Category Archives: Kova

Kova burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, gerginlik kontrolünüzü kaybetmenize neden olabilir. Benim tavsiyem böyle bir durumda yeni bir karar vermemenizdir.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, huzur ve güvenliğin hayatımızdaki önemini vurgular. Ayrıca geçmişte yaşananları hatırlatıcı ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayıcıdır. Duygularımız kimi zaman bizi hüzünlendirse de, iç dünyamızdaki sevinç pırıltıları görülmeye değerdir.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, sağlıklı bir yaşam sürebilmek adına kişinin öncelikle kendine özen göstermesi gerekir. Bazen iş hayatının zorlu koşulları bazen de ilişki nedeniyle canı sıkkın olabilir. İnsanlara yardım ederken, kendi sorunlarına çare bulmakta zorlanabilir. Böyle durumlarda fiziksel ve duygusal bir tükenmişlik söz konusu olabilir. Bunların mutlaka bilinçli şekilde düzenlenmesi, işlerlik kazandırılması gerekir. Dinlenmek, kendinize zaman ayırmak doğru olacaktır. Böylece doğru bir karar almak mümkündür. Akademik kariyer, hukuk, sağlık sektörü, aile, halkla ilişkiler gibi alanlarda başarılı projeler için sıkı çalışma zamanıdır.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Günün ilk bölümünde fedakarlıklar ve dağınıklık var. Ancak akşam saatlerinde daha canlı bir tempo söz konusu.

Vatan Gazetesi Burçlar
Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugün içinde, alıngan bir tutum içinde olacaksınız . Karşınızdaki kişilerin sizden farklı olmaları sizi üzmemeli. Tecrübelerinizi geliştirmeli ve kişisellikten uzaklaşmalısınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisinde, aşka ne kadar açık, değişime ne kadar hazırlıklı biri olsanız da, düşünmeden karar vermeyiniz. Sosyal ve iletişime dönük Kovalar için biraz huzursuzluk, gergin konuşmalar gün içinde söz konusu olabilir.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, ilerisi adına düşünmek ve sorumluluklarımızın farkında olarak aşk hayatımızı ve toplumsal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz lazım. Plan ve projelerimizin alt yapısını sağlamlaştırmamız, seçeneklerimizi artı ve eksi yönleri hesaba katarak ele almamız faydalıdır. Hayalci olmamak lazım. Farkındalık önemli. Sorunlar, engeller, bazı kişilerle görüş farklılıkları yaşanabilir. Bu durumlarda dinlemeyi bilmek, konuştuğumuza dikkat etmek gerekir.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dilimi içinde yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. Bol bol dinlenin ve gezin, kitap okuyun, meditasyon yapın sakinleşin.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade etmeye çalışmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Stres yaratan konular gündeme gelebilir. İşlerinizle ilgili eğitim alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kişisel yeteneklerinizin yoğun olduğu bir günde olmanız, başarı sınırlarınızı olumlu etkiliyor. Her geçen gün sınırlarınızı zorluyorsunuz.. Kendinizi farklı hissettiğiniz bir gün.. Artık eski duyguları bir kenara atmalısınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, arzu ettiğiniz yeniliklerin işaretçisidir. Bu yeni bir çevre, yeni bir ilişki, evlilik olabileceği gibi bir iş veya girişimin de göstergesidir. Özgürce seçimler yaparsınız. Bilgi ve tecrübenizi geliştirirsiniz. Eğitim veya iş hayatınızla ilgili çevre değişimde bulunursunuz. Yakınlarınızdan destek görürsünüz. Sevecen ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak kişiler hayatınıza dahil olur. Olumlu bir iş ortaklığında bulunabilirsiniz. Etrafınız size destek olur. Yaratıcı becerilerinizi bir alanda değerlendirme fırsatlarıyla karşılaşırsınız. Başkalarına göre, kendinize göre hareket edebilirsiniz. Kalbinizin sesi size doğruyu söyler. İnandığınız her şeye sahip çıkarsınız. Farkınız anlaşılır ve değer görürsünüz. Sıradan ilişkilerle zaman kaybetmezsiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, sizlerin bu saat sonrası moralinizi yükseltici ve pozitif düşünmenizi sağlayıcıdır. Farklı yönlerinizi gayet olumlu şekilde gösterirsiniz. Değişiklik, yenilik hevesi sizi sarar. Heyecan verici, canlandırıcı, orijinal her şey dikkatinizi çeker. Sıradanlıktan hoşlanmazsınız. Arkadaşlıklar, karşı cinsle ilişkilerde etkileme gücünüz doruğa çıkar. Nezaketinizden ödün vermezsiniz. Kendinizi sıra dışı bulursunuz.Saat 06:29 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü, izlediğiniz veya düşündüğünüz her şeyi bir daha gözden geçirmenizi sağlıyor. Merkür-İkizler burcunda son derece güçlüdür. Akıl yoluyla senteze ulaşmada, hayatı doğal akışında değerlendirmenizde emrinize amadedir. Neptün ise, maddi ve manevi yönde sizi huzurlandırıcı bir etkidir. Demek oluyor ki, hayatı kendi haline bırakarak, lezzetine varmakta yarar var. Yaşam tek düze değil. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak kendinden emin insan, panik olmuyor. Duruma uygun çözümler yaratabiliyor.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü sizler için gayet olumlu bir enerjidir. Güzellikleri hem kalben hem zihnen hissedişinizde ışığınız olur. İsteklerinizi elde edebilecek, ifade edebilecek gücünüz yükselir. Yeni bir tanışma, sevdiklerinizle beraber olma, dostluklar kurabilmede etkin güce sahipsiniz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel konularda kendinizi cesur hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sabırlı davranmanız gereken durumlar söz konusu. Hassas olduğunuz konuları daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Aklınızda olan konuları hayatınıza katabileceğiniz bir gündesiniz. Kardeşlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, hislerinizi gizleyeceksiniz. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacak güzelliklere önem vereceksiniz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altında iken, engellemeler, gecikmeler, bizim elimizde olmayan bazı nedenler yüzünden işlerimizi halletmek kolay olmayabilir. Parasal bir sıkıntı, tanıdığımız bir kişinin üzüntüsü, partnerinizle aranızdaki bir sorun bizi daha fazla zorlar. Kendi içimize dönüp düşünürüz, çare bulmaya çalışırız. Fakat istediğimiz olmuyorsa, beklemede kalmak gerekir. Sakin ve mantıklı olalım. Meseleleri gereğinden fazla büyütmeyelim.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gizli kalmış olaylara denk gelebilirsiniz. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Yeniden harekete geçmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde yapılan planlarda değişiklik olabilir. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmeye çalışın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız gerekmiyor. Aldırmayın gitsin..

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımız veya özel yaşantımızı ilgilendiren konuları ciddiyetle ele almamızı sağlıyor. Aslında bazı şeyler kafamızı karıştırıyor. Nasıl yapmalı, halletmeli diye düşünürken aşırı titizlenebiliriz.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, duyguları ciddileştirir. Biraz geriye çekildiğimizi hissederiz. İnsanlar, ortamlar, yaklaşımlar bize itici gelir. Ancak çok değer verdiğimiz, bizim için kıymetli olan bir şeyler veya birileri varsa, onlarla bağlantı kurarız.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Kimi zaman geçmişten kaynaklanan duygular, hassasiyetler gündeme gelebilir. Eskilerle ya da yaşlılarla ilgili konularla da ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İmajınıza yönelik çalışmalar yapacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. İlişkilerinizde kendi gücünüzün farkındasınız ve olayları farklı bir şekilde ele almayı iyi biliyorsunuz. Partnerinizin desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, aşk hayatımızı güçlendirici ve evlilik yolunda ciddi adımlar atmamızı sağlayıcıdır. Evli kovalar bu görünümle konforlu bir ev ve yaşam için yeni bir karar verebilirler. İş ortaklığı konularında Kovalar bu görünümle başarılı bir girişimde bulunabilirler. Kısaca, gelir geçer ilişki ve işlerden ziyade kalıcı olanı tercih ederiz.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, test edicidir. Duygularımızı derinlikli olarak ele alabilirsek, daha önce farkına varmadığımız çıkış yolları bulunabilir. Bir şeyleri içinize atmayınız. Tam tersine kendinizle yüzleşip, bu yanlış veya bu doğru diyerek sizi rahatsız eden konuları devre dışı bırakabilirsiniz.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda her şeyin titizlikle ele alınması, karar verilmeden önce iyi düşünülmesi gerekir.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün krizli koşullar sizi kısıtlayabilir. Endişe duyduğunuz olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Çalışma hayatınızda tartışmalar olabilir. Kendinizi istemediğiniz olayların içinde bulabilirsiniz. Finansal konularda ani kararlar almayın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Aile içinde oluşan durumlara tepkilisiniz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, Saat 15:42 Başak burcunda oluşacak ilkdördün aşk hayatınız başta olmak üzere finansal konularda da etkilidir. İstediğiniz tek şey, hem derinliklerinizdeki özgürlük duygunuzun keyfini çıkarmak hem de kendi içinde arkadaşlık olgusunun hakim olduğu bir ilişki yaşamak. Fakat bir yandan hala yüreğinizin içinde sürmekte olan varla yok arası ilişkiniz diğer yandan yenilik heyecanıyla kafanız karışmış olabilir. Bugünkü enerjiler sadece karşı cinsle alakalı olarak görülmemelidir. Bazen insanın evladına duyduğu sevgi de aşktır veya aşkla bağlandığı işi de aynı şekilde haz duygusu yaşamasına nedendir. Kimileri bir bebek heyecanı içinde olabilir, kimi sanatla uğraşırken mutlu olduğunu hissedebilir. Buradaki duygunun adı, size keyif verecek, mutluluğu yüreğinizin tam içinde hissetmenizi sağlayacak olandır. Cömertçe paylaşımda bulunacağınız her şeyin adı aşk olabilir. İlkdördün duygularınızla düşünceleriniz arasında ikileme yol açsa da, benim size önerim kesinlikle moral duygunuzu ayakta tutarak, pratik düşünmeye çalışmaktır.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, çevremizde bulunan yakınlarımız, dostlarımız ve her gün bir şekilde temasta olduğumuz kişilerle ilişkimizi mantıklı bir bakış açısıyla değerlendirmemizde yardımcıdır. Tabii ki ciddiye alacağız. Çünkü bu konunun hafife alınır yanı yok. Satürn burcumuzla iyi bir görünüm yapıyor. Bizler de, olgun insanlara yöneliyoruz. Bizim açığımızı kollayan kişiler değil, bizi tamamlayan, varsa bir yanlışımız bunu hoşgörülü bir şekilde ele alan kişileri bağrımıza basıyoruz. Biz de aynı şekilde, insanları gözlemleyeceğiz ve onları anlamaya çalışacağız. Bu görünüm, fedakarlıklarımız yönünde de önem taşıyor. Bir yanımız kendimizi öne alsa da, bunu ayarını yapabilecek güçteyiz. Bu güç çevremizdeki insanlarla aramızdaki her türlü bağlantıyı da otomatik olarak düzenleyebilir. Arkadaşlıklarda, özel ilişkimizde karşımızdaki kişinin hayata bakış açısını önemseyeceğiz ve buna göre tespitlerde bulunacağız. Duruşu, tavırlarıyla bizde güven uyandıran insanlarla olmaktan zevk alacağız.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı, parasal konularda muhasebemizi doğru biçimde yapmanın önemini vurguluyor. Hesabı bilmek ve hayalci davranmamak lazım.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
İş yaşamında göz önünde olacağınız bir gündesiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi üst seviyeye taşıyabilir. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba göstermelisiniz. Gün içinde keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için başkalarından destek alabilirsiniz. Duygusal olarak kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacaksınız.. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Artık duygularınıza katı kurallar getirdiniz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, Saat 05:39 Mars, yöneticiniz Uranüs ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu görünüm sizleri keyiflendirici, hedef anlamında yeni planlamalarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Artık geçmişe bir sünger çekip, yeniye yer açmak istersiniz. Ancak bazı noktalar hala tam belirgin değilse ve sizi düşündürüyorsa, netleşene kadar aceleci karar vermeyin.Saat 08:53 Ay-Venüs görünüm etkisi, ilişkimizde bir tarafın, özellikle partnerin sizin üzerinizdeki etkisinin yoğun olacağını, takdir edilmek isteğini, kendini öne sürebileceğini gösteriyor. İlişkisi olmayanlar için bu, karşı cinsle tanışmanın, karşılaşmanın, bir araya gelmenin işaretçisidir. Sizi çekici bulmalarını sağladığı gibi, sizin de etkilenmeye açık olduğunuzu gösterir.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, eğer istenirse pekala problemlerin çözülebileceğini vurguluyor. Olgun, ılımlı ve birbirinizin fikirlerini dinleyerek hareket ederseniz, problemleri çözebilirsiniz.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü kısa süreli bir hoşlanmanın, etkilenmenin işareti. Özellikle bekar Kovalar için bir hayli heyecanlandırıcı olabilir. Uzun sürer mi? Ay etkisi altında bunu bekleyemeyiz. Fakat heyecanlandırıcı olabilir. İlişkisi olanlar, partnerlerinden sürpriz bir haber duyabilirler. Sorunları olan Kovalar, kısa süreli bu titreşim sayesinde problemi halledebilirler.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. İlişki ve iş hayatınızla ilgili meseleler üzerinde belli bir sıkışıklık, zorluk, baskı ve inatlaşmalar olabilir. Sakinlikle durumu ele almak, yanlış karar vermemek lazım.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü, güven içinde yaşamanın önemini anlamamızda rehberlik ediyor. Aile içi güvenlik, geleceğimizle alakalı güvenlik, maddi ve manevi anlamda güvenlik gibi. Kendimize ne kadar güveniyoruz, hayata inanıyor muyuz, güven içinde olduğumuzu düşünüyor muyuz? Bu sorulara cevap ararken, ne kadar güçlü olduğumuzu da sorgulayacağız. Bağımlılıklarımızı ele alacağız, hangi alanlara, konulara, meselelere işlere öncelik verdiğimizi gözden geçireceğiz. Bu görünüm derinlikli bir analiz için gayet faydalıdır.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı gibi konularda sadece mantığımızı değil, yüreğimizin sesini de duymamız gerektiğini vurguluyor. Gerçekten sevdiğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmeniz gerekir.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, size yakın olan kişiler endişeli olduğunuzu düşünürler. Eşiniz veya ortaklarınızla bazı belirsiz kalan noktaları aydınlığa kavuşturmak isteyebilirsiniz.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Sabah saatlerinde ikili ilişkileriniz ön planda olabilir. Denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde daha çok ortaklı konularla uğraşabilirsiniz. Size kriz yaratacak durumlar ön plana çıkabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Ortaklı konular kafanızı kurcalayabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve isteklerinizi erken saatlerde yaşama geçirme konusunda hızlı fırsatlar sunuyor.. Çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Karşıt düşünceler geliştirebilir.