Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aşk hayatınızda güller açabilir yine sanata, yaratıcılığa dayalı işlerinizde, eğitimde kendinizi gösterecek değişik şanslarla karşılaşacaksınız. Diğer yandan beraber iş yaptığınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişiminizi çok kısmayın ve güçlü tutmaya çalışın.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. – Hayatta gerçekten değerim verdiğim en önemli şey ne? İşte bu soruya cevap vermenin günü. Bazılarınız aşk, kimileri para veya iş hayatı diyebilir. Burada önemli olan arzu ve isteklerimizi elde etme çabanız ve kendinize olan güveninizdir. Bu varsa, değer verdiğiniz her şeyi elde edebilecek güçtesiniz demektir.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, iş ilişkilerinde, günlük hayatta, yakınlarımızla ilişkimizde olumsuz durumlara neden olabilir. Daha fazla çaba sarfederiz, anlayışlı olmaya çalışırız, fakat birileri üstümüze gelir. Baskı altında kaldığımız için en ufak bir meseleyi yanlış anlarız. Aynı şekilde birileri de bizi ters anlayabilir. Yaşça büyük kişiler bizi baskı altına alabilir, bizden çok fazla şey bekleyebilir. Benim tavsiyem bu saatlerde elden geldiğince kimseye bulaşmamak, zamana bırakmaktır. Zamanla her şey anlaşılır ve kendiliğinden düzelebilir.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırsızlıktan uzak durmamız gerektiğini gösteriyor. Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı iyi kullanmamız lazımdır. Kapris, gereksiz alınganlıkların, saplantılı düşüncelerin günü değildir. Karşılıklı diyalogla çözülmeyecek sorun yoktur.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, kırgınlıkları ortadan kaldıran, gün içinde yaşanan olumsuz durumları tedavi edici, rahatlatıcı olumlu bir enerjidir. Sakinleşiriz, canlanırız, rahatlarız. Aşk konularında moralimiz ve şansımız yükselir. Sevdiğimiz kişiyle bağımız güçlenir. Güzel bir haber alırız. Bu saatlerde keyfimiz yerine gelir.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Evinizde eskimiş ve gereksiz eşyaları geri dönüşüme göndermek için uygun bir göndesiniz. Ev almak ya da evinizin bir bölümünü yenilemek isteyebilirsiniz. Bu konularda fırsatların olduğu, yeniliklere açık zamanlar içindesiniz. Geleceğinizi güvence altına almak için başka yatırımlar imkânları da karşınıza çıkabilir. Kararlarınızda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Evinizde aile yaşamınızda ilgili konular bugün sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Onlardan bazı konularda yeteri kadar destek görmediğinizi hissedebilirsiniz. Ancak bu noktada şunu da bilmeniz belki gidişat açısından daha da uygun olabilir. Onlar da destek verecekleri konuyu henüz yeteri kadar bilmediğinden size yardımcı olamaya bilirler. Bu konuda planlarınızı eyleme dönüştürmek için yeterli verileri toplamalı ve birkaç kişiye danışarak yola çıkmalısınız. Aksi takdirde başladınız işten geri dönmek durumunda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın