Category Archives: Oğlak

Oğlak burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, partnerinizle meseleleri sakince gözden geçirmeniz, birbirinize baskıda bulunmamanız en doğrusudur.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, partnerinizle anlaşabilmenizi kolaylaştırıcıdır. En azından her iki tarafın da, birbirine karşı saygılı ve anlayışlı davranmasını sağlar. Bu arada şu anki durumunuzu, ileriye dönük olarak hayatınızı olumlu hisler içinde ele almanızda yardımcı olur.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, özel veya iş hayatımızla ilgili yeni bir projeye başlamak için iyi bir zaman olsa da, risklerin farkında olmalıyız. Bu görünüm hırslı hareket etmemize, aceleci olmamıza yol açar ki, abartabiliriz. Bazen de aşırı duyarlılık sonucu önümüzdeki fırsatları zamanında kullanamayız. Bütün bu olumsuz durumlardan kaçınmak için, iyi bir strateji yapmak, enine boyuna düşünmek, olasılıkları göz önüne almak yararlı olur. Fiziksel ve duygusal anlamda bir şeyler bizi yorabilir. Biz aslında kolaylıkla aşabilecek sorunları büyütürüz. Sakin olalım ve her yönüyle duruma bakarak ilerleyelim.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün başkalarından öğreneceğiniz çok şey olabilir. Hassasiyet içindesiniz. Akşam saatlerinde acele kararlardan kaçınınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Değişim içinde olmanıza rağmen, bazı değer yargılarınızda ısrarcı davranmayı kapris haline getirdiniz. Aşkta aksilikler yaşayabilirsiniz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Olumsuzluklar sizi sıkıyor.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, iş hayatınızı ilgilendiren meseleler üzerinde düşünmemizi sağlar. Her ayrıntı önemlidir. Gözden geçirmede bulunmak faydalıdır.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, özellikle ilişki ve iş konularında yaptığımız içsel sorgulamaların işaretçisidir. Rutin hayatın gerekleri, sorumlulukları yorucu olabilir. Birilerine anlayış göstermek, çok çalışmak, çaba sarf etmek durumunda kalabiliriz. Gizli bir takım meseleleri sürekli aleyhimize gelişecekmiş gibi düşünmek yanlıştır. Toplumdan kendinizi soyutlamak, inzivaya çekilmek ve bir şeylere, kadere küsmek de aynı derecede yanlış olur. Sakin, dikkatli, bilinçli ve gayet akıllı şekilde kendimize bakmalı ve özen göstermeliyiz. Şifa teknikleri, meditasyon, olumlamalar, maneviyat, zikir ve dualar rahatlatıcı ve endişelerden uzaklaştırıcıdır.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, dinlenmek, enerjimizi toplamak, ruhumuzu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak açısından gayet olumlu. Tabii ki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni bir planlamada bulunmamak daha doğru olur.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınızdaki değişiklikler sizi zorlayabilir. Kabullenmek durumunda kaldığınız işler olabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde görüşmelerde artış yaşanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Planlı davranışlarınız yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz. Kuralları siz koyuyor, sonra da isyan ediyorsunuz. Onula birlikte paylaşımlarınızın mükemmel oluşu, bazı kişilerin negatif bir şekilde dikkatini çekiyor.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, ailenizi veya bizzat sizi yakından ilgilendiren bir konuda yenilik ve değişimin göstergesidir. Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bir eviniz varsa onu satıp yeni bir ev alabilirsiniz. Bekar oğlaklar evden ayrılarak bir yuva kurabilirler. Uzun zamandır sizi rahatsız eden meseleler çözüme kavuşabilir. Ailenizden bir miras veya bir gelir elde edebilirsiniz. Bunca zaman çaba gösterdiğiniz bir iş başarılı sonuçlanabilir. Mevcut eviniz onarılarak yenilenir. Ailenizle ilgili sorunları farklı bir gelişme sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. beklenmedik bir yerden destek gelebilir. Bir borcu kapatabilirsiniz. Farklı bir şehre taşınabilirsiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, para meselelerinizi kökten çözecek bir iş veya gelişmenin beklentisi içinde olduğumuz gösteriyor. Görevimizi elimizden geldiğince yapıyoruz ancak tam olarak rahat değiliz. Belki de iş sorunlarımız var. Ancak bir fırsat karşımıza çıkarsa rahat edeceğimizi düşünüyoruz. Bu görünüm, böyle bir desteğin işaretçisi gibi. Öyle bir şey olmalı ki, gönlümce ben de ihtiyaçlarımı alayım diye düşüneceğiz.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda akıllı bir şekilde hareket etmenin önemini gösteriyor. Ancak tek sorun iş hayatının, sizi dış dünyadan uzaklaştırması olur ki, bunu yapmayınız. Eğer gerçekten verimli şekilde çalışmak istiyorsanız, kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyiniz. Dedikodular, sizi yanlış anlayan insanlarla uğraşmak, profesyonel anlamda zorlayıcıdır. Ancak Merkür, akıl yoluyla, akışa ayak uydurarak hepsinden üstesinden gelmenizde size destektir. Siz ilham gücünüzü ve yaratıcı ifadenizi sergilemekten çekinmeyiniz. Sizi örnek aldıklarını biliniz.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, mali konularda etkilidir. İhtiyaçların, uygun bir bütçe çerçevesi içinde yapılması zorunluluğu doğabilir. Harcamalara tabii ki dikkat etmek, en uygun şekilde halletmeye çalışmak yararlı olur.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili gelişmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda farkındalığınız artabilir. İşlerinizi tamamlamak için yardım alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla program yapabilirsiniz. İş hayatınızda fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Burcunuzda ilerleyen Plüton’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kararlarımızı uygulamak, veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve sakin düşünmeniz yeterlidir. Böylece hem yanlış kararlar almamış hem de ertesi gün işlerinizi daha çabuk halletmiş olursunuz.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Gün içinde bedensel konuları ihmal etmemeye çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak için fırsat bulabileceksiniz. Olayları büyütmemeye özen gösterin. Değişken koşullara ayak uydurmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
İnatçı yapınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer kalbiniz boş ise, çevrenizde ve arkadaş gruplarınızda ilginizi çekecek biri ile tanışabilirsiniz. Bugün çevre iletişiminizde mükemmel bir gelişme izlenecek.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız. Kısa süreli bir tesir olmasına rağmen sizler için şifalandırıcı ve rahatlatıcıdır.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün Ay burcunuzda ilerlerken ailevi işler gündeminizi yakından etkileyebilir. Kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ortak çalışmalar içinde bulunduğunuz arkadaşlarınız arasında duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Motivasyonunuz oldukça yüksek ve isteklerinizde artış gözleniyor. Bugün, şartlarınız olumlu gelişim gösteriyor..

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı bir yaşam ve finansal açıdan güçlü yatırımların işaretçisidir. Hayatınızı daha iyiye götürecek ilişkilere önem verirsiniz. Başkalarından destek görebilirsiniz. Çıkarlarınızı iyi kollarsınız. İyiliğin ve güzelliğin, huzurlu bir yaşamın ne kadar kıymetli olduğunu bilirsiniz. Riskten uzak planlar yaparsınız.Saat 06:10 Ay-Pluto görünüm etkisi, gücünüzün farkına varmanızı, bu gücü başarılı şekilde neticelendirecek işlere yönelmenizi, bu konularda derinlemesine analiz yapacağınızı işaret ediyor.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, bir gelişme veya bir haber beklediğimizi, en ufak bir gelişmenin bizi sevindireceğini işaret ediyor. Elimizden geldiğince sabırlı olmaya çalışmalıyız.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Uzaktaki bir olayla ilgili mücadelenizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde yaşadığınız konuları anlamlandırmakta zorlanabilirsiniz. Değişik konulara yönelebilirsiniz. İlişkilerinizde duygusal davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendirecek, takıldığınız konularda ısrarcı davranacaksınız..

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, Saat 15:42 Başak burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde insanların sevgisine, sıcaklığına ilgi duymaktasınızdır. Size güzel sözler söylemeleri, en azından başardıklarınız adına kutlamaları size daha fazla hırs kazandırabilir. Hiç kimsenin negatif bir sözüne tahammülünüz olmayabilir. İşinizle alakalı konularda şu an için en fazla istediğiniz şey sakinlik ve destek görmektir. Eğer birileri sizi eleştirmeye, yönlendirmeye kalkarsa kırıcı olabilirsiniz. Benim tavsiyem hem geçtiğimiz bir hafta önceki durumları bir daha gözden geçirmek, kendinizi ve yaptığınız işi özgüven duygunuzla ortaya koymak, eksikleriniz varsa bunları tamamlamaktır.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, yuvamızı güzelleştirmek, sorunları geride bırakmak, aile içindeki paylaşımları güçlendirmek yönündeki arzularımızın işaretçisidir. Satürn bizim öz yöneticimiz olduğu için, doğaldır ki, sadakat olgusu bizim için her zaman kıymetlidir. Bu görünüm, en yakınımızda bulunan ailemizle olan ilişkimizi gözden geçirme yönünde önem taşıyor. Bir şeylerin bizi zorlamasını, fiziksel ve ruhsal anlamda yormasını istemiyoruz. Sağlıklı yaşamanın, evimizde huzurlu ve mutlu olmanın ne kadar kıymetli olduğunu gayet iyi biliyoruz. Sorumluluk almaktan kaçınmayan Oğlaklar, artık mutlu olmak istiyorlar. Yeteri kadar mücadele verdikleri için, şimdi onlara yardımcı olacak kişiler arıyorlar. Bu görünüm, mantıklı bir bakış açısıyla hayatı, insanları, geçmişte yaşananları ve bugünkü durumu olgun bir bakış açısıyla ele almamızda önem taşırken, yaşça büyük veya küçük kişilerle olan ilişkimizi de gerçekçi bir şekilde görebilmemizde rehberlik edecek.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığında, ne kendimizi yıpratacak kadar aşırı titiz, ne de gereğinden fazla rahat davranmayalım. Sağlığınıza, hijyeninize, kişisel bakımınıza bir önem verelim. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterelim. Hangi konuda huzur bulmak istiyorsak, o konuyu dikkatlice, aklı başında ele alalım.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili konularda çaba sarf edebilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda güçlü kişilerle iletişim halinde olabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Yabancılarla ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Duygusal olarak desteklenmek isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşam kaliteniz yükseliyor. Farklı fikirler üreterek, ilginç organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günlerin içindesiniz. Stresleri kaldırıp bir kenara koymalısınız.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, Saat 05:39 Mars-Uranüs görünümü, aktif çalışmanın işaretçisidir. Hatta bazılarınız evini iş yeri gibi kullanabilir. Kimileriniz işinize yakın bir yerde bir ev tutmak isteyebilirsiniz.Saat 08:53 Ay-Venüs olumlu görünümü ilişki-finansal ve ailevi konularda güven içinde yaşamanın önemini vurguluyor. Kimseye belli etmeseniz de, aslında bir hayli tedirginsiniz. Bu nedenle gelişmeleri çok rahat bir şekilde ele almayabilirsiniz.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, iç dünyamızın derinliklerini tahlil etmek, kendimizi rahatlatmak, endişelerden kurtulmak adına bir uyarı gibi düşünülebilir. Belki de çok fazla endişelisiniz veya gereğinden çok köşeliyorsunuz birçok şeyi. Bazen bedeni ve ruhu dinlendirmek faydalıdır. Bu sizin birçok konuda enerjinizi doğru yönlendirmenizde yardımcı olur.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü gelecekle alakalı konularda bir hayli hırslı düşünmemizi sağlar. Arkadaşlıklarımızı, bugüne dek yaşadıklarımızı düşünürüz. Ancak iç dünyamızda kimseye pek güvenimiz yoktur.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Finansal konularda günün şartları çerçevesinde bilinçli hareket edilmesinden yanayım. Yeni bir karar vermemekte yarar var.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü Oğlakların iş hayatı-gelişim-aşk-çocuk-gelecek anlamındaki her konuda kazançlı çıkmak istediklerini gösteriyor ve karşılarına çıkacak bir kişiyi veya partnerini inceden inceye gözlem altına alacaklarının işaretçisi oluyor. İş konusunda sıkı çalışacaklar ama parasal açıdan da doymak isteyeceklerdir. Çocuklarının üstüne titreyecekler, çocuk sahibi olmanın anlamı üzerine düşüneceklerdir. Ayrıca güçlü olmak, dik durmak isteyeceklerdir.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, başkalarına değil, kendimize güvenerek ilerlemenin, mutluluğun sadece birilerine bağlı olmadığını bilerek cesaretle ilerlemenin işaretçisidir. Biz böyle gördüğümüz zaman, destekler de gelir, maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler de olur.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, yarım kalan işleri bitirmek kolaylaşır. Fikirlerimizi akıllıca bir yöntemle kabul ettirmemiz mümkün hale gelir. Rehberlik ve danışmanlık, ailelere yönelik hizmetlerle alakalı çalışanların bugünlerde gündemi bir hayli yoğun. Arkadaşlarınıza yol gösterebilirsiniz. Hesabınızı iyi yaparsınız. Kiminle nasıl konuşacağınızı ve nasıl davranırsanız onu etkileyeceğinizi iyi bilirsiniz.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün endişe duyduğunuz konularla uğraşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla yoğunlaşacaksınız. Ortaklı konularda keyifsiz zamanlar yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu. Finansal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde ruhsal olarak içinize dönebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün iletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerin, sizden farklı düşünceleri, sizde motivasyon yarattığı için mutlu oluyorsunuz.