önemini göstermektedir. Neye inanıyorsan onun peşinden koş, neyi anlatmak istiyorsan onu anlat diyerek bizi harekete geçirmektedir. Kısa vadeli düşünülmemesi gerektiğini gösteren bu görünüm, uzun sürse bile kişinin sabırla her türlü engeli aşabileceğini söylemektedir.Saat 06:56 Ay-Merkür olumlu görünüm sayesinde, düşüncelerimizi özgürce ifade edebilme, daha geniş bir açıdan hayatı ele alarak düşünebilme ve çevremizdeki insanlarla yazım ve sözel anlamda ifade edebilme gücü kazanacağız.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün geleceğinizle ilgili konularda cesur olabilirsiniz. Planladığınız konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için hırslı davranabilirsiniz. Teknik konularda ön göremediğiniz sıkıntılar çıkabilir. Konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Farkında olmadan hatalara yol açabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yönetici gezegeniniz Mars, kariyer evinizde tur atıyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon var. Birlikte iş yaptığınız kişilerle, paylaşım konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün oldukça sinirli ve huzursuz olacaksınız.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Önemli girişim ve ilk adım niteliği taşıyan kararları bu saat dilimi içinde mutlaka gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Çünkü sonuçsuz kalma veya arzuladığınız şekilde gelişmeyebilir.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki değişken koşullar sizi yorabilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. Çatışmalara karşı dikkatli olmalısınız. İşlerinizde büyüme kaydetmek isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle felsefi konuşmalar yaparak etkileyeceksiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorsa da, siz insanlara elinizden geldiğince anlayışlı, adil davranırsınız.Saat 19:18 Ay-Neptün görünümü, sevginin kıymetini vurguluyor. Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Hafta sonu olmasına karşın bugün sizi harekete geçiren çok şey olabilir. Kendinize zaman yaratacak şeyler deneyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kişisel gücünüzün farkında olmanıza rağmen, sabırsız davranışlarınız yüzünden fırsat kaçırıyorsunuz. Bazı olaylardan çabuk etkileniyor ve değişim gösteriyorsunuz. Kazançlar konusunda şartlarınızı yeniden belirlemelisiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, çevremizle ilişkimizi, aşk hayatımızı, çocuklarımız varsa onlarla ilgili konuları, iş hayatından eğitime kadar her alanda hedefimize uygun şekilde ilerlememizi sağlayıcıdır.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, sizin hedefinize uygun şekilde ilerlemenizi sağlıyor. Olanaklar sunuyor. Derinlikli bir analizde bulunursak işimizde başarılı olmanın yollarını bulabiliriz.Saat 11:54 Ay-Merkür görünüm etkisinde, gerek iş gerekse finansal konularda her detayı önemsemeliyiz.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilgili konularda mücadele etmeniz gereken durumlar olabilir. Gün içinde net yargılara varmaktan kaçınmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayıp ilerleteceğiniz bir gündesiniz. Teknik işlerle uğraşabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz.. Sabırsız fakat, kendinize güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız. bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 15:42 itibariyle gerçekleşecek ilkdördün günün en etkin enerjisidir. Sorumlulukların bilincinde olmamız, işlerimizi yapmamız, bedensel ve ruhsal sağlığımıza özen göstermemiz gerektiğini işaret eder. Bir hafta önce adım atılmış işlerimizi veya durumumuzu gözden geçirme yönünde de önem taşıyor. Eksiklerimiz var mı diye bir bakalım. İlkdördün etkisinde, mantıklı düşünüp, pratik hareket edersek her işi başarırız.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, özel ilişkide baskın taraf olma isteğimizi işaret ediyor. Genel olarak hayat görüşümüze uygun kişilerle birlikte olmayı tercih ediyoruz. Rahat etmek isteriz. Anlaşmazlıktan uzak durmaz istiyoruz. Sevdiklerimize yakınız, canımızı sıkanlardan uzak duruyoruz. Venüs, burcunuzda ilerlediği için, kendi arzularımızı merkez alıyoruz. Yeni tanışmalar hoşumuza gider. Paylaşımda bulunmaktan zevk alırız.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz, veya özel hayatımızla konularda kafamızı karıştırabilir. Sizi birileri takdir etmese de, hani olur ya, içinizden gelmese de, üstümüze düşen görevlerimizi yapmakta yarar var. Ancak olur da birileri hakkımızı yiyorsa, buna da göz yummayacağız. Gerektiğinde uyarmayı bileceğiz.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ortaklı konularda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Sizi endişelendiren konularda stresler yaşayabilirsiniz. Yatırımlar gündeme gelebilir. Finansal anlamda kendinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Güçlü kişilerle birlikteliğiniz sorumluluklarınızı arttırabilir. Genişleme isteği içinde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek güçtesiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 05:39 Mars-Uranüs görünümünde, yeniliklerde bulunmak, haberleşmek, bağlantılar kurmak, aktif hareket etmek, özgür olmak istersiniz. Değişim arzumuz bir hayli yükselir. Bu değişimlerin özünde, hedefinize uygun adımlar atmak bilhassa ön plandadır. Bir süre önce düşündüğünüz, yapmak istediklerinizi de bu görünüm sayesinde bir kez daha gözden geçirmeniz, olur ve olmazlarıyla ele almanız yararlı olur.Saat 08:53 Ay-Venüs olumlu görünümü, aşk-çocuklar ve yaşamın tüm güzelliklerini kucaklama arzumuzun işaretçisidir. Takdir edilmek, isteklerimizi elde etmek, prestij kazanmak, sorunlarımızı çözmek anlamında bize kuvvet olacak. Bu görünüm, ilişkinizle alakalı konularda da dengelerin yerli yerine oturtulması yönünde yardımcı olacaktır.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, yeteneklerimizi değerlendirmede ve istediğimiz alanda başarılı olmada yardımcı. İnsanları etkilemek, takdir edilmek, farklı biri olduğumuzu göstermek isteyeceğiz. Bunu fazlasıyla arzulayacağız. Önümüzdeki yolu göreceğiz. Bilgimizi, tecrübemizi fikirlerimizi, davranışlarımızla dışarıya yansıtacağız. Bizi neyin mutlu ve güçlü hissettirdiğini anlayacağız. Başkalarıyla iletişimde bulunarak güçleneceğiz, takdir edileceğiz.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz. Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek, yazışmak hoşunuza gidebilir.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. İsteklerimizin kabulünü bekleriz hatta diretebiliriz. Özellikle ilişkilerde, finansal konularda bir hayli arzuluyuz. Ancak bazı sıkıntılar, engellemeler, istemediğimiz bir dirençle karşılaşırsak sakin olmamızda yarar var.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü, kendi paranızı kendiniz kazanabilme, iş veya toplumsal hayatta sorumluluklarınıza sahip çıkabilme anlamındaki önemini vurguluyor. İş başvurularında, görüşmelerinde, maddi anlamdaki düzenlemelerin işaretçisi oluyor. Derinlikli düşünecek, huzur ve güven içinde yaşamak adına neler yapılması gerektiğini belirleyeceksiniz.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda geleceğe dönük yeni kararların işaretçisidir. Yaşamın güzellikleri, keyifli yönleri merkez alınır. Başkalarına uymak yerine, kendi arzu ve isteklerinizi daha fazla ön planda tutarsınız.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, işlerinizi titiz ve dikkatli bir şekilde yapmanızı sağlayıcıdır. Her durumu detaylarıyla gözden geçirirsiniz. Sağlıklı yaşamın önemi üzerinde durursunuz. Verimliliği önemsemek, üretime dönük düşünmek bu saat sonrası etkilidir. Dağınık duran, gözünüze hoş görünmeyen ne varsa onu düzenlemeye çalışırsınız. Mantıklı düşünürsünüz. Kalıcı ve sağlam olana yönelirsiniz.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde keyif aldığınız şeylere daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular kafanızı kurcalayabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. Güven kelimesine her şeyden çok ihtiyacınız var. İş hayatınızla ilgili gelişmeler önemli.