Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, iş tercihinizi yeteneğinize uygun şekilde yapmanın ve sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Kişisel gelişim yolunuz, sıradan bir işte sıradan bir görev almak değil, kariyeri hedeflemek olmalıdır. İşinizi şansa bırakmayınız. Kendinize güvenmelisiniz. Ailenizin sizden beklentileri tabii ki önemlidir. Ancak siz ne istiyorsunuz. Bu önemlidir. Çıtanızı yüksek tutmalı, cesur olmalı, özgürce karar vermelisiniz. Eğer zirveyi hedefliyorsanız, geri çekilmeyiniz. İstiyorum, başarabilirim diyerek kendinizi geliştiriniz. Gerektiğinde en alt basamaktan yavaş yavaş tecrübe edinerek yukarıya çıkmak size kalıcı başarılar kazandırabilir. Önemli olan ne istediğinizi bilmek ve kendinizi geliştirmektir.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla duyarlılığın işaretçisi olsa da, asıl arzunuz özgürce yaşamaktır. Sıradan, tekrarlanan ve her gün yinelenen bir hayat yerine, hem ilişkide hem özel hayatınızda değişimden yanasınız. Şu sıralarda biraz içinize kapanmış olabilirsiniz. Belki de bu yüzden duygularınızı gizliyorsunuz. Bu görünüm, farklı bir şeyler yaparak kendinizi mutlu etmenize yardımcı olabilir.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, akışa ayak uydurmak isteyen birey, tutkularının esiri olur. Sonra da esiri olduğu için kendi kendini denetim altına alır. Denetim altına aldığında ise, aşkın tadını çıkaramadığını fark eder. Oysaki aşk hesaba gelmez. O kuralsız ve sınırsızdır. Şimdi yapılması gereken, kendini zorlamadan akışa izin vermektir. Bir öyle bir böyle düşüncelerle aşkı denetim altına almaya, niye şu şöyle değil diye kendinizi yormaya gerek yok.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, aileniz ve sizi bizzat ilgilendiren maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlar üzerine düşünmenin işaretçisidir. Borçlarınızı ödemede, eğer tek başınıza zorlanıyorsanız, karşılıksız destek sunacak insanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizin arzunuz, bir şekilde sıkıntılarını aşmak ve bir çıkış yolu bulmaktır.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün ev hayatınızda bitirilmesi gereken işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kendinizi aktif hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni farkındalık kazanabilirsiniz. Bunu çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Teknik konularda sıkıntılar çıkabilir. Ön görmekte zorlandığınız konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Motivasyon gücünüz arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyorsunuz. Bazıları sizi anlamayacaktır.

Bir Cevap Yazın