Category Archives: Oğlak

Oğlak burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, duruşunuz, konuşmalarınızla olgun bir kişi izlenimi yaratmanız ve saygınlık uyandırmanız yönünde olumludur. Duygularınız ve mantığınız aynı doğrultuda olduğu için, kendinizle çelişmezsiniz.Saat 12:21-15:15 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kararlarımızı uygulamak veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve sakin düşünmeniz, gündelik normal seyirde giden işlerinizle ilgilenmeniz yeterlidir. Böylece hem yanlış kararlar almamış hem de ertesi gün işlerinizi daha çabuk halletmiş olursunuz.Saat 15:15 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Harcamalarımıza dikkat edelim. Çünkü iki gün boyunca özgür hareket etmek isteriz ve arkası gelir mi gelmez mi diye düşünmeyiz. Hoşuna giden bir şey varsa çekinmeden alabilirsiniz. Genel olarak paranızın değerini bilen kişiler olduğunuz için dengeli hareket edeceğinizi umuyorum.Huzurlu ve gönlünüzce dinleneceğiniz bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Eğer alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, daha akılcı hareket etmeye gayret edin. Aynı zamanda elinizdekilerini de korumaya bakmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, Saat 01:55 Ay-Jüpiter görünümü, plansız işlerden, gelir geçer ilişkilerden hoşlanmadığınızı işaret ediyor. Size göre bir şeyin sağlamlığı ancak zamanla anlaşılır. O nedenle kaliteli ve seçkin olana yöneliyorsunuz. Bu iş hayatında da aynı şekilde göze çarpıyor. Gerçekçisiniz. Toplumsal ilişkilerinizde saygınlık, değer bilirlik sizin için çok kıymetli. Ya en iyisi olsun veya hiç olmasın tarzında düşünebilirsiniz. Sizin fikirlerinize karşı çıkılmasından hoşlanmazsınız. Uyumu, huzuru ve kaliteyi önemseyeceksiniz. Birilerine yaranacağım diye, kendinizden ödün vermezsiniz.Saat 10:36 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki bir çok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.Günün tüm görünümleri size arzu ettiğiniz güzellikleri yaşatsın. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün gizli kalmış konular gündeminizi meşgul edebilir. İletişimde olduğunuz kişilerle sıkıntılar çıkabilir. Bilemediğiniz olaylar nedeniyle engellendiğinizi hissedebilirsiniz. İşlerinizde ilerleme sağlamakta zorlanabilirsiniz. Ticari konularda kararlar almak için acele etmeyin. İşlerinizle ilgili başkalarından yardım alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Güven duygusunun çok önemli olduğunu onlara hissettirmelisiniz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (01-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar saat 15:01 olana dek Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sevgilinizle, eşinizle olan paylaşımlarınıza bu sürede dikkat ediniz. Bu konularda mantıklı düşünmeye çalışınız. Algılama gücümüz oldukça yükselir. Ancak daha dikkatli şekilde iletişimde bulunmak lazımdır. İçinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar vardır.Saat 04:57 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde sosyal hayatla ilişkiniz pek güçlü değildir. Bazı insanlar, olaylar, hal ve hareketler sizi rahatsız edebilir. Maddi-manevi anlamda sadece kendi çıkarını kollayan kişileri anlamakta ve onlarla anlaşmakta zorlanırsınız.Saat 15:01itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. İç dünyamızın derinliklerine çekilerek, maddi-manevi güvenliğimizi gözden geçirebiliriz. Bizi neler mutlu etmekte veya neler hayatı güzel olarak ele almamızı sağlamakta bütün bunlar üzerinde düşünebiliriz. İç sesimiz bize doğru yolda olduğumuzu ve inancımızı kesinlikle kaybetmememiz gerektiğini söyleyebilir.Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Sabah saatlerinde geleceğinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Temellendireceğiniz konularda çaba gösterebilirsiniz. Günün ikinci yarısında bilemediğiniz konular sizi zorlayabilir. Aşk hayatınızda huzursuzluklar gündeme gelebilir. Harcamalarınıza özen göstermelisiniz. Hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Araştırmalarınızı derinleştirerek, düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç istediğiniz gibi olacak.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (30-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz, saat 03:23 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay etkisinde başlıyor. Bu enerji, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine düşündüğünüzü ve tutkulu olduğunuzu, gücünüzü kanıtlamak istediğinizin işaretçisidir.Saat 10:45 Venüs-Chiron görünümü, çevrenize karşı gereğinden fazla iyi davranmanız ve onların rahatı için fedakarlıkta bulunmanız doğal olarak iki misli yorulmanız demektir. Sizin iş hayatınız veya ilişkilerinizde gerçekçi düşünmenin zamanı. Sürekli birilerinin yaralarına merhem olmakla kendinizden veriyorsanız emin olunuz ki verimli bir yaşam sürmeniz kolay olmaz. Gerçekçi düşünmek durumundasınız. Dağılmamaya çalışmanız, her şeyi halledeceğim diye kendinizden çok ödün vermemelisiniz.Saat 11:04 Venüs-Uranüs görünümü, aşk hayatımızı şöyle bir analiz edeceğiz. Ancak genel olarak ilişkilerimizde fikir alışverişini bir hayli önemseyeceğiz. Eğer dostluklarımızda, iş hayatında, ailevi veya özel ilişkimizde bu yoksa, hayatımızdan kolayca insanları çıkarabiliriz. İçimizden şunları geçirebiliriz. Madem ortak bir noktada buluşamıyorum, farklı görüşteyim ve bu yüzden de anlaşmakta zorlanıyorum. O zaman bu insanlara daha fazla tahammül etmek zorunda değilim. İşte bu cümleyi bugün düstur edinebiliriz. Maddi konular özellikle kazandırıcı olana yöneleceğiz. Az bir maaş veya getiri ile yeni bir sayfadan hayata bakmak zor diye düşünebiliriz. Genelde huzur bulduğumuz, kendimizi rahat hissettiğimiz yerde olmak, yaşamak isteyeceğiz. Bu görünüm, birkaç gün boyunca ani kararlara işaret olabilir. Ancak bastığımız yeri de bilmeliyiz.Saat 18:22 Akrep burcunda oluşacak ilkdördünde, güçlü görünmek ihtiyacınız fazlasıyla ön plandadır. Saygı uyandırmak, takdir görmek ve rahat bir yaşam sürmek istersiniz. Bu kadar çalışmanız, mücadele etmenize, iyi niyetli olmanıza rağmen, bu niteliklerin size geri dönüşü istediğiniz gibi olmadığından sıkılırsınız. Aslında bunun sebebi, kendinizi çoğu zaman sanki hiçbir şeye ihtiyacı yokmuş gibi göstermenizden kaynaklanabilir. Ödemelerinizi yapmanız, daha önce başladığınız işleri bitirmeniz, kredi veya borçlanma konusunda aceleci kararlar vermemeniz gerekir. Son bir hafta önce verilen bazı kararların geldiği son duruma bir bakınız. Eksikleriniz var mı veya neler sizi rahatsız ediyor, bunları ele almakta yarar var.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün arkadaşlıklar ve sosyal açıdan güzel olanaklar bulabilirsiniz. Duygularınızı paylaşabileceğiniz imkanlar içindesiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alış verişi içinde olmanıza rağmen en son sözü kendiniz söylemek ve daha fazla çalışıyor ve yoruluyorsunuz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber hem bilgilenme hem de bildiklerimizin işe yarar olmasına dikkat etme sürecimiz başlıyor. Bu iş ve özel ilişkilerimizde de bu yönde gelişebilir. Öylesine konuşmamak için, konuşacağımız konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırız. Çevremizdeki insanlar da, bizim neyi ne kadar öğrendiğimizi, bildiğimizi test ederler. Çünkü bu geçiş hepimiz için gerekli ile gereksizlerin ayrılma vaktidir.O zaman doğru bilgi ile bir işe yaramayan, boş sözlerin etrafta dolaştığı zaman değildir. Bizim de buna fazlasıyla önem verdiğimiz süreçtir. Eğitimden, iş hayatına, farklı bir yere yerleşim, araştırma ve keşifler için, bütünden ziyade, detaylara önem verilerek analizde bulunma vaktidir. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni şeyler öğrenmek için fırsatınız olabilir. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde sizden daha güçlü kişiler tarafından zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Mücadele gerektiren konular gündeme gelebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay Başakta ilerliyor. Mesleğinizde ilerlemek istediğinize eminsiniz. Duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bugün, olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz.. Sonuç sizden yana olacaktır..

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, 26 Temmuz saat 02:41-13 Ağustos saat 04:00 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber hem bilgilenme hem de bildiklerimizin işe yarar olmasına dikkat etme sürecimiz başlıyor. Bu iş ve özel ilişkilerimizde de bu yönde gelişebilir. Öylesine konuşmamak için, konuşacağımız konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırız. Çevremizdeki insanlar da, bizim neyi ne kadar öğrendiğimizi, bildiğimizi test ederler. Çünkü bu geçiş hepimiz için gerekli ile gereksizlerin ayrılma vaktidir.O zaman doğru bilgi ile bir işe yaramayan, boş sözlerin etrafta dolaştığı zaman değildir. Bizim de buna fazlasıyla önem verdiğimiz süreçtir. Eğitimden, iş hayatına, farklı bir yere yerleşim, araştırma ve keşifler için, bütünden ziyade, detaylara önem verilerek analizde bulunma vaktidir. Merkür geri hareketi 13 Ağustos-31 Ağustos arasında etkili olacak. Yukarıdaki konular tekrar gündem maddemizde yer alacak.Bu süreçte işlerinizi iyice analiz etmeniz ve doğru kararlar alabilmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni şeyler öğrenmek için fırsatınız olabilir. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde sizden daha güçlü kişiler tarafından zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Mücadele gerektiren konular gündeme gelebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay Başakta ilerliyor. Mesleğinizde ilerlemek istediğinize eminsiniz. Duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bugün, olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz.. Sonuç sizden yana olacaktır..

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (24-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, iki önemli enerji etkinliğinde yeni haftaya adım atıyoruz. İlki, saat 17:54 Venüs-Satürn karşıt görünümüdür. Çalışma hayatımız, sağlığımız ve bizi zaman zaman kaygılandıran, kafamızı bulandıran meseleler üzerinde düşünceliyiz. Bu sadece iş değil, aşk hayatımız ve toplumsal konularda da bu şekilde gelişiyor. Biz artık işimizde yükselmek, bu kadar tecrübemiz, bilgimizle daha sağlam, daha güvenli, daha saygın yerlere gelmek, daha elit çevrede paramızı kazanmaktan yanayız.Saat 19:33 Merkür-Uranüs olumlu görünümü çıkarlarınızı gözetme, ilişkilerde iki yönlü düşünme, hatta bazen abartılı bir şekilde gücünüzü ortaya koymanızı sağlar. Özveride bulunup, karşılığını görmediğiniz insanlarla aranıza belli bir mesafe koyarken, gerçekten inandığınız güvendiğiniz kişilerle samimi olabilirsiniz. Amacınız, hayatınızı garanti altına almak, kimsenin kulu kölesi olmamaktır.Hafta boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün endişe duyduğunuz konularda daha fazla mücadele verebilirsiniz. Finansal konularda yenilenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları hızlandırmak isteyebilirsiniz. Kafanızda olan konuları somutlaştırmak sizin için önemli olabilir. Bazı konulara hız kazandırmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan daha güçlü olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınız ile neredeyse iç içe giren özel yaşamınızı değerlendirirken biraz felsefi gözlüklerle olaylara bakmaya çalışın. İpler elinizde olmasa da, çok sesliliğe karşı yaklaşımlarınızı daha ılımlı hale getirmelisiniz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (21-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, Saat 03:25 Güneş-Uranüs arasındaki mücadeleci görünüm, kontrolü elde tutabilmek amacıyla kişiliğinizin en güçlü yanlarınızı, sizi başkalarından farklı kılan özelliklerinizi cesurca gösterme hevesinizi işaret ediyor. -Ben ölmedim daha -bunlarla mı yıkılacağım -hadi bakalım görsünler benim kim olduğumu tarzı bir yaklaşımdır bu. Aslında günü bir bütün olarak incelediğimizde görüyoruz ki, bu tarz bir duruşun önemli nedenlerinden biri sorunların bir an önce üstesinden gelmek arzunuzdur.Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İş hayatınız ile ilgili konular üzerinde yoğunluk çok fazladır. Mantıklı düşünmek pek kolay olmaz. Doyumsuzluk hali söz konusudur. Bazen işe dört elle sarılırsınız bazen de içinizden hiçbir şey yapmak gelmez. İletişim problemleri yaşanabilir. Başkasının ne söyleyeceği önemli değildir. Siz kendi düşüncenizi öne almaktan yanasınızdır.Saat 09:25 Güneş-Chiron görünümü, bir yandan yakın çevrenizde bulunan kişilerle(kardeş-komşu-yakın akraba) ilişkileriniz ve iletişiminizi güçlü kılmaya çalışırsınız, diğer yandan partnerinizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirirsiniz. Hiç kimseyle problem yaşamak istemezsiniz. Elden geldiğince bir terapist gibi onları dinlemeye çalışırsınız. Ancak şu bir gerçek ki asıl ihtiyacınız dinlenilmektir. Birilerine derdinizi anlattığınızda, fikirlerinizi paylaştığınızda, planlarınızdan söz ettiğinizde o kişinin derdinize derman olmasını beklersiniz. Ailenizin varlığı, hassasiyetle üzerinde durduğunuz bir konudur. Geçmişi bırakıp yola devam etmek arzunuz bu etki altında oldukça önem taşır.Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, sevdiklerinizle aranızdaki iletişimi bir hayli duygusallaştırır. Problem çözmekten ziyade, işlerin kendiliğinden yola girmesini arzularsınız. Güvence gayet kıymetlidir. İş görüşmeleri için uygun bir zamandır. Geleceğinizi garanti altına almak istersiniz.Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Karşınızdakine kendinizi ifade etmek için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler imzalanabilir. Bazı konuları kafanızda bitirdiğinizi düşünebilirsiniz. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Tamamladığınız işleri tekrar kontrol etmenizde fayda var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, katılacağınız toplantılarda karizmatik kişiliğinizle dikkat çekeceksiniz. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilirsiniz. Ona gerçek duygularınızı göstermelisiniz Tutucu tavırlarınız yüzünden problemler çıkabilir.