Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Aslanlar saat 06:56 Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde yürümesi, problemlerinizin çözülmesi sizin için önemli. Eğer bir sıkıntı varsa, bunu aranızda halletmeniz lazım. Ayrıca her iki taraf bugün birbirlerine duydukları sevgiyi şöyle bir sorgulamaları lazım. Bu sorgulama sorunların aşılmasında gayet etkili bir yöntemdir. olabilir. Geçmişte yaşananların, verilen kararların bir daha ele alınması iyi olacaktır. Ay-Akrep burcu seyir günlerinde derinlemesine düşünürüz, tespitlerde bulunuruz. Bu sayede problemler çözüme kavuşabilir.Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ailenizle ilgili verilecek önemli bir kararı işaret ediyor. Birisine destek olabilirsiniz. Bir büyüğünüzle yakından ilgilenmeniz gerekebilir.Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Gün içinde ailevi konular sizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Bazı konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. Gün içinde kişisel konularda sizi üzebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Maddi konularda alacağınız desteğin büyük bir kısmını ilişkilerinizde yarattığınız başarılara borçlusunuz. Ben merkezci kişiliğinizin altında yatan yardım sever yapınızı kimse inkar etmiyor. Takdir görmeye devam edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın