Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Akrepler saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, kazancımız-işimiz söz konusu olduğunda, gözümüz dünyayı görmez. Hiç kimsenin ister ilişkide ister başka bir şeyde, bizim değerlerimizi hafife almasına tahammül etmeyiz. Bu enerji sayesinde parasal görüşmeler önümüzdeki birkaç gün boyunca önemli olacak. Yapmak istediklerimizi zihnimizde oluşturacağız, geleceğimizi önemseyeceğiz. Motive eden bu görünüm sayesinde başarılı bir sonuç elde edebiliriz.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, duyguların bir hayli yanıltıcı olabileceğini, partnerinizin söylediklerinden ziyade, ortaya koyduklarına dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlığında bir yandan kendi kendinize söylenirsiniz, diğer yandan hesap kitap yaparsınız. Maddi konular bunların başında yer alır. Böyle anlarda hesabi düşünelim. Çünkü bu insana fazladan para harcatabilir.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Yılın son gününde kendinize daha çok zaman ayırmaya bakmalısınız. Zihinsel açıdan gevşemek pek kolay olmayabilir. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
İyi niyet elçisi gibi ortalarda dolaşmanız, bazılarının kıskançlık hedeflerine maruz kalmanıza neden olabilir., Kendinizi ispat etme konusunda başlattığınız olumlu çalışmaları gizli tutmalısınız. Güven duygunuz mükemmel.

Bir Cevap Yazın