12 Ağustos 2013 Günlük Burçlar

Burçlar

Koç burcu 12 ağustos günlük yorumu

Kazandığınızdan daha çok harcarsanız parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Finansal harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.

Boğa Burçları

Bugün partneriniz ile güzel, romantik bir geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ciddi bir projeye başlamayı, önemli bir karar almayı düşünüyorsanız bugün bunu ertelemenizde fayda var.

İkizler Burcu

Sizi güne konsantre edecek bir şeye ihtiyacınız var. Aklınızda olan hayata geçirmeyi düşündüğünüz fikirleri uygulamaya geçebilirsiniz. Öğleden sonra sağlık konusunda biraz daha dikkatli olunmalı.

Yengeç Burçları

Bugün önemli bir karar almanız bekleniyor. Bu yüzden etrafınızdaki kişilere dikkat etmeli ,iyi gözlem yapmalı  ve detaylara önem vermelisiniz. Ayrıntı detaylarda gizli , bu kararı vermeden önce sizinde ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor.

Aslan burçları

Aynı anda birçok şeyle uğraşmaya çalışmayın. Size faydalı olabilecek en önemli şeyi seçin ve ona konsantre olun. Sadece bu şekilde başarılı olabilir ve gereksiz yorgunluktan uzak durabilirsiniz.

Başak Burcu

Bugün paranızı nereye ( neye ) harcadığınıza dikkat edin daha sonra bu eyleminizden pişman olabilirsiniz. Bu yüzden Pazartesi günü Başak burçları finansal konuları bir gün ertelemelerinde fayda var.

Terazi Burcu

Terazi burçları bugün ikili ilişkilerinde  son derece başarılı olacaklar. Yeni kişilerle tanışmanız söz konusu. Bunu iyi değerlendirirseniz geleceğinizi şekillendirmenize yardımcı olabilir.

Akrep Burçları

Günü biraz daha yoğun aktiviteden uzak geçirmenizde fayda var.  Eğlenceye daha fazla zaman ayırmalısınız. Akşam üzeri beklemediğiniz bir telefon görüşmesi moralinizi yerine getirebilir.

Yay Burcu

Yakın arkadaşlarınız ile güven sorunu yaşayabilirsiniz. Önemli sırlarınızı yakın bildiğiniz arkadaşlarınız ile  paylaşırken iki kere düşünmenizde fayda var.

Oğlak Burcu

Bugün karşılaştığınız olaylarda daha adil olmaya çalışın bu size başkalarının gözünde artı bonus kazandıracak. Bazı konularda kazanç sağlamayı düşünmekten bugün vazgeçmelisiniz. Baş ağırsına dikkat.

Kova Burcu

İstediklerinize ulaşmak için biraz daha çaba göstermeli ayrıca ikili tartışmalardan uzak durmalısınız. Alttan almayı deneyin.

Bağlık Burçları

Bugün keyifsizsiniz. Fakat gün içinde alacağınız güzel bir haber keyfinizi yerine getirecek. Pozitif düşünmeye ihtiyacınız var. Gereksiz yere üzüldüğünüzü fark edeceksiniz.

Bir cevap yazın