Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, sizin için kıymetli olan her şeye karşı duyulan özlemin, ihtiyacın, arzunun göstergesidir. İlişkinizi düzene koymak veya gerçek manada sizi sevecek biriyle karşılaşmak istersiniz. Aileniz, dostlarınız, eskide yaşanmış anılarınız, bugün gözlerinizin önünden geçer.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, evimizi-ailemizi-sevdiklerimizi özlememize, kendimizi bazen yalnız hissetmemize neden olur. Sanki bir şeyler bizi sınıyor gibidir. Desteklenmek isteriz. Bazı insanların hal ve tavırlarına kafamızı takarız. Duygularımızı ifade etmekten kaçınabiliriz.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, hedefiniz veya şu andaki mevcut durumunuzun sizi maddi-manevi anlamda tatmin etmediğini gösteriyor. Bu yüzden pek de olumlu düşünmüyor olabilirsiniz. Hatta içinizden, ben ne yapıyorum, ne yöne gidiyorum, ne kazanıyorum, ne olacak benim halim diye geçirdiğiniz bile olabilir. Bütün bunlar, bu enerjinin özünde yer alabilir. Bir dirençle karşılaştığınızın işaretçisidir. Ancak bu direnç, böyle pes etmekle veya olumsuz düşünmekle aşılmaz. Bilakis, daha cesur davranarak, kendinize zaman tanıyarak, mücadele ederek başarılı olabilirsiniz. Siz bir Akrepsiniz ve küllerinizden yeniden doğabilecek güce sahipsiniz. Bunu unutmayınız.Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün üzerinde kafa yorduğunuz konularda olayları daha rahat görebileceksiniz. Yeni konulara ilgi duyabilir, bunlar için araştırma yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve düşüncelerinizi onlara açmak iyi gelebilir. Parasal konularda daha tutumlu davranmak isteyebilirsiniz. Gelecek için yapılan yatırımlarda zorlanmalar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Özgürlük duygularınızda sınır tanımıyorsunuz. Karşı tarafı çok çabuk algıladığınız için, partnerinizin duygularını anlatmasına gerek yok. Onun sizden gizlediği olayları çok çabuk çözmeniz, birçok konuda huzursuzluk yaratıyor.

Bir Cevap Yazın