AKREP BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ

AKREP BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ 
Güçlü, araştırmacı, iyileştirme yeteneğine sahip, tutkulu, gizemli, dürtü sahibi sevgili Akrep’ler

Eylül ayının 23’ne kadar kimlik dyugunuzu ekip çalışmaları ve arkadaş guruplarındaki deneyimler kanalıyla gerçekleştirme gücünüz yüksek olacaktır. Bir amaç için faaliyet göstermek üzere benzer kişilerin oluşturduğu gruplar ve arkadaşlıklar içerisinde mükemmeli aramanız, herşeyin en güzel şekliyle olmasını istemeniz, değişkenlikler göstermeniz nedeniyle sorunlar oluşabilir. Sizin çalışkanlığınız hizmet duygunuzun güçlü oluşu diğer kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Çalışma hayatınızla ilgili kuracağınız dostluklarda birçok insana yardım etme isteğiniz yükseleceğinden birçok kişiyle de ortak bir amaç için biraraya gelme durumu yaşanacaktır. Günlük iş temponuzun yoğunluğunu dostlarınızla birlikte olma isteğinizle birleştirerek kendinize iş dışında bir çevre de kurabilirsiniz. İleriye dönük hedeflerinizle alakalı konularda detaycılığınız öne çıkabilir ve bu durum da sizin diğer insanlarla aranızda belirli bir mesafe koymanız gerektiği konusunda size uygun gelebilir.

İlişkiler yöneticisi Venüsün’de 6 Eylülden itibaren güneşiniz gibi arkadaşlıklar evinizden geçecek olması nedeniyle ilişkilerinizde genelde kendinizden büyük kişilere karşı yöneliminiz daha sık görülebilir. Yada ilişkileriniz duygusallıktan uzak daha dostane olsun isteyebilirsiniz. Beraberliklerde aşırı detaycı tavırlarınızla mükemmeli arzulama güdünüz yüksektir. Tek bir kişiye bağlı kalmaktansa daha çok insanla aşk yada duygusallık harici beraber olmak ister, arkadaşlığı daha çok hedef yapabilirsiniz.

Hareket gezegeni Mars tüm ay boyunca gizlediğiniz olaylarla ilgili konularda etken olacaktır. Eylemlerinizi dış dünyadan uzak tutarak, kendi içinize yöneltebilirsiniz. Pasifliğiniz sizin daha fazla içinize dönerek kararsızlıklar yaşamanıza, bazı konularda almanız gereken kararlarınızı geciktirmenize neden olacaktır. Sabit düşünceli bir insan olmanıza rağmen bu dönemde haraketlerinizin daha değişken, kimi zamanda son derece gergin olması karşısında siz bile şaşırabilirsiniz.

Sevgili Akrep, Siz sabit su burcusunuz. Güç kaynağınız olan güçlü duygularınızla insanlarla olan ilişkilerde samimiyeti devam ettirebilir, kontrolü elinizde tutabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın