Category Archives: Yay

Yay burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, hassasiyetin bazı önemli konularda yanlış kararlar alınmasına neden olabileceğine işaret ediyor. Her açıdan duruma bakmak doğru olacaktır.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, huzur ve güvende yaşamanın önemini belirler. Ayrıca gerçek sevginin sahiplenilme ve huzur olgularıyla iç içe olduğunun altını çizer. İnsan güvenilir ve sağlam bir kişiyle beraberse, ona sıkıntılarını söylemesine gerek yoktur. Çünkü seven insan, sevdiğinin ihtiyacı nedir, nelere üzülür bunları zaten bilir.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, güvencenin her alandaki önemini vurguluyor. Kişi plan ve projelerini başarılı şekilde halletmek için tüm gücüyle mücadele verebilir. Ancak hırs bazen o denli fazladır ki, gözümüz bir şey görmez. Ne olursa olsun kazanmalıyım derken, yanlış karar vermemek için dikkatli olmak lazımdır. Hangi alanda ilerlediğinizi, olabilecek sonuçları, kimlerle bu yolda yürüyeceğinizi iyi tespit etmelisiniz. Olur olmaz işlere, yatırımlara, ortaklıklara kalkışmayınız. Dürtüsel olan bu enerji, kişinin kendi yanlışlarını görmezden gelmesine veya haksız olduğunu kabul etmemesine neden olabilir. Benim tavsiyem, kimsenin etkisi altında kalmadan, durum ve şartların farkında olarak ileriye yönelik sağlıklı bir karar vermenizdir.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Günün büyük bölümünde duygusal açıdan hassas ve bir ölçüde huzursuz olabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde iyimserliğiniz artıyor.

Vatan Gazetesi Burçlar
Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Bugün enerjinizi kontrol etmeli ve sevdiklerinizi üzmekten vazgeçmelisiniz. Zamanla her şey farklılaşıyor. Sorumluluk duygunuz yüzünden yorgun düşüyorsunuz.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisinde, aileniz ve partnerinizle ilgili konularda gerçekçi olalım. İki yönlü bir etki olduğu için, bir yandan iyi niyetimiz diğer taraftan, kafanızı karıştıran meseleler yüzünden kafamız karışabilir. Gerçekten iyi tanıdığınızı düşündüğünüz insanlar bile, son zamanlarda tuhaf konuşuyorsa bize düşen aklımızı başımıza toplayıp, olan biteni izlemek olmalıdır.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, hayatın olgunlaşma yönündeki dersinin ilişki ve kişisel anlamdaki geleceğinizle ilgili konulardaki etkisini vurguluyor. Sizin öncelikle ne istediğinizi, ne hedeflediğinizi, amacınızın ne olduğunu bilmeniz ve buna göre kararlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Şu sıralarda hem kendinizle hem hayatla, hem ilişkinizle ilgili konularda test ediliyorsunuz. Ancak bu test, tercihlerinizi yaparken, tüm olasılıklarıyla, geçmişte yaşananları ölçüp tartmanız gerektiğini vurguluyor. Ben derim ki, aceleci kararlar vermeyin. Akışta kalın ancak gerçekçi olun.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında Ay-boşluk etkisi ilişkide, yanlış anlama ve anlaşılmaya sebep olabilir. Onun olayları kendi bakış açısıyla değerlendirirken takındığı abartılı tavırlardan sıkılabiliriz. Etrafımıza şöyle bir bakarız. Her şey bize boş görünür. Bazı kişilere kızarız, söyleniriz. Kendi canımız bildiğimiz insanlara yöneliriz. Aradığımız huzurdur. Ancak bakarız ki, huzur kimsede yoktur. Döneriz yine kendi içimize. Ay boşlukta iken enerjimizi azaltıcı değil bilakis yükseltici olan aktivitelere önem vermek lazım. Bir yürüyüş, kitap okumak, sohbet etmek iyi gelebilir.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Değişen koşullar sizi zorlayabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı tepkisel olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde çözülmeler olabilir. Olayları daha iyi kavramanız gereken bir gündesiniz. İlişkilerinizdeki değişken koşullar sizi zorlayabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşamı iki ayrı uçlarda yaşayan çok az kişi vardır. Çevrenizdeki kişiler bu özelliğinize artık alıştılar. Kendinizi her an yeniliyorsunuz. . Hareketli yapınız herkesin başını döndürüyor. Sevdiğiniz kişi sizden yana dertli.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü sizin farklı yönlerinizi ifade edeceğiniz bir grup veya proje içinde yer almanızı sağlıyor. Yenilikçi fikirlerinizi öne sürebileceğiniz eğitim veya iş tercihinde bulunmanız için olanaklar sunuyor. Aşk hayatınızı, çocuklarla ilgili konuları, sanatsal ve sportif faaliyetleri, farklı ve sıra dışı tecrübeleri işaret eden bu görünüm size aradığınız özgürlük ve koşulları getirebilir. Hızlı ve yeni değişimleri hayatınıza dahil edebilir. Hayatınıza etkili birisi dahil olabilir. Bir çocuğunuz olabilir. Çocuğunuz varsa onun önemli bir başarısıyla hayatınız değişebilir. Birey olarak sizi mutlu edici kararlar gündeme gelebilir. İnandığınız bir iş veya aktivitede lider olabilirsiniz. Bilgi ve tecrübenizle insanların dikkatini çekebilirsiniz. Bir başka ülkede yaşamınızı iş veya eğitim olanakları bularak sürdürebilirsiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, sizi canlandırıcıdır. Dostlarınızla konuşursunuz, yazışırsınız. Fikirlerinizi dışa yansıttığınızda insanlar can kulağıyla dinler. Kendinize güvenirsiniz. Özgürce hareket edersiniz. Sevdiğiniz kişilerden destek görürsünüz. Kafanızın içinde yeni plan ve projeler üretirsiniz. Girdiğiniz ortamda dikkatleri çekersiniz.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, gerek iç dünyanızda gerekse ilişkinizle ilgili konularda hayatı çok fazla zorlamanın, kendinizi yormanın gereksiz olduğunu gösteriyor. Aklın yolu bir aslında. Beraberliğinizi şöyle bir düşünürseniz, göreceksiniz ki, kendine özel bir ilişki bu. Çünkü siz farklılıktan yanasınız. Sürekli bir şeyleri deşeleyerek veya olur olmaz şeyler için havai fişekler gibi parlayarak nasıl huzur bulabilirsiniz. Bunları sadece size yazmıyorum. Partnerinizin de dikkat etmesi gerekiyor. Siz iletişimi güçlü tutmalısınız. Bu arada ikili ilişki yaşayanlarınız varsa, kafanız epeyce karışmış olabilir. O zaman durun ve gerçekçi bir şekilde düşünün. Bugün cazip gelen bir şey yarın sizin için ne ifade edecek. Bu sorunun cevabı çok önemli.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, fikirlerinize uygun kişilerle konuşmaktan hoşlandığınızın göstergesidir. Özellikle partnerinizin yaklaşım tarzı, sizi dinlemesi, tartışmadan uzak durması hoşunuza gider. Bu bazılarınız için, yeni biriyle tanışmanın göstergesidir. Konuşmalarıyla dikkatinizi çeken bu kişiyi yakından tanımak isteyebilirsiniz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün zihinsel olarak hareketli bir gündesiniz. Yazışma ve konuşmalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için mücadele edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar ilginizi çekebilir. Yeni haberler gündeminizi etkileyebilir. Ticari faaliyetlerinizde daha yoğun olarak ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Gizli arzularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Sınırlı koşullarınızdan oldukça sıkılıyorsunuz.. Dengelerinizi korumak adına, alışık olduğunuzdan daha fazla bir gayret içinde çalışacaksınız. Başarı sizin.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yatırım konusunda kar-zarar hesabınızı iyi yapmanız, sonucunu tahmin edemediğiniz girişimlerde bulunmak yerine dikkatli hareket etmeniz faydalıdır. Gecikmeler olabilir.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda değişiklik ve yenilenmeye gidebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi iş konusunda kullanmak isteyeceksiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha ciddi düşünmeniz gereken bir gündesiniz. Değiştirmeniz gereken konular önünüze çıkabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Ay’ın konumu, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir. Her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlarken, hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu yükseltir. Ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu pekiştirir. Özellikle yatırım konusunda kişi kendi kafasının içinde belli şeyler tasarlayabilir. Ancak bunu yaparken lütfen gerçekçi düşününüz.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Maddi konular üzerinde düşünmek ve plan yapmak gerekebilir. Ancak kendinizi sorumluluklardan uzak tutmaya da özen göstermelisiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bilinçaltınıza çok baskı yapıyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmalar için yeterli enerjiye sahip olmanıza rağmen, çevreniz için, kendi şartlarınızın üzerine çıkmamalısınız. Bu dönem özellikle sakinliğe ihtiyacınız var.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, sizinle aynı hayat görüşüne sahip bir kişiyle tanışabilirsiniz. Ortak bir amaç ve hedef belirlersiniz. Evliliğe daha sıcak bakarsınız. Sorunlu bir ilişkiniz varsa, problemlere çözüm bulabilirsiniz. İlişkinizi daha iyiye götürmek için gayret sarfedersiniz. Yapıcı düşünürsünüz. Yararlı iş birliğinde bulunacağınız kişilerle tanışırsınız.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, derinlikli ele almamız gereken konunun, işimiz olduğunu vurguluyor. Çünkü parasal açıdan güçlü olmanın yolu budur.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, meseleler üzerinde tekrar düşünmemizi, titizlikle gözden geçirmemizi sağlıyor.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli hatta bazen sanki her şey üstümüze geliyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Etrafımızda olan bitene bilinçli bir şekilde bakmakta, sakin yaklaşmakta zorlanırız. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız. Bu bakış açısı, bu görünümün doğasında vardır. Ancak bizim de durumları ele alırken bilinçli düşünmeye çalışmamız gerekiyor.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün iş hayatınızda mücadeleci tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları yenilemek durumunda kalabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Yeni sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizin sağlam olması için çaba sarf edeceksiniz. Ticari işlerinizi temellendirmek isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde kullanacağınız bir gün. Ay tepe evinizde ilerlerken, kendinizi aşma konusunda size gereken avantajları sağlıyor.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, Saat 15:42 itibariyle Başak burcunda meydana gelecek ilkdördün, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Sizin isteğiniz, eşit bir şekilde paylaşım, iletişimi güçlü bir beraberlik ve iş hayatında başarılı olmaktır. Son bir hafta önceye dönelim. Önceden başlanmış işlerimizde eksiklerimiz var mı? Bunların ilerleyişi arzu ettiğiniz gibi mi? Plan ve projelerimizi gözden geçirmekte fayda var. Diyelim ki, iş sorunlarımız var ve yeni bir iş için karar vermekte zorlanıyoruz. O zaman şartlarımıza bakalım. Daha iyisi karşımıza çıkmıyorsa, mevcut işimize ağırlık verelim. Pratik bir şekilde hareket etmekte yarar var. Detaylar arasında zaman kaybetmeyelim. Eleştirebiliriz. Bir şey beğenmeyebiliriz. Birileri böyle davranabilir. Bunlar normaldir. Biz sakin olacağız, bilinçli şekilde işlerimizi yoluna koymaya çalışacağız.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, aşkta bizi heveslendirici olduğu gibi, kişisel anlamdaki sorumluluklarımızı da hafifleticidir. İnsan dış dünyada mücadele ederken, yanında hakikaten kendisine güç verecek kişileri istiyor. Bir yanımız flörte, hayatı eğlenceli kılan kişilere açık, diğer yanımız olgun, kendinden emin, mantıklı insanı arıyor. İlişkimiz varsa eğer, partnerimiz hem bizi keyiflendirsin, mutlandırsın isteyeceğiz hem de hayatın zorluklarında yanımızda olsun. Kolay değil gibi gözüküyor ancak bu görünüm altında böyle bir şansa sahibiz. Varsa sorunlar bunları da düzenlememiz mümkün. Bu görünüm çocuk sahibi olma arzumuzu yükseltiyor. Böyle bir sorumluluk almayı aklımızın bir köşesinden geçirebiliriz. Çocuklarımız varsa, onlarla ilgili konularda bir ebeveyn olarak elimizden gelen desteği sunabiliriz. Sevilmek, anlaşılmak, güvenmek, canlanmak arzumuz bu saatlerde ön planda olacak.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, içinize sinmeyen veya ters giden bazı meselelerde hemen tepki vermek yerine, konuşmanın daha doğru olacağını gösteriyor. Ne kimseye bağımlı olup hakkımızı yemelerine izin verelim ne de gergin davranıp yanlış işlere kalkışalım.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Günün ilk saatlerinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde sonuçlanmalar gecikebilir. Gizli kalan şeyler olabilir. Gün içindeki boşluklarınızı sanatsal konularla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizden istediğiniz yardımı alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Kendinizi daha farklı ifade etmek isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İşyerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, Saat 05:39 Mars-Uranüs görünümü, ilişkimizle ilgili konularda kafamızı bir parça karıştırıyor. Eşimizin bize karşı iki yönlü ve duygusuz bir şekilde yanaşmasını istemiyoruz. Güzel gelişmelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bir kısmımız bu etki altında yeni biriyle tanışma olanağı yakalarken, bazı Yaylar sürpriz bir haberle yeni bir karar alabilirler. Bir kısım Yaylar açısından bu görünüm, yeni bir arkadaşlığın işaretidir.Saat 08:53 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisinde, güven duygumuz, hayata kuvvetle tutunma arzumuz ön planda olacak. Aşk hayatımızla ilgili konularda Venüs destekçiniz olarak ışığınızı yükseltiyor. Ay-Aslan burcunda etrafınızdaki insanlar tarafından ilgi görmenizi sağlanıyor. Hoş bir şekilde güne adım atıyoruz diyebiliriz.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, ilgilendiğiniz iş, proje, eğitim, görüşmelerde sizi dayanıklılık, girişim, var olan sorunları çözüm, alanında deneyimli kişilerle karşılaşma, fırsatları değerlendirme anlamında güç vericidir.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle, hakimiyet duygunuz yükselişe geçer. Bu görünümün etkisiyle -Hayat devam ediyor ve gün gelir yaralar sarılır diyerek umutlu ve kendinize güvenli bir şekilde düşünebilirsiniz.Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Planladığımız şekilde hareket etmek ve isteklerimizi kabul ettirmek kolay olmayabilir. Bunun sizi öfkelendirmesine izin vermeyiniz. Bugün böyledir, yarın gelişmeler istediğiniz şekilde olur.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü hem iş hayatınızı hem de özel ilişkilerinizi, güven-istikrar-uzun vadeli olacak şekilde gözden geçirmeniz anlamına geldiğini söylüyor. Tatminkar bir iş hayatı ve beraberlik dendiği zaman, insanın kafasında soru işareti uyandırmaması tabii ki önemlidir. Fakat soru işareti uyandırıyor diye de, pes etmek, inatlaşmak, sabit fikirli düşünmek, hep kendimiz adına meseleleri ele almak gerekmez. Bir de şu husus var. İnsan bazen, sırf başkalarını memnun edeceğim, kazanacağım diye, huzursuz ve güvensiz bir ortamda sağlığını hiçe sayacak şekilde çalışmamalıdır. Onun için benim tavsiyem, gerçekçi bir şekilde duruma bakmanızdır.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, eğitim-iş-yolculuk-aşk hayatınız ve sizi ilgilendiren tüm konularda etkilidir. Yeni yollar, keşifler ve geleceğe dönük düşünülmelidir. Kişi alıştığı düzen yerine, şimdi farklı alanlarda kendini geliştirmeyi, cesaretli olmayı öğrenecektir.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, mesleki faaliyetlerinizde detaylı işlerin önemi artabilir. Ancak angarya işlerden, size akıl verilmesinden hoşlanmazsınız. Fakat normal zamanlara göre, daha sıkı çalışmanız mümkündür.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni şeyler öğrenmek ve ufkunuzu genişletmek için uğraş içinde olabilirsiniz. Yolculuklar önem kazanabilir. Kendinizi geliştirmek için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi değiştirebilir. Öğleden sonra sorumluluklarınız artabilir. Üstlerinizle birlikte çalışmanız gerekebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.