Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (20-04-2017)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (20-04-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, 20 Nisan-20 Mayıs tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Merkür geri hareketini göz önüne alınca, ilişki ve iş ortaklığınızla ilgili konularda sağlamlık önemlidir. Nasıl beraberliğimiz var, bu beraberlikte merkez aldığımız nokta nedir? İlişkinin kalitesi, özü, geleceği hakkında bir düşünmemiz gerekiyor. Karşımızdakine ne veriyoruz ve neler bekliyoruz? Bunların yeniden ele alınması vaktidir. Maddi güvenceyi önemseyeceğiz. Ancak sadece bu nedenle yapılan bir evlilik de olmaz. Zamanla tatminsiz oluruz. Bu süreçte sorunlar olduğu halde alışkanlık diye bir ilişkiyi sürdürmek de doğru olmaz. Ortaklık dar gününde, mutlu gününde el ele olabilmektir. Bunları, bu süreçte mutlaka önemsemeliyiz.20 Nisan (Saat 20:37)-3 Mayıs (Saat 19:33) Merkür-Koç burcuna geriliyor. Bu dönemde günlük hayatınız veya çalışma koşullarınızın düzensizliği, aşırı hareketli yaşamak sağlığınız konusunda zorlayıcı olabilir. İletişimde hatalar, sabırsızlık, aceleci kararlar yüzünden verimli çalışamayabilirsiniz. İş ortamında veya günlük hayatta ilişkilere dikkat ediniz. Bazen sinirli tepkilerde bulunmanız veya size karşı bulunulması mümkündür. Bunlar sağlığınızı risk altına alabilir. Sakin ve aklı başında ilerlemekte yarar var.Güzel bir gün dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde ailevi konular sizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz sizin gelişiminiz için önemli olabilir. Bazı konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. Evdeki teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Aktivitelerinizin engellendiğiniz görmek canınızı sıkabilir. Bazı işlerinizin dar boğazda olduğunu görmek sizi daha güçlü kılacaktır. Duygularınızı saklamak için bir çok nedeniniz var ve kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın