Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş hayatınızdaki temponun giderek arttığı ve hızlandığı bir süreçtesiniz. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız size arka çıkabilir, kafanızı rahatlatmanıza yardımcı olabilirler. Bugün kesinlikle evde durmamalı, içinizden geldiği gibi davranmaya çaba sarfetmelisiniz.Bugün ay Akrep brucunda olacak. Gün içinde kararsızlıklarımız bizi yorabilir. Önemli kararlarda mantığımızla mı yoksa kalbimizle mi hareket etmemiz gerektiği konusunda kararsızlıklar oluşabilir. Duygusal olarak abartmaya, aşırı iyimserlikle hareket etmeye yatkın olacağız. Başkalarını düşünerek atılacak adımlar çevre ilişkilerimizde doğru köprüler kurmamızı sağlayabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Mücadele yoğun, ihtiras yüksek ve isteklerinizi elde etme arzunuz bir hayli ön planda. Hani bazen başkalarını önemseriz ama kendimizi ikinci plana atarız. İşte bugünkü enerjiniz gönlünüzde olanı gerçekleştirmeniz için size kuvvet aşılıyor.Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde geçmiş gözlerinizin önünden bir film gibi şeridi gibi geçer. Bazen garip bir yalnızlık duygusu üzerinizde hakim olabilir. Hayat sanki bir tiyatro sahnesine benzemektedir. Oyuncular bellidir ancak senaryonun sonunu kestirmek oldukça güçtür. Acı bir gülümseme kimi zaman dudaklarınızda belirir. Artık ne olursa olsun, hiçbir konuda özellikle ilişki mevzularında karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan iyi niyetli düşünmeyeceğinize dair kendinize söz verebilirsiniz.Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Partnerimizin bize olan maddi ve manevi katkılarını ayrıca ilişkimizin artı ve eksileri üzerinde düşünmemizi sağlayıcıdır. Eğer bu konuda bir sorun yoksa o zaman kendimizi güvende hissedebiliriz. Tam tersine bir durum söz konusu ise, kendi değerlerimize sahip çıkarak bunlardan taviz vermeyeceğimizi dile getirebiliriz.Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, özel dostluk ve arkadaşlıkların işaretçisi olup, insanın kendini güçlü ve sağlıklı hissetmesini sağlayıcıdır. Şans vericidir. Sizi sıcak, samimi hislerle kucaklayan bu enerji, doğallığın göstergesidir. Jüpiter burcunuzda ilerlediği için, Venüsle olan bu olumlu görünüm, aşk ve sosyal ilişkilerde sizi baş tacı yapar. Maddi açıdan rahatlatıcı proje ve işlerin için teşvik edicidir.Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, maddi konularda yeteneklerinizi kullanarak kazanç elde etmede destekleyicidir. Ancak Mars gerilediği için, bir karar verdiğimizde, bir adım attığımızda bir şeyler bizi geriye çekebilir. Tam emin olmadığımız için fazla ilerlemek kolay değildir.Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,iremSUMynet Astroloji Danışmanıİnstagram: astrolog_iremsuFacebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/Twitter : @astrologiremsu

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün elinizdeki imkanları ve yaratıcılığınızı daha iyimser bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Alışveriş yapanlar için fikir değişiklikler gündeme gelebilir.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın