Aslan burcu 2012 burç yorumu

Sevgili Aslan burçları , aşk hayatınızda 2012 yılında en şanslı olduğunuz tarihler 5 Mart – 3 Nisan , 3 Eylül – 7 Ekim arası ve 10 Aralık ile 2013 yılının başına kadar ki dönemlerde oldukça şanslı olacaksınız. Partneriniz ile aranızda olan ufak problemleri çözmeye çalışacaksınız.

Devam eden ilişkinizi bu sene bir sonraki seviyeye taşımayı düşüneceksiniz.  20 Aralık’tan itibaren ikili ilişkilerinizde gerginlikler meydana gelecek , karşınızdakini kırmadan , sesinizi yükseltmeden hatalarını ona söylerseniz bu kırılgan dönemden yumuşak geçiş yapabilirsiniz.

2 Ekim den sonra aileniz daha ön plana çıkacak ve onlara daha fazla ilgi ve alaka ayıracaksınız.

İş hayatınızda ise bu sene dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz yıl. Özellikle yılın ilk yarısında kariyer hedefinize giden merdivenleri bir bir çıkacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda sürekli beğeni ve takdir alacaksınız. Çalıştığınız şirketin üst düzey yöneticileri ile yılın ilk yarısı yine bir araya gelebilirsiniz.

Mayıs ve Temmuz ayları arasında çalıştığınız ortamdaki arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılmalara neden olabilirsiniz. Bu yüzden söylemek istediklerinizi evirip çevirmeden direkt olarak karşınızdakine söylemenizde fayda var.

Mayıs ve haziran ayları arasındaki finansal yatırımlarınız size kazanç sağlayacak ve maddi açıdan biraz da olsa rahatlamanıza olanak sağlayacak.

Yurt dışı ortaklıkları , yurt dışına açılma gibi hedefleriniz varsa bunları yılın ilk yarısı yapmanızda fayda var. 15 Temmuz ile ağustos sonuna kadar olan dönemde önemli anlaşmalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Ekim ayı gibi karşınıza çıkan ekonomik yatırım fırsatlarında çok iyi düşünmeniz gerekiyor zira bu dönemde gözünüze herşey yanıltıcı gözükebilir. Ekim ayından yatırım yapacaksanız bunu Aralığın ikinci yarısına bırakmanızda fayda var. Yıl sonuna doğru aileniz ve işiniz arasındaki dengeyi sağlamanız gerekiyor.

Sağlık açısından ise , yaz aylarında sağlığınıza gerektiğinden biraz daha fazla önem vermelisiniz ve bekletmekte olduğunuz doktor kontrolleri varsa bunları bir an önce yaptırmalısınız. 7 Ekim den sonra stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Kasım ayında bağışıklık sisteminize daha fazla özen göstermelisiniz.

Bir cevap yazın