Category Archives: Yengeç

Yengeç burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır.Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, kendinizi istediğiniz şekilde ifade edebilmeniz ve girişimleriniz konusunda arzuladığınız adımları atabilmeniz kolay gözüküyor. Etrafınızda bulunan kişilerden destek görebilirsiniz. Olgun ve ılımlı yaklaşımlarınızla beğenilirsiniz.Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, kişisel girişim ve meselelerin başarılı şekilde yapılma arzusudur. Bu arzu öylesine büyüktür ki, kişinin gözü bazen bir şeyi görmez. Ailesi ve istekleri söz konusu olduğunda cesaretle öne atılır veya bir saldırı varsa, sonuna kadar savunur. Tabii ki enerjimizi doğru şekilde yönlendirmek için sakin ve bilinçli şekilde hareket etmekte yarar vardır. Abartılı veya aşırı hassasiyet sorunlara neden olabilir.Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel konular öne çıkıyor olabilir. Akşam saatlerinde daha gerçekçi kararlar verebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal değişimleri yüzünden, bir çok fırsat başladığı gibi, bitebiliyor. Tavizkar olmamalısınız. Yaşam kalitenizi arttıracak dış etkenler, aynı zamanda sizi kaybettiren unsurlar olabiliyor.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (23-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, hayallerin gerçeğe dönüşmesini isteğimizi işaret ediyor. Anılar gözlerimizin önünde canlanır. Hassas ve oldukça sezgisel bir şekilde, her şeyin yolunda gitmesini isteriz. Bizi rahatlatacak küçücük şeylerden bile mutluluk duyarız. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa, bunları görmezden geliriz. Bu saatte, çok yeni bir karar almak sakıncalı olabilir. Beklememizde yarar var.Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda veya günlük hayatınızda belli bir zorlanmaya, daha fazla çalışmaya, bazı kişilerle anlaşmakta zorlanmaya neden olabileceğini işaret ediyor. Madem işaret bu, o zaman bize düşen, fiziksel ve ruhsal sağlığımızı önemsemek, gereksiz meseleleri büyütmeden, dengeli hareket etmek olmalıdır.Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında, İkizler burcunun son derecelerinde boşlukta ilerleyecek Ay, bir iki konu üzerinde bir hayli kafamızı yorduğumuzu gösteriyor. Bazen mantıklı düşünüyoruz bazen de dağılıyoruz. Böyle bir etki altında tam bir odaklanmanın sağlanması kolay değil. Hislerimizi bizi şefkatli olmaya yöneltirken, içimizdeki ses mantıklı düşün diyor. Bu gelgitler arasında karar vermek yerine, olana bitene bir daha bakmak yerinde olur.Her işinizde kolaylıklar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Stresler yaşayabilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi zor durumlara sokacağınız durumlar olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişiler önem kazanabilir. Ticari konularla ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çevrenizin konularına sahip çıkmak alışkanlık halini almış. Bugün yine bazı konularla ilgili çalışmalar sizi bekliyor.. Sıra dışı ilişkiler peşinde olmanız yüzünden, aşk konusunda problem yaşıyorsunuz. Çelişkiler söz konusu.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, kazancınızı yükseltici ve yeteneğinize uygun iş tercihinde bulunmanızda destekleyicidir. Uzun zamandır beklediğiniz yeni bir adım atabilirsiniz. Yaptığınız iş ve harcadığınız emeğe uygun şartlar oluşur. Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edersiniz. Sizi kısıtlayan ortam ve durumlar yerine kendinizi her anlamda rahat hissedeceğiniz olanaklar karşınıza çıkabilir. Özgürlüğünüz ve bireyliğinizden taviz vermezsiniz. İşiniz toplum içinde ilgi uyandırır. Bildiğiniz ve tecrübe sahibi olduğunuz bir işte görev alırsınız. Para sizin için önemli bir kriterdir. Seçimlerinizi yaparken bu kritere de önem verirsiniz. Yenilikler ilginizi çeker. İş hayatında ve para konusunda kararlarınızı kendiniz vermek istersiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, maddi alacaklarınızı önemsersiniz. Çünkü bu sizi rahata kavuşturacaktır. Bunların takibini gayet iyi yaparsınız. Kendinizi güçlü hissetmenin, parasal anlamda rahatlık olduğunu bilirsiniz. Ev içinde bu meseleler etkili olabilir. Şu aralar huzur, ilişkide anlayış, evdeki mutluluk sizin için çok kıymetli. Aile, ev, çocuklar, gelecekle alakalı her mesele gündeminizde yer alıyor.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, birçok mesele üzerinde düşündüğünüzü, merak ettiğinizi, her şeyi bilmek istediğinizi gösteriyor. Ancak edindiğiniz bilgiler yeterli gelmeyebilir veya başarılı olmak istediğiniz konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Sizi ilgilendirsin veya etmesin, her şeyin dibini kurcalayabilirsiniz. Bazen öylesine çok şey öğrenirsiniz ki, bunları nerede kullanmanız gerektiğini tam olarak bilmediğiniz için kolayca dağılabilirsiniz. Gizli bir mesele üzerinde incelemede bulunan birisi olabilirsiniz. Sözgelimi bir gazeteci veya araştırmacı. Bir konuyu tam olarak öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bu enerjiyi doğru bir şekilde kullanmanın yolu, disiplinli olmaktır. Ancak bu öyle kolay değildir. Çaba sarf ederseniz, çok kıymetli bilgilere ulaşabilir, bunları yazıya dökebilirsiniz. Sizi başarılı bulabilirler.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, ilişkimizi ilgilendiren konuların tekrar gözden geçirilmesi, bütçenizle alakalı meselelerin ele alınması yönünde etkilidir. Beklenmedik masraflar, elde olmadan yapılan harcamaların nasıl karşılanacağı yönünde hesap kitap yapılması gerekebilir.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün endişe duyduğunuz konularda acele kararlar almayın. Sabırlı davranmanız gereken konular söz konusu. İşlerinizi tamamlamak için mücadele verebilirsiniz. Sorumluluk aldığınız konularda üstlerinizden destek alabilirsiniz. Finansal konularda dalgalanmalar olabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Karşıt burcunuzda ilerleyen Plüton’dan güçlü etkileşimler alıyorsunuz. Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine gerecek ve başarıyı yakalayacaksınız.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (12-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler Saat 04:23 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığımıza önem verelim. Kendimize özen gösterelim. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız.Saat 21:45-13 Haziran saat 02:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, yeni bir girişim, sözleşme veya kontratla alakalı konularda ve her şeyden önemlisi ilişkinizle ilgili mevzularda ani ve tepkisel davranmanın sakıncalı olacağını göstermektedir. Diyelim ki haklısınız ve hakikaten karşılaştığınız durum dayanılmayacak kadar sıkıntılı. Ne yaparsanız yapın partneriniz sözden anlamıyor ve anlaşma ortamı sağlanamıyor. Bu durumda tabi ki kendinizi ezdirecek haliniz yok. Fakat boşluktaki saat diliminde inatlaşmak son derece sakıncalı olduğu gibi, çözüme ulaşmak da o denli zordur.Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Mutlu haftalar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Tepkisel durumlara karşı kendinizi korumak isteyebilirsiniz. Uyum arayışında olacağınız zamanlar var. Duygusal olarak yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili farklı çıkış yolları arayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Yabancılarla ilgili işler gündeme gelebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak Onun istekleri sizin tarzınıza ters düşebilir. Sözlerinize dikkat etmelisiniz.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (11-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler Saat 17:13 Ay-Jüpiter görünümü, partnerinizin iyi niyetini, cömertliğini hissetmek istediğinizi gösteriyor. Sözlerine, tavırlarına bir hayli dikkat ediyorsunuz. Çünkü yanılmak, üzülmek istemiyorsunuz. Bu görünüm, bu anlamda sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor.Saat 19:18 Ay-Neptün olumlu görünümü, sezgilerinizin güçlenmesini ve güçlenen bu sezgilerin başkalarına rehberlik amaçlı kullanılması anlamına gelebilir. Maddi dünyanın sıkıcı baskılarından manevi dünyanın tatlı huzur duygusunu yaşamaya davet edebilir. Kişi bu enerjinin etkisi altında, gördüklerinden ziyade görmek istediği şekilde bir dünya hayal eder. Tabii ki bu durum eğer sakıncalı bir yola sapmasına neden olacaksa dikkatli olmakta fayda vardır.Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün başkalarından duyacağınız şeylere önem vermelisiniz. Alacağınız eleştirilerden de çok şey öğrenebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygusal konularda derin bir kavrayış yeteneğine sahipsiniz. Bugün partnerinizle yaşadığınız yoğun duygular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz.. Sosyal yaşantınızda yalnız kalmaktan hoşlanmadığınızı ona anlatmalısınız.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler, saat 01:38 Mars-Kuzey düğüm görünümü, bizi zorlayan meselelerin üstesinden gelerek her anlamda güce kavuşma arzumuzu işaret ediyor. Parasal ve duygusal anlamda rahat etmek, huzur bulmak, emniyette olmak bizim için çok önemli. Engelleri aşarak başarıya ulaşmak için gayret sarfedeceğiz.Saat 06:10 Ay-Pluto görünümü, ilişkinizde iletişimin önyargılı ve eleştirel olmaması gerektiğini, ortaklaşa kararlar vermenin önemini vurguluyor.Saat 11:54 Ay-Merkür görünümü, sabırlı, mantıklı ve şartlara göre düşünmenin önemini vurguluyor.Saat 18:21 Ay-Satürn görünümü, yakınlarımızla alakalı meseleleri gözden geçirirken yapıcı tarzda hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Çünkü bir yandan kendi fikirlerimizi önemseyeceğiz, diğer taraftan başkalarıyla aramızdaki görüş ayrılıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.Sevgi bir çiçek gibi yüreğinizde büyüsün. Güzellikler içinde bir gün geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bilemediğiniz konularla ilgili zorlanabilirsiniz. Mücadelesini verdiğiniz konuyu algılamakta zorlanabilirsiniz. Ticari konularda emek harcamanız gerekebilir. Kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Bazı işlerinizi ertelemek isteyebilirsiniz. Duygusal konularda daha fazla mücadele edebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, karşılaşacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Kendinizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Sezgilerinizin oldukça yüksek. . Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (01-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler, Saat 15:42 itibariyle Güneş-Ay arasında oluşan ilkdördün, kendinizi olumlu şekilde ifade etmek, hayatınızı düzene sokmak ve endişelerinizden arınmak arzunuzun birebir göstergesidir. Bu istekler yüreğinizin içinde öylesine hakimdir ki, hani dokunsalar veya biri bir söz söylemeye kalksa veyahut da bir problem daha üzerinize gelse patlayacak haldesinizdir. Ruhunuz artık ters giden hiçbir duruma sabredecek halde değildir. İlkdördün etkisi altında, mücadele arzunuzun, yenilenme isteğinizin en yüksek noktaya vardığını düşünüyorum. Yapılması gereken öncelikle hayata olan güvensizliğinizden, geçmişin üzerinizdeki etkisinden, kuruntulu düşünmekten ve kendinize güvensizlikten uzak durunuz. Çünkü bunlar gelişiminiz ve yarınlarınızın önünde duran engeldir. Nitekim bugün hissetmeniz mümkün olan içsel baskıların da nedeni bunlardır. Sakin olunuz ve kaygılarınızı gerçekçi bir şekilde kontrol ederek, çaresiz olmadığınız bilinci içinde hareket ediniz.Saat 18:23 Venüs-Satürn görünümü, toplumsal veya iş ilişkilerimizi doğru anlamda değerlendirmek, ne kadar huzurlu bir ortamda, dünyada yaşayıp yaşamadığımızı tespit etmek yönünde önem taşıyor. Sabahtan akşama kadar muhatap olduğumuz insanlar var. İş yerinde çalıştığımız insanları ailemizden daha fazla görüyoruz, onlarla daha fazla temastayız. Eğer huzursuz isek, doğaldır ki, verimli çalışmamız kolay değil. Bizi rahatsız eden insanlar, şartlar yüzünden bazen ne kadar iyi niyetli olsak da belli bir mesafe koymak gereği duyuyoruz. Tabii ki bu işverenimiz veya işimizle alakalı önemli kişilerse, bu mesafeyi koymamız da mümkün olmuyor. Bu görünüm, hem özel hem de mecburi ilişkilerimizi yeniden gözden geçirme anlamında önem taşıyacak. Olgunluk arayacağız, hoşgörü arayacağız ve toplumsal hayattaki ilişkilerimizde doğallık arayacağız.Saat 21:14 Ay-Neptün karşıtlığı sayesinde, bu çevrenizde bulunan kişilerle alakalı her türlü konuyu önemsediğinizi görüyoruz. Titiz ve detaylı düşünebilirsiniz. Ancak sakin ve kontrollü hareket edebildiğiniz sürece sizi kimsenin yanıltmasına izin vermemiş olursunuz.Not: Haziran aylık yorumunuz alttaki linktedir. Hayırlara vesile olsun inşallahhttps://www.mynet.com/2017-haziran-aylik-burc-yorumlari-1206001-mykadinBugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Çocukların sorumlulukları sizi yorabilir. Sevdikleriniz için harcama yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz konuda güçlenmek için çalışabilirsiniz. Kişiliğinizle ilgili değişiklikler olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. İşleriniz hızla gelişecektir. Fakat ani çıkacak masraflarınızı unutmamalısınız.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yengeçler, Saat 05:39 sonrası Mars-Uranüs görünümü, kariyer anlamında iki ayrı hedef belirlemeniz ve bunlardan hangisini tam olarak seçmeniz gerektiğini tespit etmekte zorlanmanız olabilir. Bazıları için bu enerjinin anlamı, aşırı yorgunluk ve yoğunluktan kaçma arzunuzun göstergesidir. İşlerinizi farklı yöntemlerle çabucak bitirme ihtiyacınız fazlasıyla yüksektir.Saat 08:53 Ay-Venüs olumlu görünümü, hem maddi açıdan kendimizi ifade etme arzumuzu yükseltiyor hem de iş hayatımızdaki sorunları çözebilmemiz anlamında bize destek veriyor. Baskılar son zamanlarda bir hayli yoğunlaşmıştı. Özelikle mali konular, kariyer hayatı ve ilişki konularında yaşanan problemler canınızı sıkıyordu. Bugün bunları daha farklı bir açıdan ele alarak, bundan sonra neler yapmalıyım, nasıl bir yol izlemeliyim sorusuna cevap arayacaksınız. Kaldı ki bu görünüm çıkış yolu bulmanızda yardımcı olabilir.Saat 11:23 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk bilinciyle hareket edilerek, iş hayatında ve kazanç getirici işlerde duruma olgunlukla bakılmasında etkili olur.Saat 13:50 Ay-Uranüs olumlu görünümü değişime olan ihtiyacın simgesidir. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım, hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki?Saat 14:14-19:16 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Her şeyi kendi bildiğimiz şekilde yapma arzumuz bir hayli fazla. Parasal ve aşk hayatımızla ilgili konuları istediğimiz gibi yönlendirmemiz kolay olmayabilir.Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü, ilerisi adına sağlamlık ve güven verici olana yönelmenizde, istikrarlı olanı seçmenizde yardımcı olacağını gösteriyor. Bu dostluk olabilir, iş hayatı olabilir, maddi-manevi anlamda kazandırıcı bir şey olabilir. Kişi, bakış açısını kendine göre ayarladığı için, özellikle partneri veya iş ortağıyla olan ilişkisinde kolay kolay tatmin olmayacak. Onu inceleyecek, yakından gözlemleyecek, doğru ve güvenilir biri olup olmadığını anlamak isteyeceğiz. Boşa kürek sallamayacağız. Bastığımız yeri bileceğiz.Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşum etkisinde paranın rahat bir yaşam sürmedeki önemini bilerek geleceğe dönük düşünürsünüz. Finansal açıdan güçlü olmak ve bu gücü elde etmek adına hareket edersiniz. Sizin için kazanmak, kazandığınızla güzel bir hayat yaşamak önemlidir.Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, yakın çevrenizle olan iletişiminizde her bir durumu analiz edeceğiz. Günlük işlerinizde hizmet olgusu ön planda olabilir. Elinizden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışırsınız.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün işlerinize yetenekleriniz sayesinde yön kazandırabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Sorunları toparlamak için çevrenizdeki kişilerden yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla birlikte program yapabilirsiniz. Ticari konularda yeni fikirler gündeme gelebilir. İşlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Güçlü bağların pekişeceği bir gün. Kendinize güvenin..