Category Archives: Terazi

Terazi burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, işimiz, ailemizle ilgili konuları derinlikli gözden geçirmemizi sağlıyor. Biraz hassasız. Eğer bilinçli ve sakin şekilde düşünürsek uygun bir çıkış yolu bulabiliriz.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, insanların dikkatini kolaylıkla çekebileceğinizi hem de arzuladığınız desteği görebilmenizi sağlayıcıdır. Burada asıl önemli nokta, en çok neye ihtiyacınız olduğunu belirlemektir. Şöyle bir düşünürsünüz. Ben doğru kişiyle beraber miyim, neler beni rahatsız ediyor, ne olursa kendimi garanti altında hissederim. İşte bütün bu sorulara gün boyu cevap bulmaya çalışırız. Hem iş hem maddi konularda güçlü olmak isteriz.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, toplum hayatında, ailevi yaşam veya iş hayatımızla ilgili konuları başarıyla sonuçlandırma hırsı verir. Dışarıda güçlü görünmek isteriz. Bize karşı olan kişilerle aramızda tartışmalar, savunma veya sınırlarımız koruma anlamında çekişmeler olabilir. Bizim bu görünüm etkisinde adil, ılımlı ve sakin şekilde meseleleri ele almamız gerekiyor. Olasılıkları her yönüyle ele alarak duruma baktığımızda bu görünüm size kalıcı başarı kazandırabilir.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar ve yapılması gereken işler olabilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarla birlikte daha dışadönük olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşam rutinleriniz nedeniyle; çevrenizde anlaşılması zor bir kişilik olarak tanınıyorsunuz. Enerjiniz düştüğü zaman, iş veriminiz oldukça azalıyor. Bugün, çalışmalarınıza yön verecek farklı kişilerle bir araya geleceksiniz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, kafamızı biraz karıştırabilir. Yeni bir iş arayışında gerçekçi olmamızda yarar var. Bazı kişiler, birilerine yardımcı olmamızı isteyebilir. Ancak yardımcı olacağımız insanlar hakikaten doğru kişiler mi buna bir bakalım. Birileri bizi yanlış yönlendirebilir. Gün boyunca enine boyuna durumu inceleyelim.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Enerjimizi toplamak için rahatlatıcı olan her şeyi öneriyorum. Yürüyüş, kitap okumak, kısa bir geziye çıkmak, dostlarla muhabbet etmek gibi. Yüreğimizin sesini dinlemek işe yarayabilir veya kendinizle baş başa kalmak, dinlenmek de. Önemli olan biraz rahatlamaktır. Yeteri kadar kafamız bir çok meseleye takılı. Biraz olsun rahatlamak sizin hakkınız.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yaşadığınız olayları sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda değişikliklerle uğraşabilirsiniz. Gün içinde yaşanan olaylara olduğundan daha farklı bakış açısıyla bakabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İlişkileriniz mükemmel. Duygusal konularda,, daima aranılan bir kişi olarak kalacaksınız. Geçmişin eski anıları artık sizi rahatsız etmemeli. Her zaman müthiş bir dengeye sahipsiniz. Farklı konular kafanızı karıştırabilir.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, doğru tercihlerde bulunarak ilişki meselelerini çözüme kavuşturmada size rehberlik edicidir. Sizi kısıtlayan, yorucu, rahatsız edici beraberlik yerine, aynı yolda ilerleyeceğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu görünüm, evlilikteki sorunları net ve açık bir şekilde görerek, bundan sonrası adına sağlıklı ilerlemenizde size ışık olur. Problemlerin üstünü örtmek yerine, onlarla yüzleşerek özgürleşmenizde yardımcıdır. Bu görünüm bir evlilik kararını işaret edebilir veya uzun zamandır sorunlu olan bir ilişkinin bitişi anlamına gelebilir. Bireyselliği, özgürlüğü işaret ettiği için, Teraziler için hem sosyal yaşamda hem ikili ilişkide yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz. Grup ilişkileri, projeler, yeni girişimler bu görünüm sayesinde uygulamaya konur.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü sizi canlandırıcı ve istediğiniz gibi özgürce hareket etmenizi sağlayıcıdır. Birkaç gündür süren sıkıntılarınız bu görünüm sayesinde biter. Moraliniz güçlenir. Yenilikler hoşunuza gider. Sizi mutlu edecek güzel şeyler olur. Çevrenizde bulunanlar sizi destekler. Ilımlı, pozitif şekilde konuşursunuz. Hobilerinize zaman ayırırsınız. Dostlarınızla, sevdiklerinizle vakit geçirirsiniz. Her şeyden zevk alırsınız.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, yolculukların, bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, aktif hareket etmenin, başarıya susamışlığın göstergesi. Sizi şu anda hangi konuda olursa olsun bilginizi, deneyimlerinizi mutlaka ifade etmelisiniz. Bu sizi gereksiz telaşlardan, endişelerden, sağlık açısından zorlayan durumlardan kurtulmanızda destekleyicidir.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, hayatın güzellikleri, aşk, çocuk, paylaşımlar, özgürlük, bilgilenmek gibi geniş bir alanda sizleri rahatlatan bir enerjidir. Fikirlerinizi başkalarına zekice ifade edebilir, dünya görüşünüze göre bir duruş sergileyebilirsiniz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
İşlerinizde bugün daha yaratıcı olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Risk almanız gereken konularda aldanıcı koşullar gündeme gelebilir. Çocuklarınızla ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlama fırsatınız olacak. İşlerinizde başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Adaletli ve savunmacı yönünüz ortaya çıkıyor. Bugün aşk konusunda önemli düşünceler içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişinin davranış biçimi, olumlu motive ediyor. Ortaklıklar konusunda, yaratıcılığınızdan faydalanabilirler.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çok önemli meselelerde hemen karar vermeyelim. Bir mesele üzerinde odaklanmak veya işleri yoluna koymak zorlaşır. Evinizle alakalı yapmayı düşündükleriniz veya ailenizi yakından ilgilendiren meseleler baş sırayı almaktadır. Yeni bir ev kiralamak, satın almak veya hesapta yokken evinizle alakalı bir değişime karar vermemek gerekir. Sakin ve sabırlı olmak, özel yaşamınızı ilgilendiren her mevzuda sakin davranmak faydalıdır. Rutin programınızı uygulamanızda bir sakınca yoktur.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Ailenizle ilgili konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken zamanlar içinde olabilirsiniz. Geçmişe ait mesellerle ilgilenmeniz gerekebilir. Güven hissettiğiniz yerlerde olmak size iyi gelecektir. Ev hayatınızla ilgili işlerde bugün sonuca varabilirsiniz. Aşk hayatınızda karmaşık durumlar oluşabilir. İşlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygusal ve her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Yanlış anlamasından korkuyorsunuz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, bazı durumlar zorlayıcı olsa bile, her şeyin düzeleceğine dair inancımızı koruyoruz. Kafamızı bulandıran, gönlümüzü sıkıştıran meseleler var. Fakat bunları biraz da olumlu bir niyetle ele alabilecek gücümüz bu saatte yükseliyor.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, huzurunuzu kaçıracak, canınızı sıkacak ne varsa ondan uzak durarak, ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğini gösteriyor. Tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir. Duygular epeyce ciddidir. Hayal kırıklığı yaşadığımız olaylar bizi derinden etkilediği için kendi yaralarımızı kendimiz tedavi etmeye çalışırız.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ailenizle, yakınlarınızla ilgili konularla daha çok uğraşabilirsiniz. Duygusal alanda daha dengeli kalmaya bakmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Aşk konusunda duygusal gelişmeler sizi bekliyor. Çevrenizde ilginç ve özgürlük duygularınızı sınırlandırmayacak yeni ilişkiler gündeme gelecek. Sosyal aktivitelerin güçlü olduğu bir dönem içindesiniz Oldukça keyiflisiniz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, kişisel gelişim yönünde bizi teşvik edici, inancımızı yükseltici ve hedefimizi gerçekleştirmede destekleyicidir. Yurtdışı, akademik, toplumsal, yolculuk, eğitim, iş konularında yeni bir gelişmenin işaretçisidir. Yapıcı düşünürüz ve ilişkilerimizi güçlendiririz.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, sorun yaratıcı olan her ne varsa onu devre dışı bırakarak, asıl yapılması gereken işlere ağırlık vermektir. Derinlikli düşündüğünüzde siz de göreceksiniz ki, edindiğimiz tecrübeler yararlı işlere yönlendiğimizde bize zaman kazandırır.Saat 11:54 Ay-Merkür görünüm etkisinde, kafamızı kurcalayan şeyler var. Bunları kendi içimizde tekrar ele alabiliriz.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümünde, şartlar bizi olgun hareket etmeye, çevremizle aramızdaki sınırın farkına varmaya çağırıyor. Fiziksel anlamda sağlığımıza özen göstereceğiz.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili konularda kendinizi daha mücadele içinde hissedebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi karmaşık hissedebilirsiniz. Planladığınız konularda harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Parasal konulara daha fazla özen göstermelisiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. kolay olmadığınI biliyorsunuz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 15:42 itibariyle Başak burcunda oluşacak ilkdördün bazen hayata bir meydan okuyuş, bazen bir yaprak misali kendinizi rüzgara teslim edişin yarattığı zorlanma olsa da, iç dünyanızda bir çok meselenin ölçüp tartılması, gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Gerginlik, kararsızlık, bazen tedirginlik duyabilirsiniz. İstekleriniz var ve sizin için huzurunuz gayet önemli. Son bir hafta önceyi şöyle bir düşününüz. Hangi konu üzerinde duruyordunuz ve hangi mesele için start vermiştiniz. İşte bugün, o konularda ne gibi eksikler var, siz kendinizi nasıl hissediyorsunuz. Bir de unutmayalım ki, bazen engeller, bekleyiş ve zorlanmalar hayrımızadır. Bizi koruyucu, kendimizi gözden geçirmemizi sağlayıcıdır. Sakın yılmayın lütfen. Kendi gerçeğinizi yaratmak için öncelikle güçlü ve özgüvenli olmak gerektiğini lütfen unutmayın.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, ilişkileri güçlendirici, sorunları ciddi anlamda gözden geçirmenizi sağlayıcı, yalnızsanız bundan sonraki tercihlerinizde olgun ruh yapısında olan kişileri tercih etmenizi destekleyicidir. Evet yaşadığımız önceki zorlu beraberlik deneyimlerini unutmayalım. Neden bitmişti, neden problemler yaşanmıştı. Şimdi neler hissediyoruz. Bunlara da bakacağız. Burada önemli olan konuşabileceğimiz, gerçekten davranışlarıyla bize güven hissi verecek insanları önemsemek. Çünkü mutsuz bir beraberlik hayatımızın tümüne sirayet ederek bizi yorabilir. Bu görünüm, mantık yönümüzün öne çıkışını işaret ediyor. Aynı hedef doğrultusunda, hayatı güzellikleri kadar zorluklarında da yan yana yürüyeceğimiz insan istiyoruz. Bu bakış açısıyla detaylara inecek, düzenleyecek ve beraberlikte aradığımız kriterleri belirleyeceğiz.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığında, dikkat edilecek nokta, ne fazla iyi niyet ne de fazla endişeli hareket etmemektir. Çünkü bir yanıyla baktığımızda her şeyi didikleyebiliriz, rahat etmeyiz. Ancak diğer taraftan gördüğümüz problemleri yok sayıp üstünü kapatabiliriz. Bunların her ikisi de yanlış olur. Kendimizi kandırmayalım, olan bitene akıllıca bakalım.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Donanımınızı arttırmak için yeni kaynaklar arayabilirsiniz. İşlerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla mücadele edebilirsiniz. İşlerinizle ilgili yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Dikkatinizi yönlendirdiğiniz konularda ani değişiklikler olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kararsızlıklar içindesiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Sizi yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizde uyduğunuz kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 05:39 itibariyle Mars-Uranüs görünümü, iş ortağınız veya partnerinizle farklı ve sıra dışı konular üzerinde yapacağınız görüşmelerin işaretçisi olabilir. Eğer ilişkiniz yoksa, karşınıza aniden birinin çıkmasını arzularsınız. İçinizden bir ses, – Maceraya açık ol, sonu var mı yok mu diye düşünmeyi boş ver diyerek sizi ateşleyebilir. Hatta bazılarınız ilginç ve oldukça hızlı bir biçimde biriyle tanışabilir veya iş anlamında bağlantı kurabilir. Kimileriniz sevgilisiyle aniden seyahate çıkabilir. Eğer sevgiliniz başka şehirdeyse onu görmeye gidebilirsiniz.Saat 08:53 Ay-Venüs olumlu görünümü ilişkiniz ve toplumsal konular üzerinde rahatlatıcı olup, güçlenmenizi sağlayıcıdır. Evet bir çok meseleyi dengeye kavuşturayım diye uğraşırken bir hayli yoruluyorsunuz. Bu görünüm sayesinde işlerinizi halledebilir, görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Partnerinizle buluşabilirsiniz. Eşinizle ortaklaşa bir takım meseleleri konuşabilirsiniz.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü olumlu bir etkidir. Neyi istediğinizi ve hangi yolun sizin için tatmin edici ve doğru olacağını işaret eder.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü fazla çaba sarf etmeden diğer insanlar üzerinde kolaylıkla hakimiyetinizi kurabilmenizde yardımcıdır. Birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi mutlaka dikkate alacaklarını düşünebilirsiniz.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Parasal konularda bir girişimde bulunmadan önce iyice düşünmekte yarar var. Çünkü satın aldığımız bir ürün veya girişimde bulunduğumuz bir mesele daha sonra umduğumuz gibi gelişmeyebilir. Mümkünse beklemede kalalım.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü güvende yaşamak, huzur bulmak, maddi ve manevi açıdan güçlenmek anlamında yapılacak düzenlemelerin işaretçisi olduğunu söylüyor. Kişi ev hayatıyla ilgili konulara ve alacak-borç-ilişki meselelerine ağırlık verebilir. Bu konularda sağlam adımlar atmak, durumunu gözden geçirmek niyetiyle hareket edebilir. Zihinsel anlamda sakindir. Fakat kafasını kurcalayan durumlar varsa bunları bir an önce halletmek isteyebilir. Yapılacak düzenlemeler için paraya ve güce ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eşin, ortağın, ailenin desteği sizin için gayet önemlidir.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, sakin yerleri tercih edebilirsiniz. Güvende olmak istersiniz. Kimsenin size karışmasından veyahut hesap sormasından hoşlanmayabilirsiniz. Dengenizi bozan veya bir türlü içinden çıkamadığınız problemlerinizi endişeden uzak ve çözüme odaklı bir şekilde ele almakta yarar var.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün geleceğinizle ilgili planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Bazı konulara yön vermek çaba gerektirebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde engelleri aşmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde koşullar biraz zorlaşabilir. Bilemediğiniz konularda kayıplar yaşayabilirsiniz. Sonucunu kestiremediğiniz konularda ani kararlar almayın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçe dengenizi bozacaksınız. İsteklerinizde bir aşırılık gözleniyor. Karşı cins üzerinde etkinizi biliyor ve ilişkilerinizi ayarlamak zorunda kalıyorsunuz. Kalbi dolu olanlar için, olumlu bir gün.