Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Katılacağınız bazı aktivitelerde parasal anlaşmazlıklara dikkat. Seyahate dayalı güzel gelişmeler, heyecanlı oluşumlar sizi mutlu edebilir. Fikirlerinizdeki anlaşmazlıkları ve iç çelişkilerinizi başkalarına yansıtmayın.Bugün 14:28’e kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Bu saate kadar önemli işler yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine düşelim. Sevdiklerimize karşı mükemmelliyetçi tavırlardan, eleştiriden kaçınalım. Öğleden sonraysa sosyalleşmeye başlıyoruz, iş konuları yerini özel ilişkilere bırakabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, düzenlemeniz gereken işlerinize öncelik tanımanız ve bitirmeniz yararlı olur.Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İkili ilişkilerde çatışma, kıskançlık veya hakimiyet kurma anlamında dikkatli olmanızdan yanayım. Boşluk etkisi mükemmelliğe olan tutkunuzu yükselticidir. Bir yandan detaylar ve diğer taraftan mutlaka halledilmesi gerekenler keyifsizlik yaratır.Saat 15:29 itibariyle Terazi burcunda ilerlemekte olan Ay, gerek partneriniz ve gerekse ailenizi ilgilendiren konuları kimsenin etkisi altında kalmadan tek başınıza gözden geçirmek istersiniz. Dış seslere kulaklarınızı kapatırsınız. Ay-Terazi burcu günlerinde huzur bulmak, güzellikleri paylaşmak ihtiyacı genelde yoğundur. İnsan daha seçici olur. Nazik tavırlardan hoşlanır.Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, iş hayatınız, ilişkiniz ve finansal konularda sizi destekleyicidir. Başarılı bir adım atabilirsiniz. Başkaları tarafından kabul görür ve arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz. Sosyal ilişkiler, ailevi konular, yeni projeler güçlü adımlar sayesinde gelişebilir. Geleceğe dair inancınız artar. Yeni bir işe girebilirsiniz. İşinizde ilerleyebilirsiniz. Sizi rahatsız eden meseleyi çözüme kavuşturursunuz. Hoşgörünüz ve sıcak yaklaşımlarınızla ilgi uyandırırsınız. Bolluk ve bereket anlamında tatmin olursunuz. Patronlarınız tarafından takdir edilirsiniz.Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminizde yaptığınız işler ve maddi kazanımlarınız ön planda olabilir. Yaptığınız işlerinizden kazanacağınız maddi gelirinizi yükseltmek için kendinize iş ortağı arayabilirsiniz. Çeşitli kurumlara başvurabilir, yakın çevrenizde yaptığınız meslek gruplarından destek almak isteyebilirsiniz. Bilgilerinizi paylaşabileceğiniz bir gün.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın