Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ev ve aile hayatınızda, parasal işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Diğer yandan sağlığınız veya günlük işlerinizin düzeni bazı sektelere uğrayabilir, kendinizi, sağlığınızı önemseyin, iletişiminizi kuvvetli tutumaya çalışın.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. İlişkide paylaşım önemli. Bir tarafın sadece kendini düşündüğü, kendine göre yorumladığı beraberlikte mutlu olmak pek kolay değildir.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, insanlarla olan bağımızın ne kadar kuvvetli veya zayıf olduğunu bize gösteriyor. Şaşırıyoruz duyduklarımıza veya olan bitene. Tepki koysak bir türlü, koymasak bir türlü. Olumsuz duygular, mesafeler ve ilişkilerin sağlıksız oluşu bu saatlerde bizi daha fazla yorabilir, üzebilir. Bir şeyleri toparlamak veya tarafsız şekilde yorumlamak kolay değil. Bütün bunlar gösteriyor ki, elden geldiğince sakin olmalı, bir şeylerin üstüne gitmeyelim. Bir şeyleri anlamak için zamana ihtiyacımız var.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, beraberliğinizle ilgili meselelerde partnerinizin mağrur halleri, sürekli kendinden yana olan tavırları canınızı sıksa da, bu itişmenin tutkularınızın yoğunlaşmasında etkili olduğunu fark edebilirsiniz. Hatta bazen sırf nasıl davranacağını görmek için onu çileden çıkaracak şekilde hareket edebilirsiniz.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, ihtiyaçlarımızı karşılamak, güven içinde yaşamak amaçlı düşünmeye işarettir. Elde olmadan bazı ödemeler gecikmiş olabilir. Arzuladığımız gibi yürümeyen ilişkiler veya planlar bizi rahatsız edebilir. Bu görünüm kişinin azim ve kararlılıkla bütün bu zorlukları aşabileceğini, umutsuz düşünmek yerine mücadele ederek yola etmenin önemini vurgular. Ailevi konuların ele alınması, finansal durumların gözden geçirilmesinde uygun bir çıkış yolu bulunmasında yardımcıdır.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde çok daha özverili ve iyimser olabileceğiniz bir gündesiniz. Dengeleri sağlama konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz. Anlayışlı konuşmalarınız karşınıza çıkabilecek sorunları kolayca çözmenizi sağlayacak. Bekârlar için de evlilik konularında yeni gelişmeler yaşanabilir. Birlikteliğinizde uyumlu ve güzel zamanlar yaşanabilir.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Bekâr aslanlar için bugün sürpriz tanışmalar ve iletişimler devrede gözüküyor. Uzun süredir beklediği kişilerle tanışmanın sevinci içinde olacak ve bekledikleri kişinin karşılarına çıkmalarından ötürü heyecanın dozu daha da artacak. İlişkisi olan aslanlar ise karşı taraftan alacağı pozitif adımlar ile sevilmenin büyüsünü bir kat daha derinden yaşayacak ve ilişkilerini daha da sağlamlaştırır olmanın bir olmanın mutluluğunu tadacaklar. Birbirinizle stres yaratan konuları bir kenara bırakıp uyumlu olmayı bildiğiniz sürece her şey daha da güzel olacaktır.

Bir cevap yazın