2013 yılı Aslan burcu burç yorumu

2013 aslan burcu yorumu

Sevgili Aslan burçları 2013 yılında da her alanda dikkatlerin üzerinizde olmasından aşırı derecede memnun olacaksınız. Aslan burçları çok iyi birer konuşmacı olduklarından 2013 yılında başlarına gelebilecek olan her türlü beladan kendilerini kişisel yetenekleri sayesinde kurtarabilecekler. Bu yıl aşk hayatınız ile ilgili değişimler ve yenilikler yılı olacaktır.

2013 yılı Aslan burcu İş hayatı

Her alanda ön plana çıkmak istiyorsunuz. Kimsenin gölgesinde kalmak istemiyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz. 2013 yılı sizin başarı yılınız. Oturduğunuz ortamı artık beğenmiyecek ve yeni bir eve taşınmak isteyeceksiniz. Gösterişi seviyorsunuz.Mülk konusunda ki bu yatırımınız gelecek için iyi bir yatırım olacak. İş yerinizde bir sorumluluk aldıysanız bu sorumluluğun getirmiş olduğu tüm olumlu ve olumsuz yükleri taşıyabileceksiniz. Zaten çevrenizdeki insanların size en çok güvenmelerinin nedeni sorumluluk sahibi olmanız ve azminiz.

2013 yılı aslan burçlarının iş hayatında enerjik bir yıl olacak. İşinizdeki başarılarınız maddi açıdanda huzuru size getirecek. Nisan-Mayıs aylarında kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz ve yeni bir kursa başlayabilirsiniz. Bu dönem eğitim anlamında kendinize  yeni şeyler katabileceğiniz dönem.İş yerinizde sizin düşüncelerinize verilen önem arttıkça sizinde veriminiz artacak.

2013 yılı Aslan burcu Aşk hayatı

Bu yıl aslan burçlarının karşı cinslerine karşı zaafları ortaya çıkacaktır. 2012 yılında büyük ölçüde yitirmiş olduğunuz güven duygusunu tekrardan kazanmaya ihtiyacınız var. Sevdiğiniz ,değer verdiğiniz insan ile herşeyinizi paylaşacak kadar cömertsiniz. Fakat 2013 yılında bazı maddi açıdan değerli varlıkları paylaşmadan önce iki kere düşünmelisiniz.

Bulunduğunuz sosyal ortamlarda 2013 yılı şubat ayı itibariyle yeni birliktelikler yaşayabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiye dengeli yaklaşmanızda fayda var. Herkese çok çabuk güveniyorsunuz ve herkesinde aynı çabuklukta size güvenmesini bekliyorsunuz. Nisan 2013 duygularınızın ve güveninizin en üst seviyede olduğu dönem. Partneriniz ile önemli konuları bu dönemde konuşabilirsiniz.

Mayıs ve Temmuz aylarında partnerinizi etkilemek için elinizden gelen herşeyi yapacaksınız. Bu dönemde ki aşırılıklarınız ters etki yaratabilir. Sağ duyulu olmanızda fayda var. Ekim ayında iş yerinizden bir arkadaşınızla duygusal bir yakınlaşma olabilir. Aslan burçları 2013 yılında gerçek anlamda aşkın peşinde olacaklardır.

2013 yılı aslan burcu sağlık

Aslan burçları 2013 yılında kalp ve kalp hastalıkları ile karşılaşabilirler, ayrıca omurga rahatsızlıkları 2013 yılında yine aslan burçlarının canını sıkabilir.

Bir cevap yazın