Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün boyu gücünüz düşük, kronik sağlık sorunlarına karşı hassas olun. Kısa yoldan işlerin çözülmesi için yapacağınız girişimler uzun vadede zarar verir. İçe dönüp objektif kararlar vermek faydalı olur.Gün boyu balık burcunda ilerleyen Ay, Neptün ve Kiron arasında seyrediyor. Duygusal yükler açığa çıkaran enerjiler mevcut. Şevkat ve adaptasyonda aşırıya kaçabiliriz. Ay bir yandan da Yayda ilerleyen Jüpiter ile görünümde. Bugün yargılarımızda abartılı olabiliriz, işleri baştan savma yapabiliriz. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli.\nGünün rengi: GümüşElement: AteşNitelik: SabitArketipler: Kral, aktör, çocuk, soytarı, oyuncuUğurlu günü: Pazar Madeni: AltınUygun taşı: Elmas,pırlanta, yakut, mavi topaz, sarı safir, kaplangözüUygun meslekler: Yöneticilik, organizatörlük, politika, eğitim- öğretim, iç mimari, kozmetik, aktörlük, sanat yönetmenliği, tiyatro, kuyumculuk, subaylıkYazın en sıcak, en ateşli zamanı… Oldukça cömert, hareketli geçen günün ardından azıcık serinlenen akşam zamanlarında artık sahneye çıkmanın vakti gelmiştir. İçe dönüklükten, dışa vuruma geçme zamanıdır… Açık, direkt olan bu insan için herşey gün ışığı kadar görünür ve net olmalıdır. Güneşin ışığını üstünde hisseden ve kendine güvenle ilerleyen aslan insanı, yaratıcılığını ortaya çıkaracak sahneyi arar. Nerede olursa olsun sahneyi bulur çünkü alkışı duymak, alkışı almak onun doğasının vazgeçilmezidir. Sahnede kendini kaybeder, egosunu parlatır ve öne çıkarır… O bir kraldır ve sanatını en gösterişli bir biçimde insanlara sunmalıdır. Kendini bir parça olsun diğer insanlardan üstün görür… Gururu ise, zaman zaman onu zorlayabilir. Kararlı, aktif, eğlenceli, neşeli, sıcak yapısıyla insanları etkilemede üstüne yoktur. Güneşe yaklaşıldığında daha fazla ateşi hissettiğiniz gibi, bir aslan insanına duygusal anlamda iyice yaklaştığınızda ışığı görünce yanan ateş böcekleri misali ne olduğunu anlamadan yanarsınız. Bir aslan insanını ben bilirim tavrından, dikkat çekme merakından, çevresinde yaratacağı baskın duruştan anlamanız hiç de zor olmayacaktır. Güneş aslanda, canlılığı, güçlülüğü ve yaşam enerjisini ortaya koyarken, ay aslanda duygusal anlamda inatçılığı öne çıkarabilir. Merkür aslanda, iletişimi gösterişli kılar. Venüs aslanda, tam bir şölendir, oyuncudur ve dramatikliktir. Mars aslanda kişiyi lider yapar… Herkese ne yapmasını söyleyen, inatçı ve kararlı bir lider. Jüpiter aslanda, yeteneği ve renkli kişiliği ortaya koyar. Satürn aslan, çocuklar, sevgi ve duygusallık konularında daha iyi tutumlar geliştirmemiz gerektiğinin altını çizer.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Bugün Ay, Balık burcunda ilerliyor olacak. Sizlerin daha çok ekonomik konularınıza odaklanacağız bir gündesiniz. Ay ve Neptün’ün kavuştuğu gün içerisinde maddi hedefleriniz, hayalleriniz gerçek olabilir. Beklediğiniz paralar gelebilir. Kredinize onay çıkmış olabilir. Finansal durumunuzu etkileyecek her güzel ihtimal gerçek olabilir.Ay-Neptün kavuşumu kesinleştikten sonra Ay, Jüpiter’e açıya gidiyor. Gün içerisinde hem para harcarken hem duygularınızı dile getirirken abartıya kaçabilirsiniz. Jüpiter’in abartmaya meyilli yapısı, bu sert açı esnasında, her şeyi büyütmeye açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye karşı olan tutkunuz bugün negatif etki yapabilir. Onu sahiplenmeniz, partnerinizde kısıtlanmış hissiyatı yaratabilir. Aynı aşırılığa bugün alışveriş yaparken de kaçabilirsiniz. Sonradan borçlarınızı kapatmak zor olabilir. Çocuğunuzdan onun hayatına çok müdahale ettiğinize dair sözler duyabilirsiniz. Satürn ve Neptün açısını çalıştıran Ay, iş hayatınızda hedeflerinizi gerçekleştirdiğiniz bir gün yaşatabilir. Bunun sonucu direkt maddi durumunuza da destek olabilir.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Endişe duyduğunuz olaylar gündeminize tekrar düşebilir. Finansal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraş gösterdiğiniz işlerde yavaşlama ve sonlanma yaşayabilirsiniz. Hayatınızda gizli kalmış olaylar nedeniyle kabullenme içine girebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar olabilir. Banka işlerinizi hallederken dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın