Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Aslanlar, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, duyarlılığın yükselişidir. Aileniz, sevdiğiniz kişi, değer verdiğiniz insanların önemi üzerinde düşünürsünüz. Hassassınız. İlgi beklersiniz. Sıkıntılarınızı kimseye anlatmazsınız. Dinlenmek, güven duyduğunuz insanlarla bir arada olmak rahatlatıcıdır.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, duygularımızı, hassas olduğumuz meseleleri dışa karşı gizleriz. Sanki bilinmesini istemeyiz. Çocuklarımız, ailemiz, sevdiğimiz her şey bizim için kıymetlidir. Huzur ararız. Sıkıntımızı içimize atarız. Bazen en ufak bir şeyi gözümüzde büyütürüz. Beklentilerimiz olmasa bile, bize ihtiyaç duyanları geri çevirmeyiz, hatta gereğinden fazla yardımcı oluruz.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, gerek parasal ve gerekse bizi ilgilendiren bir çok konuda zorlanmamıza, bazen de ne olacaksa olsun yetti artık dememize yol açabilir. Ancak böyle düşünmek pes etmek, havlu atmakla eş değer olduğundan doğru bir yol değildir. Oysaki yaşamda bazen duraklama veya terslikler olabilir. Bunlar doğal sayılmalıdır. Bunlar gücümüzü anlamamız için direnç zamanlarıdır. Biz yeniden kendimizi toparlayabilir, sorunlarımıza çare bulabiliriz. Kendimize inanmaktan vazgeçmemeliyiz.Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilir, bazı konuları kabullenme içine girebilirsiniz. Fikir sahibi olduğunuz konularda fazla ısrarcı olmamaya çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizde engeller çıkabilir. Keyifsiz olduğunuz konular hakkında başkalarını suçlamamaya özen gösterin.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Farklı bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın