AKREP BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ

AKREP BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ 
23 Ağustos tarihine kadar, meslek yaşamınız ve kariyer evinizden geçeçek güneş enerjisi sayesinde kendinizi işinizle ilgili tüm alanlarda ifade ederek güç ve prestij kazanacaksınız. Kendi mesleğinizle alakalı tüm konularda yaratıcılık yeteneğinizin artışına tanık olacaksınız. Yanınızda çalışanlar var ise onlara karşı daha patronsu davranışlar gösterecek ve onların karşısında gücünüzü ifade edebileceksiniz. Eğer bir çalışansanız, patronlarınızla ilişkilerinizin daha iyiye gidişine tanık olacaksınız. İş alanınızla alakalı konularda kendinizi geliştirecek ve bunu da başkalarıyla paylaşabileceksiniz. İşi olmayan akrepler için bu ay iş bulma açısından güçlü gözüküyor. Kendinize olan güveninizi dış ortamlarda en iyi şekilde ifade ederek güçlü kılabilirsiniz. 23 Ağustos tarihinden itibaren de dostlarınız ve çevrenizden destek görecek onlarla birarada çeşitli faaliyetlere katılarak gücünüzü göstereceksiniz.

13 Ağustos tarihine kadar uzun yolculuklar, eğitim ve inanç evinizden geçecek venüs enerjisi sayesinde uzun zamandır görüşmediğiniz ailenizle biraraya gelebilir hoşça vakitler geçirerek özleminizi giderebilirsiniz. Ayrıca tatilden dönen akrepler ev yaşamlarının düzenine girişebilirler. Eğitim konusunda yoğun bir dönem sizi bekliyor. Aldığınız yeni kararları uygulayabilecek ve bunları yakın aile büyüklerinizle konuşarak bir karara varacaksınız. Eskiyle alakalı diğer konular sizin için önem kazanacak ve inancınızın güclendiğini hissedeceksiniz. Özellikle annenizle olan yakın ilişkiniz size kuvvet verecektir. 13 Ağustos tarihinden itibaren de kariyer ve meslek evinize girecek olan güneş enerjisi sayesinde yaratıcılık ve ifade gücünüz artacak, ve mesleki olarak ta birşeyler yapma isteğinde bulunacaksınız. İş girişimleri açısından bu tarih en uygun zaman dilimi olarak gözüküyor.

Tüm ay boyunca ileriye dönük hedefleriniz için yakın çevreniz ve dostlarınızdan destek alacağınız ve son derecede aktif olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Mükemmellik arayışınızı ve eleştirel tavırlarınızı daha bir kontrollü hale getirirseniz bu enerjiler sayesinde güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Çeşitli kişilerle tanışabilir ve onlarla beraber girişimlerde bulunabilirsiniz. Duygusal ilişkilerden ziyade mantıklı arkadaşlıkları daha fazla önemseyeceksiniz.
Sizin için olumlu günler
1-2-3-6-7-11-1219-20-24-25-29-30-31

Olumsuz günler :
8-9-19-15-16-21-22-23

Unutmayın siz derinlik peşindeki insanlarsınız, Sezgileriniz size yardımcı olacaktır.
Rastgele!

Bir cevap yazın