Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu haftabaşı maddi konulara ve sahip olduklarınıza ilgili olabilirsiniz. Gelecek planlarınız, parasal meselelerin üzerinizde stres yaratmasına neden olabilir. Kariyerinizde ilişkilerinize dair abartılı ve çoşkulu olabilirsiniz.Bugün Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Gerek parasal konularda gerekse değerlerimiz söz konusu olduğunda, fazlasıyla abartılı düşünebiliriz. Aslında sabah saatlerinde keyfimiz öyle veya böyle iyidir. Finansal kazanç evinizdeki Jüpiter iyimser düşünmeyi sağlar.Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, toplumsal hayattaki ilişkileri tekrar gözden geçirmemize neden olabilir. Kimlerle aynı ortamda yaşıyoruz, çalışıyoruz ve nasıl bir hayatın içinde yol alıyoruz. Bunlara bakacağız. Güçlü olmanın önemini bir kez daha anlayacağız. Çıkarlarımızı keskin bir çizgiyle belirleyeceğiz. Maddi açıdan destekleyici ek kazançlara ihtiyaç duyabiliriz.Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgür olma arzunuza işaret ediyor. Farklı bir iş yaparak para kazanmaktan yanasınız. Dokuz altı işler yerine, yaratıcı yeteneklerinizi kullanmak istiyorsunuz. Bunun sizi büyütüp geliştireceğinin farkındasınız.İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde hareketli anlar yaşamınız, hızlı kararlar vermeniz olası. Kararlarınızı verirken iyice düşünmeniz ve emin olmanız sizi riskli durumlardan uzaklaştırır. Çevrenizin kalabalık, hareketli oluşu huzursuzluk yaratabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın