Category Archives: Terazi

Terazi burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (04-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler saat 05:20 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, hedefe yönelik düşüneceğiz. İnsanları ikna edebilecek güçteyiz. Farklı çözümlere açığız. Grup faaliyetleri, ürün tanıtımı, insanlara ulaşarak etkileme becerimiz de yükseliyor.Saat 15:38 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar.Saat 18:58 Ay-Mars olumlu görünümü, bildiklerinizi ifade etmek, her merak ettiğiniz konuda bir şeyler öğrenmek hoşunuza gider. Başkaları ne düşünürse düşünsün siz içinizden nasıl geliyorsa öyle konuşursunuz. Sizi harekete geçiren, aktif kişilerle bir arada olmak istersiniz. Uzakta bulunanlarla telefonlaşırsınız. İnternet üzerinden sürekli yazışırsınız.Saat 20:47 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor.Saat 22:13-23:37 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Enerjimizi toplamak için rahatlatıcı olan her şeyi öneriyorum. Yürüyüş, kitap okumak, kısa bir geziye çıkmak, dostlarla muhabbet etmek gibi. Yüreğimizin sesini dinlemek işe yarayabilir veya kendinizle baş başa kalmak, dinlenmek de. Önemli olan biraz rahatlamaktır. Yeteri kadar kafamız bir çok meseleye takılı. Biraz olsun rahatlamak sizin hakkınız.Saat 23:37 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde, partnerinizin ilgi ve sevgisiyle sizi sarmalaması ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu hissettirmesi lazımdır. Ancak o zaman kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.Not: 2018 yılı Terazi burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/terazi-burcu-yillik-yorumu.htmlMutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni ufuklara açılmak için harekete geçebilirsiniz. Olayları daha rahat algılayabileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla keyifli programlar organize edebilirsiniz. Eğitim işlerinizde sorumluluklarınız artabilir. Yolculuklar gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili ortak konularda farkındalığınız artabilir. Tartışmalardan uzak durun.

Vatan Gazetesi Burçlar
Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. . Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Yaşantınızda yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (30-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 02:53 Ay-Pluto görünümü, tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir.Saat 04:17 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide bencil davranmayan, ortaklaşa hareket edebilen, uyumlu ve dürüst birisiyle yaşama arzumuzu işaret ediyor. Ancak böyle biriyle yarınlarda mutlu olabiliriz. Buna göre ilişkimizi veya ilişki seçeneklerimizi gözden geçireceğiz.Saat 14:13 Ay-Mars karşıtlık etkisi, ilişkide bir tarafın baskın karakterini, arzularını işaret ediyor. Bu durumda diğer tarafın mutlaka adil ve ılımlı bir şekilde davranmasında yarar var. Aynı şekilde düşünmek zorunda değilsiniz. Bu farklılıkları isterseniz aranızda güzelce ayarlayabilirsiniz. Bazı çiftler bunu gayet iyi başararak, günü hoş şekilde geçirirken, kimi çiftler arasında gerginlik yaşanabilir. Dikkatli olalım.Saat 15:16 Ay-Uranüs kavuşumu, kontrol edilmekten, baskı altına alınmaktan hoşlanmadığınızı gösteriyor. Bu yüzden birbirinize karşı pek anlayışlı davranmayabilirsiniz. Eğer gerçekten bu ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız bir daha düşününüz olur mu?Saat 19:50 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi birbirinize karşı ifade ederek, ortak bir zeminde buluşmanızı sağlayabilir. Sizler en başından beri anlaşamayan bir çiftseniz, eğer bu beraberliği sürdürmek istiyorsanız birbirinizin görüşlerine saygı duyarak, kontrol kurmaya çalışmadan fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Bu çözüm yolu bulmanızda faydalı bir yaklaşımdır.Saat 21:37-23:38 arasında Ay boşluk etkisinde, içsel sorgulamalar başlar, Ciddi anlamda sınırlarımızı belirleriz. Birilerinin ne düşündüğü veya ne yapacağından ziyade, bizim ne düşündüğümüz önemlidir. Eğer hassas bir dönemdeyseniz, tepkiniz o denli etkili olur.Saat 23:38 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, uyum ve iç huzurumuz son derece kıymetli hale geliyor. Ancak, hep aynı meseleler üzerinde inatla görüşlerimizi savunacağız. Ten duygusu, sevgiliye özlem, yaren olmak, güvenmek gibi olgular başınızın tacı. Bunlardan asla vazgeçmezsiniz. Parasal konular da emniyette olma isteğimiz yüksektir. Bizim arzularımızla, dış dünyanın gerçekleri arasındaki fark bir hayli belirgin olabilir. Birilerine uyma zorunluluğu bizi sıkabilir.Not: 2018 yılı Terazi burcu yorumlarınız alttaki linktedir. 52 hafta açılımı, aylık özet yorumu, şans günleriyle bu geniş dosyamızı gözden geçirebilirsiniz.https://www.mynet.com/kadin/burclar-astroloji/terazi-burcu-yillik-yorumu.htmlGönlümüze yakın olan, güven veren, huzur sunan insanlarla bir arada olmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Eşinizle ilgili konularda gündeminiz yoğun olabilir. İkili ilişkilerinizde dengede olmalısınız. Ciddi konular dağılmanıza neden olabilir. Gün içinde sizi uğraştıran durumlar arasında kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde ilerleme kaydedeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde eğitimlere katılabilirsiniz. Gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamakta ısrarcı olun.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (18-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, saat 14:42 Akrep burcunda doğacak Yeniay, hesabımızı bilmeyi, kazancımızı korumayı, elimize geçeni har vurup harman savurmamayı sağlıyor. Çünkü kolay kazanmadığımızı, döküp saçmanın yanlışlığının farkındayız. Ancak tabii ki, Teraziler güzelliği, kaliteyi, elit yaşamayı severler. Bu Yeniayın yöneticisi Mars, burcunuzda ilerlediği için, gerektiğinde satın almaktan da çekinmeyeceğiz. Yeter ki, bizim ilgimizi çekecek kadar güzel ve satın alacak kadar değerli olsun. Bu Yeniay, alıştığımız bir düzenden, kazançtan, yaşamdan uzak durmayacağımızı, bunun için gerekli olan ne varsa yapacağımızı gösteriyor. Maddi-manevi anlamda güçlü görünmek arzumuz bu Yeniayda bir hayli yüksek.Bizim seçkin biri olduğumuzu, öyle sıradan şeylerle tatmin olmayacağımızın bilinmesini isteyeceğiz. Beğenilmek ve güçlü görülmek arzumuzun yanı sıra, onun her şeyi zevklidir denilmesi hoşumuza gidecek. Kaliteli ortamlarda görüneceğiz ve elit insanlarla bir arada olmaktan hoşlanacağız. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, fikirlerimizi ifade etmemizde, yenilik ve girişimde bulunmamızda destekleyici oluşudur. Sosyal ortamlarda bulunmak kadar, farklı kişilerle tanışmak da bizi mutlu edicidir. İletişimde kazanç konuları bir hayli önemli olacak. Para kazanmanın yollarını bileceğiz. Çevre ilişkilerimize önem vereceğiz. İdeallerimizi gerçekleştirmek adına hedefler belirleyeceğiz. Ek kazanç fırsatlarıyla karşılaşabiliriz.Yeniayın doğru karar ve girişimde bulunmamızda şans getirmesi dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Yeniayda yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye gayret edebilirsiniz. Ancak parasal konularda daha gerçekçi davranmak gerekebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sürekli değişimler içindesiniz.. Partnerinizle olan ilişkilerinizde samimi davranıyorsunuz. Bağımsızlık duygularınızda çılgınlık gizli ve bu özelliğinizi ilişkinize yansıtmaktasınız. Ön plana çıkacak davranışlar içindesiniz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, kişisel kararlarımızı vermeden önce, partnerimizle, ailemizle ve ev içinde mutlaka iyi düşünmeliyiz. Riskli kararlar almamalıyız. Başkalarının da fikirlerini dinlemeli, adil, ölçülü, mantıklı bir şekilde beraberliğimizi gözden geçirmeliyiz. Bizde hayal kırıklığı yaratan veya yaratabilecek kişilere, durumlara karşı dikkatli olalım.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişiyle, bizi sınırlayan kişi veya durumlarla yüzleşmemiz gerekebilir. Bu bazen eşimiz-sevgilimizdir, bazen açıkça bize diş bileyen bir kişidir, yaşadığımız ortam veya rakibimizdir. Burada bizi rahatsız eden husus, insanların bencil tavırlarıdır. İyi niyet taşımayan hareketler canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz. Zaten bizi de üzen nokta budur.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi, ilişkide bir tarafın baskın karakterini, arzularını işaret ediyor. Bu durumda diğer tarafın mutlaka adil ve ılımlı bir şekilde davranmasında yarar var. Aynı şekilde düşünmek zorunda değilsiniz. Bu farklılıkları isterseniz aranızda güzelce ayarlayabilirsiniz. Bazı çiftler bunu gayet iyi başararak, günü hoş şekilde geçirirken, kimi çiftler arasında bu saatlerde gerginlik yaşanabilir. Dikkatli olalım.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..https://www.mynet.com/kasim-2017-aylik-burc-yorumlari-1209844-mykadinKasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konularda ani kararlar alabilirsiniz. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilere yanlış anlaşılmalar olabilir. İşlerinizi tamamlamak için desteğe ihtiyacınız olabilir. Kişisel hassasiyetiniz olan konularda zorlanabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün içindesiniz. Siz, dostluğu seven biri olarak, duygusal kırgınlıklarınızı unutarak, sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. Yeni fırsat doğuyor.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, kişisel kararlarımızı vermeden önce, partnerimizle, ailemizle ve ev içinde mutlaka iyi düşünmeliyiz. Riskli kararlar almamalıyız. Başkalarının da fikirlerini dinlemeli, adil, ölçülü, mantıklı bir şekilde beraberliğimizi gözden geçirmeliyiz. Bizde hayal kırıklığı yaratan veya yaratabilecek kişilere, durumlara karşı dikkatli olalım.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişiyle, bizi sınırlayan kişi veya durumlarla yüzleşmemiz gerekebilir. Bu bazen eşimiz-sevgilimizdir, bazen açıkça bize diş bileyen bir kişidir, yaşadığımız ortam veya rakibimizdir. Burada bizi rahatsız eden husus, insanların bencil tavırlarıdır. İyi niyet taşımayan hareketler canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz. Zaten bizi de üzen nokta budur.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi, ilişkide bir tarafın baskın karakterini, arzularını işaret ediyor. Bu durumda diğer tarafın mutlaka adil ve ılımlı bir şekilde davranmasında yarar var. Aynı şekilde düşünmek zorunda değilsiniz. Bu farklılıkları isterseniz aranızda güzelce ayarlayabilirsiniz. Bazı çiftler bunu gayet iyi başararak, günü hoş şekilde geçirirken, kimi çiftler arasında bu saatlerde gerginlik yaşanabilir. Dikkatli olalım.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..https://www.mynet.com/kasim-2017-aylik-burc-yorumlari-1209844-mykadinKasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konularda ani kararlar alabilirsiniz. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilere yanlış anlaşılmalar olabilir. İşlerinizi tamamlamak için desteğe ihtiyacınız olabilir. Kişisel hassasiyetiniz olan konularda zorlanabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün içindesiniz. Siz, dostluğu seven biri olarak, duygusal kırgınlıklarınızı unutarak, sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. Yeni fırsat doğuyor.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, kişisel kararlarımızı vermeden önce, partnerimizle, ailemizle ve ev içinde mutlaka iyi düşünmeliyiz. Riskli kararlar almamalıyız. Başkalarının da fikirlerini dinlemeli, adil, ölçülü, mantıklı bir şekilde beraberliğimizi gözden geçirmeliyiz. Bizde hayal kırıklığı yaratan veya yaratabilecek kişilere, durumlara karşı dikkatli olalım.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişiyle, bizi sınırlayan kişi veya durumlarla yüzleşmemiz gerekebilir. Bu bazen eşimiz-sevgilimizdir, bazen açıkça bize diş bileyen bir kişidir, yaşadığımız ortam veya rakibimizdir. Burada bizi rahatsız eden husus, insanların bencil tavırlarıdır. İyi niyet taşımayan hareketler canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz. Zaten bizi de üzen nokta budur.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi, ilişkide bir tarafın baskın karakterini, arzularını işaret ediyor. Bu durumda diğer tarafın mutlaka adil ve ılımlı bir şekilde davranmasında yarar var. Aynı şekilde düşünmek zorunda değilsiniz. Bu farklılıkları isterseniz aranızda güzelce ayarlayabilirsiniz. Bazı çiftler bunu gayet iyi başararak, günü hoş şekilde geçirirken, kimi çiftler arasında bu saatlerde gerginlik yaşanabilir. Dikkatli olalım.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..https://www.mynet.com/kasim-2017-aylik-burc-yorumlari-1209844-mykadinKasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konularda ani kararlar alabilirsiniz. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilere yanlış anlaşılmalar olabilir. İşlerinizi tamamlamak için desteğe ihtiyacınız olabilir. Kişisel hassasiyetiniz olan konularda zorlanabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün içindesiniz. Siz, dostluğu seven biri olarak, duygusal kırgınlıklarınızı unutarak, sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. Yeni fırsat doğuyor.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi geleceğini en doğru anlamda çizebilmek için akıllı düşünür ve gözden geçirmeden rahat etmez.Saat 09:05 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, ailevi konularda kendimizi baskı altında hissederiz. Aslında nazik davranmaya, dengeli hareket etmeye çalışırız ve bize de bu şekilde yanaşılmasını isteriz. Fakat bazı kişiler üzerimize gelirse dayanmamız zor olabilir.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, parasal imkanlarınızı daha iyi hale getirmek çabanızı ve bu konuda başarılı olmanızı sağlayan bir şanstır. Maddi-manevi anlamda kendinize en uygun olanı bilirsiniz ve bunun elde etmek için var gücünüzle mücadele edersiniz. Bu görünüm insanları etkileme ve ikna edebilme şansı verir. Paranızı nerede ne şekilde değerlendireceğinizi bilirseniz bu şansı iyi kullanmış olursunuz. Tam tersine aşırı harcama veya dikkat etmeme halinde birilerine ihtiyacınız olabilir.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Evde teknik sıkıntılar çıkabilir. Güvenlik konularıyla uğraşabilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelebilir. Kendi içinize dönebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Masraflarınızdaki artışların nedeni biraz da kendi hatanız. Bugün alış veriş yaparken, bütçenizi aşabilirsiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa sivri bir dil kullanarak söylemeniz, istenmeyen tatsız olaylara neden olabiliyor.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (17-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Merkür, parasal konuları derinlikli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Çıkarlarınızı öne alabilirsiniz. İnsanları nasıl etkileyeceğinizi, kimden ne gibi yararlar elde edebileceğinizi, doğru yatırımlarda bulunacağınızı hesap edersiniz. Kaynaklarımızı değerlendirme biçimimiz, fiziksel ve ruhsal sağlığımız, yeniliklere olan bakış açımız, eğitimden iş hayatına kadar olan meseleler bu süreçte önemli olacak.Öyle pek ılımlı düşünmemiz mümkün değil. Hesabımızı iyi biliriz. Risk altına girmekten çekiniriz. Çünkü kaybetmek istemeyiz. Ne kazanıyorum, ne kaybediyorum diyerek ilişkilerimizi gözden geçiririz. Bir adım atmadan önce, bu adımın her anlamda analizini yaparız. Hele değerlerimize biri laf etsin veya bizi zor duruma düşürsün, hemen gardımızı alır, gerekeni yaparız.Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün elinizde olmayan konulardan dolayı sıkışmalar meydana gelebilir. Bazı konularda fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işler engellenebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gün içinde sözleşmelerde aksaklıklar olabilir dikkatli olmanızda fayda var. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Karamsarlık için uygun bir gün değil. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir.