2013 yılı Yengeç burcu burç yorumu

2013 yengeç burcu yorumu

Sevgili yengeç burçları 2012 yılında karşılaşmış olduğunuz sorunların çözümlerini 2013 yılının ilk yarısında bulacaksınız. Süpriz kararlar 2013 yılında ailenizi ve çevrenizdeki insanları şaşırtabilir. Yeni ortaklıklar yine bu sene gündeme gelebilir. Fakat bu konuyu çok iyi analiz etmenizde fayda var. 2013 yılında aile bağlarınızı biraz daha kuvvetlendirmeye çabalamalısınız. Geçen yıla göre bu yıl daha çok seyahat edeceksiniz.

 

2013 yılı Yengeç burcu İş hayatı

İş hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz bir çok yeni projeler var. 2013 yılında iş konusunda aşırı derecede iştahlısınız. Fakat bazen çıkan problemler karşısında çok kolay pes edebiliyorsunuz. Hislerinizi gizlemekte hiç başarılı değilsiniz ve iş konusunda ki en küçük bir olumsuzlukta yüzünüz düşüyor ve iş arkadaşlarınız memnuniyetsizliğinizi anlıyor.

İş ortamında 2013 yılında iş arkadaşlarınız ile gereksiz şakalardan , kötü espirilerden kaçının. Aranızda her zaman bir seviye olsun. Sezgisel yetenekleriniz 2013 yılında ekonomik olarak yengeç burçlarını daha üst bir seviyeye taşıyacaktır. İşiniz ile alakalı bir eğitim , bir seyahat gündeme gelebilir. 2013 yılında genel olarak çabalarınızın karşılığını  ekonomik olarak alacaksınız.

 

2013 yılı Yengeç burcu Aşk hayatı

Sevgili yengeç burçları 2013 yılı sizin için aşk yılı diyebiliriz. Daha önceki yıllarda hiç görmediğiniz bir hareketlilik aşk hayatınızda sizi bekliyor. Plüton gezegeninin etkisiyle uzun süredir devam eden birlikteliğinize son verip, mantığınızın dışına çıkan bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda çevrenizdekileri hatta ve hatta sizleri bile şaşırtan radikal kararlar alacaksınız.

2013 yılı Mayıs ayının ortalarında kendinize olan güveninizi yenilemek isteyeceksiniz. Bulunduğunuz sosyal ortamlarda yeni kişilerle tanışacak ve bir güven tazelemesi yaşayacaksınız. Haziran ve temmuz aylarında duygusal olarak en yoğun olduğunuz aylar. Bu aylarda geleceğinizi etkileyecek büyük kararlar vermekten kaçınmalısınız. Haziran sonu sevdiğiniz insanla romantik bir tatile çıkabilirsiniz.

Uzun süredir görmezden geldiğiniz partneriniz ile devam eden problemlerinizi çözmenizin tek yolu onunla yüzyüze konuşmanız ve söyleyeceklerini sonuna kadar dinlemeniz olacaktır.

 

2013 yılı yengeç burcu sağlık

2013 yılında yengeç burçlarının canını astım , mide rahatsızlıkları ve pankreas sıkacak. Spor yapan yengeç burçları 2013 yılında daha sağlıklı bir yaşam sürecekler. Sigarayı bırakmayı düşünen yengeç burçları 2013 yılında başarılı olacaklar.

Bir cevap yazın