Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay’ın İkizler burcunda ilerlemesini sürdüğü bir güne merhaba diyorsunuz. Ay’ın Neptün’le, Güneş’in Jüpiter ile olan kontakları hem maddi konularınızda hem aşk hayatınızda dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Partnerinizle aranızda sorun yaşanabilir. Çocuğunuzla ilgili de gergin bir süreçte olabilirsiniz.Ay daha sonra Jüpiter ile karşıtlık yaptığında maddi olarak açılmamanız gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Vereceğiniz ani kararlarla büyük maddi kayıplara yol açabilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa kendinizi riskli işlerden sakının. Ameliyat konuları gündeme gelebilir. Ay-Merkür arasındaki etkiyle duygusal hayatınızda vereceğiniz tepkilerin dozuna dikkat etmelisiniz. 15:30’dan sonra ertesi güne kadar Ay boşlukta kalacak.Sevgiler,\nAstomeri

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ortaklı konular gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı sakin tavrınızı korumaya özen göstermelisiniz. Finansal konularınız gününüzü meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konular daha fazla görünür olabilir. Akşam saatlerinde tepkileriniz daha tepkisel olabilirsiniz. Ailevi konularla ilgileneceğiniz zamanlar yaşanabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Maddi sorunlar yüzünden bazı yakın ilişkilerinize mesafe koymak durumunda kalabilirsiniz. Aile üyelerinizle aranızda oluşan rekabet ve gerginliklere dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın