Category Archives: Kova

Kova burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, Ay-Oğlak burcu geçişiyle Pazar günümüz başlıyor. Bir yandan doğanızda bulunan özgür hareket etme dürtüsü, diğer yandan sorumlulukların ağırlığı nedeniyle biraz çelişki yaşamanız, hangi yönde karar vermeniz gerektiğini bilememeniz gibi durumlara yol açabilir.Saat 12:21-15:15 arasında Ay-Boşluk etkisi altında , engellemeler, gecikmeler, bizim elimizde olmayan bazı nedenler yüzünden işlerimizi halletmek kolay olmayabilir. Parasal bir sıkıntı, tanıdığımız bir kişinin üzüntüsü, partnerinizle aranızdaki bir sorun bizi daha fazla zorlar. Kendi içimize dönüp düşünürüz, çare bulmaya çalışırız. Fakat istediğimiz olmuyorsa, beklemede kalmak gerekir. Sakin ve mantıklı olalım. Meseleleri gereğinden fazla büyütmeyelim.Saat 15:15 itibariyle Ay, burcunuzda ilerlediğinde, farkınız çevreniz tarafından net bir şekilde görülür. Aklınızla her türlü konuda beğenilirsiniz. Birçok durumu hem geniş manada ele alırsınız hem de yararlı çıkış formülleri sunabilirsiniz. Sizi dinleyenler bir hayli zeki olduğunuzu düşünürler. Doğrudur. Aslında bu tavırlarınızla dışa karşı ve sizi devre dışı bırakmaya çalıştığını sananlara, bir gözdağı vermiş olursunuz. Kurallarla sınırlanmış hiçbir şeye tahammülünüz yoktur. Eğer fiziki anlamda veya eviniz, işinizle alakalı konularda bir değişim düşünüyorsanız mali durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.Huzurlu ve gönlünüzce dinleneceğiniz bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün Ay burcunuzda büyürken, duygusal alanda daha aktif olabilir. Göstereceğiniz bireysel çabalar çok işe yarayacak.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu dengede tutmalısınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, Saat 01:55 Ay-Jüpiter görünümü, sosyal çevrenizin bilgili, kültürlü ve elit kişilerden oluştuğunu ve sizin böyle insanlarla olmaktan hoşlandığınızı işaret ediyor. Deneyimlere açıksınız ve öğrenmek, tecrübe etmek sizin için gayet önemli. Yeteneklerinizi bir arkadaş grubunda, bir ortamda veya akademik anlamda ifade etmekten zevk alırsınız. Nazik, arkadaş canlısı ve hoşgörülü yaklaşımınızla sizi çok severler. Şu aralar dostlarla muhabbet ve bir yerlere gitmek, değişik bir şeyler yapmaktan mutlu olursunuz.Saat 10:36 Ay-Satürn kavuşumu etrafımızdaki insanları ciddi şekilde gözlemlediğimiz zamandır. Hem saygı görmek hem kıymetli bulunmak hem de yaptığımızın işin başarılı olmasını isteriz. Kendimize güvenirsek, bildiklerimizden emin olursak, insanların bizi dikkate alacaklarından şüpheniz olmasın.Günün tüm görünümleri size arzu ettiğiniz güzellikleri yaşatsın. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Geleceğinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Bu konuda başkalarından destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme söz konusu. İş hayatınızda kendinizi ifade etmek işleriniz açısından ilerleme kaydetmeniz için önemli olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün, derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar saat 15:01 olana dek Ay-Boşluk etkisindeyiz. Çevrenizdeki insanlarla olan her türlü irtibatınızda dikkatli olmak ve anlaşmaya çalışmak, kriz yaratabilecek durumlardan kaçınmakta fayda vardır. Çevrenizdeki insanlara elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmanız yararlıdır.Saat 04:57 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş hayatı ve özel yaşantınızla ilgili sorunları çözmekte zorlanabilirsiniz. İnsanları anlamak pek kolay değildir. Haksızlıklar sizi yorar. Sorumluluk veya bağlılık nedeniyle kopamazsınız. En çok da bu sizi yormaktadır.Saat 15:01itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Amacımızı ve ortaya koymak istediklerimizi gözden geçirebiliriz. Bizi huzurlu kılan maddi-manevi değerlerimiz hakkında düşünebiliriz. Yaşadığımız toplumun, dünyanın sorunlarına çare bulunmadıkça, kendi dünyamızda huzurlu yaşamanın pek bir anlamı olmadığını fark edebiliriz. Hayat herkes için güzel olsa ve insanlar barış içinde yaşasa diye aklımızdan geçirebiliriz.Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Sabah saatlerinde kendinize daha güvenli olabilirsiniz. İşlerinizi öğleden önce bitirmeye çalışın. Beklentide olduğunuz konuları başlatabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Günün ikinci yarısında geleceğinizle ilgili konularda para harcayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün. İletişim konusunda oldukça başarılı grafik çiziyorsunuz. İlgi alanlarınız çok fazla ve geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Tercihlerinizi doğru yapmalısınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar saat 03:23 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, Pazar günümüz boyunca etkilidir. Kendinizi her alanda hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır.Saat 10:45 Venüs-Chiron görünümü bir yıl sonra yine bizi test ediyor. Bir yandan hayatın elle tutulur gerçeklerini önemsiyor bilgiyle yol almaya çalışıyoruz. Ancak diğer taraftan dış dünya ile bizim isteklerimiz arasında gelgitler yaşıyoruz. İlişkilerde iki yönlü alışveriş çoğu zaman bizi yoruyor. Kafamızın içinde bir çok husus, yerli yerine oturmadığı için kaygılıyız. Mantığımızın sesini dinleyerek verdiğimiz kararlara yüreğimiz uymuyor. Şans kimi zaman bizden yana gülse de bazen nedensiz yere aşkta kaybediyoruz. Buradaki kayıptan kastım, beklentilerimize uymayan durumlar nedeniyledir. Evet bir şeyler yaşanıyordur ancak bu bizim istediğimiz gibi midir? İşte bu sorunun cevabı bizi yormaktadır. Tabii ki ben yine gerçekçi düşünmenizden yanayım.Saat 11:04 Venüs-Uranüs görünümü, hem aşk hayatınızı yenileyici hem de sosyal yaşamınızı aktif hale getirici özelliğiyle olumlu buluyorum. Ailenin bir arada tatil planları yapması veya aile içinde iletişimin güçlenmesi anlamında canlandırıcı olan bu enerji, sürpriz bir aşkın da göstergesi olabilir. Yeni ve farklı özelliklere sahip biriyle tanışmanızı sağlayabilir. Yolculuklar bir hayli verimli geçebilir. Popülerliğinizi güçlendirir. Farklı bir yere gitmek, görmek, tanımak, eğlenmek anlamında renklilik getirir. Beklenen haberlerin gelişini hızlandırır. Yeni kararlar alınmasında cesaret verir. Okumak, bilgilenmek, bildiklerinizi başkalarına yazarak, konuşarak iletmenizde rol oynar.Saat 18:22 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün, bugüne dek yaşananların ve mevcut durumun sorgulanma halidir. Bu durumda gayet soğukkanlı olmak durumundayız. Yani bugün ne olursa olsun, sakın ümidinizi kaybetmeyiniz, gerilime düşmeyiniz, kendinizi toplum dışına itilmiş gibi hissetmeyiniz. Bunu sağlamanın yolu ise, ruhsal açıdan inancınızı güçlü tutmaktan geçiyor. Bu inanç bireyliğinizin farkına varmanızda, toplum içindeki yerinizi belirlemenizde, hangi konularda gerçekten yetenekli olduğunuzu anlamanızda ve her şeyden önemlisi yeni bir değişim için kendinizi güçlü bir şekilde hazırlamanızda, eksiklerinizi tamamlamanızda size yardımcıdır. Onun için, akşamı olabildiğince sakin geçirmeye bakalım.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sizi duygusal açıdan bağlayan durumlar ve sorumluluklar olabilir. Sürekli fikir değiştirmemeye bakmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızı baş edebileceğinizden fazla zorladığınızdan, bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz. yetenekleriniz mükemmel.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu start ile birlikte biz de, görünen ardındaki gerçeklere, detaylara bilhassa önem vereceğiz. Özellikle finansal konularla ilgili işlerimizde titizlenme vaktimiz. Nasıl bir yatırım düşünüyoruz, ne gibi ödemelerimiz var, kimlerle aramızda bir bölüşüm söz konusu ve durumumuz nedir, buna bir bakacağız.Gelir-gider dengemizi bir muhasebeci gibi hesaplamamız, kendi müfettişimiz gibi vergilerimizi ihmal etmememiz, parasal ilişkilerimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Piyasanın durumu çok önemli. Eğer bir alım-satım işimiz varsa, bunu hafife almadan, akıllıca yönetmek lazım. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sorumlu olduğunuz konulardaki sıkışıklıklar sizi endişelendirebilir. Ortaklı konularda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bazı konuları çözmek ve yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde kriz yaratabilecek durumlar meydana gelebilir. Sakin kalmanızda fayda var. Rutin işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız sabırlı olmalısınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu start ile birlikte biz de, görünen ardındaki gerçeklere, detaylara bilhassa önem vereceğiz. Özellikle finansal konularla ilgili işlerimizde titizlenme vaktimiz. Nasıl bir yatırım düşünüyoruz, ne gibi ödemelerimiz var, kimlerle aramızda bir bölüşüm söz konusu ve durumumuz nedir, buna bir bakacağız.Gelir-gider dengemizi bir muhasebeci gibi hesaplamamız, kendi müfettişimiz gibi vergilerimizi ihmal etmememiz, parasal ilişkilerimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Piyasanın durumu çok önemli. Eğer bir alım-satım işimiz varsa, bunu hafife almadan, akıllıca yönetmek lazım. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sorumlu olduğunuz konulardaki sıkışıklıklar sizi endişelendirebilir. Ortaklı konularda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bazı konuları çözmek ve yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde kriz yaratabilecek durumlar meydana gelebilir. Sakin kalmanızda fayda var. Rutin işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız sabırlı olmalısınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, yeni haftamız iki önemli enerji etkinliğinde başlıyor. İlki, saat 17:54 Venüs-Satürn karşıt görünümü olup, aşk hayatımız ve sosyal ilişkilerimizde mesafeli davranmaya neden olabilir. İçe yönelerek, belli bir tavır alarak hatta oldukça seçici davranarak karşı cinsle veya diğerleriyle aramıza sınır koyabiliriz. Fikirlerimizi, duygularımızı belli etmekten çekinebiliriz. Kriterlerimiz, önceliklerimiz, düşündüklerimiz ve planlarımız gereği bize uymayan, güven vermeyen, köklü olmayan hiçbir şeyin içinde yer almak istemeyeceğiz. Bunun biraz da nedeni, hayatımızı garanti altına almak arzumudur. Boşa zaman kaybetmek istemeyeceğiz. Eğer bir şey sağlamsa, hem aşkta hem sosyal ilişkilerde kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyorsa ne ala. Yok, eğer değilse bizden uzak ola diyeceğiz.Saat 19:33 Merkür-Uranüs görünümü, ikili ilişkilerde baskın kimlikte olan partner veya durumları kendi bakış açısına göre değerlendiren insanlara karşı tetikte olmak gerekir. Dinliyormuş gibi yaparak onların egosunu şişirmek yerine, karşı çıktığınız hususları söylemekte yarar var. İlişkide en önemli husus görüş alışverişinde bulunmak ve kafaca anlaşmak olmalıdır.Hafta boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. İlişkilerinize yön vermek için planlar yapabilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla iletişiminiz önem kazanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
İlişkiler konusunda aceleci kararlar almamalısınız. Sürekli değişim yaşıyorsunuz. Uranüs’ün etkileri yüzünden kafanız bir hayli karışabilir. Enerjinizi doğru kullanmanız gerektiği konusunda kendinizi disipline etmelisiniz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, Saat 03:25 itibariyle, Yengeç burcunda ilerleyen Güneşin, Uranüs ile mücadeleci görünümüdür. Sizi cesaretlendiriyor. –Hadi artık bir şeyler yapmalısın diyor. Ancak gelişen durumlar, belirsizlikler, durdurucu gözüküyor.Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkilerde iki yönlü düşünmenizi sağlar. Ancak bu düşünce tarzı, kafanızın karışmasına neden olabilir. Bir yandan özgür olmak istersiniz ancak diğer yandan bağımlısınızdır.Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, mal mülk ve parayla alakalı konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Paranızı nasıl bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bazılarınız, finansal açıdan zor durumda olabilir. Bu kişiler iş değişimde bulunarak daha rahat imkanlarda yaşamak isteyebilirler. Bu niyetle önümüzdeki günlerde görüşmeler yapabilirsiniz. Kimileriniz yanlış bir iş dolayısıyla parasızlık çekebilir. Bu enerjiyi olumlu yönde kullanmak için yapılması gereken, geçmişe artık bir sünger çekerek yeniye hevesli bir ruh haliyle başlamaktır. Ancak duygusal düşünmeniz nedeniyle bunu başarmakta zorluk çekebilirsiniz.Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisinde, kısıtlanmaya hiç gelemezsiniz. Size göre, problemlerin altında yatan sebep, iş ortamınızdaki insanların garip tutumları, sanki bilgileri çok fazlaymış gibi hava atmaları, kendilerini dünyanın en bulunmaz kişisi olarak görmeleri nedeniyle oluşmaktadır. Oysaki sizin aklınız, orijinal fikirleriniz bir işletme için son derece önemli ve gerekli şartlardan biridir.Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanacaktır. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte plan yapabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün kafanız karışık olmasına rağmen duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve ilerleyen saatlerde , şansınıza güvenmelisiniz.