Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 06:56 itibariyle gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay, bir dedektif gibi her şeyi araştırmanızı sağlar. İlişkinizi gözden geçirirsiniz. Mutlu ve doyumlu musunuz, istekleriniz nedir, neler sorun yaratıyor? Bu sorulara cevap ararsınız. Güç ve hakimiyeti elde tutmak sizin için önemlidir. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermezsiniz. Bu enerji, size zengin bir iç görü kazandırarak kendinizi ve ihtiyaçlarınızı yeniden saptamanız adına yol gösterir. Başarılı işler çıkar. Görüşmeler olumlu geçer.Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü size ciddiyetle çalışma ve başarılı olma gücü veriyor. Başkaları üstünüzdeki etkiniz bu saatlerde oldukça yüksektir.Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuda en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Alternatif yollar bulmak isteyebilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte programlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Kişisel konularda fazla diretmeyin.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, bilinçaltı öfkelerinizi denetim altında tutmak zorundasınız. Enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacak olumlu çalışmalar içindesiniz. Planlı şekilde davranarak başarıyı mıknatıs gibi çeken bir yönünüz var.

Bir Cevap Yazın