Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hafta sonu iletişime dayalı işlerinizde sözünüz dinlenecek. Çevrenizdeki insanlara yardım edecek, onlara yol göstermekten mutluluk duyacaksınız. Yine aşk hayatınızda güzel planlar içine girebilirsiniz. Günlük işlerinizde hızlı olacaksınız.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi etkinliğinde, sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, sizlerin içinizdeki gücün uyanışıdır. Maddi ve manevi anlamda zenginlik işaretçisidir. Hayatınıza pozitif yönde bir ivme kazandırır. Bozulmuş, verimsiz, kazandırıcı olmayanı geride bırakmaktır. Bir dönüşüm hareketidir. Bu kişisel yönde olacağı gibi, başkalarından göreceğiniz desteğin de göstergesidir. Sizin zorla veya istemeyerek değil, doğal olarak katılımda bulunacağınız bir adımın atılması, gelişmenin yaşanması halidir. Çevreniz büyür, birileri fırsatlar sunar, karşınıza olanaklar çıkar. Hayatınızı daha iyi hale getirmenizi sağlayacak şans ve dönüşümün göstergesidir.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, sağlık-çalışma hayatı veya girişim konularındaki görüşmelerin işaretçisidir.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, aşkta iletişimi güçlendirici, sağlam adım atılmasında teşvik edici bir enerjidir. Boş, anlamsız konuşmalar yerine, sizi gerçekten tatmin edici, elle tutulur bir şeyler görmek istersiniz. Aşkı seviyorsunuz, aşkla sarmaş dolaş olmaktan yanasınız. Güven önemli. İşte bu görünüm, bütün bunlar adına faydalı gözüküyor.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, birilerinin düşüncesizliği yüzünden canınızın sıkılmasına yol açar. Mecburen işleri yoluna koymak zorunda kalırsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün çaba sarfetmeniz gereken koşullar olabilir. Sağlık ve düzen konularına daha duyarlı olabilirsiniz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Eskiye özlem duymanız yüzünden bazı hatalar yapabiliriniz. Geçmiş sorumluluklarınızın siz rahatsız etmesi, sizi üzüyor. Kendinizle ilgili yeni bir yapılanmaya ihtiyacınız var. Bugün sosyal yanınız çok güçlü. Destek alacaksınız.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Kariyerinizle ilgili geleceğe yönelik konularda hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz bazı durumlar söz konusu olabilir. Bu konuda başka bir plan geliştirmek ve başka bir hedef belirlemek daha mantıklı olacaktır. Zira yaşamsal her konuda risk olması muhtemeldir. Bazı riskleri göze almazsanız her zaman aynı şeyleri yaşarsınız.

Bir cevap yazın