Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler, 26 Ocak saat:15:56-17 Mart saat:19:40 tarihleri arasında Mars-Yay burcunda ilerleyecek. Bu dönemde finansal konularda bir hayli cesur davranırız. Ancak harcamaların mutlaka kazançla doğru orantılı olması gerekir. Gelir – gider dengesi bu ayda şaşabilir, bütçenin dışına çıkılmaması gerekir. Bu süreçte, yeteneklerinizden yararlanarak kazanç elde edebileceğiniz işlere yönelmenizi tavsiye ediyor.Maddi açıdan güçlü olmak, güven içinde yaşamak istiyorsak, cesaretimizin yükseldiği bu dönemi doğru şekilde kullanmaya bakalım. Kimi Yaylar bu süreçte, iş seyahatlerine çıkarak, bazıları kendini ifade ederek, bir kısmınız eğitim hayatında başarılı olmak adına kendinize hedef belirleyebilirsiniz. İş başvuruları veya mevcut işinizdeki maddi konuların görüşülme zamanıdır. Yalnız burada dikkat edeceğiniz husus, ben bilirim demek yerine, öğreniyorum, gelişiyorum demektir. Bu tevazu dolu yaklaşımlar size birçok insan kazandırır, fırsatlar getirir.Mars-Yay seyrinin her birimiz için olumlu yönde gelişmelere işaret olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Eşinizle ilgili konularda daha fazla yaratıcı olmanız gerekebilir. Bazı konular duygusal yönden sizi zorlayabilir. Sakin olmalı ve dengede kalmalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları güçlendirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizde ilerlemek için rahat olmanızda fayda var. Teknik konularda çözümler gelebilir. Finansal konularda destek alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İş konusunda çoğul düşüncelere gereksinim duyabilirsiniz.. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğruseçmelisiniz. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. İsteseniz de kırgınlıklarıunutmayı bilmiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın