Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler Saat 07:48 Ay-Merkür görünüm etkisi altında gelişmeleri, aldığımız duyumları akıllıca gözden geçirebiliriz. Ancak pire için yorgan yakmayalım.Saat 09:05 Venüs, Ay ile zorlu bir görünüm oluşturacak. Etrafınızdaki kişilerin konuşmalarına, davranışlarına karşı dikkatli olmamızda yarar var. Baktınız ki, biri haksızlık yapıyor, tuhaf haller içinde, onu sakince uyarabilirsiniz.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, işler umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü durumda belli esneklik içinde gelişmeleri ele alabilir.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu burcunuzda gerçekleşecek. Bu sizin için şans demektir. Doğuştan yetenekleriniz, size bahşedilmiş olan tüm olumlu özellikleriniz dışarıya yansır ve beğenilir. Kararlarınızı en doğru şekilde verirsiniz. Bu kavuşum etkisi iş görüşmelerinin başarılı sonuçlanmasını sağlar. İkili ilişkide, karşı cinsi etkilemenizde yardımcı olur. Kararlı ve oldukça tutkulu şekilde arzu ettiğiniz bir şeye yönelirsiniz ve elde edersiniz.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün zihinsel olarak yoğunsunuz. Yakın arkadaş çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Yeni başlayacağınız konularla ilgili hazırlık yapma fırsatı bulacağınız bir gündesiniz. Ticari konularda yeni kararlar almak uygun olmayabilir. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Sizi duygusal mücadeleye sokan olaylara dikkat etmenizde fayda var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Çok ilginç bir durum ortaya çıkacak. Kozmik tesadüfler ve eski duyguları tetikliyor.

Bir Cevap Yazın