Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay gün boyunca İkizler burcundaki hareketini sürdürüyor. Günün tamamında sert etkiler hakim olacak. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter arasındaki etkileşimler maddi konularınızda stresli zamanlar yaşatabilir. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa ameliyat gündemi karşınıza gelebilir.Ay-Jüpiter karşıtlığı ise bulunduğunuz çevrede sert tepkilerinizden dolayı eleştiriler almanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda da vereceğiniz bir tepki ileride büyüyerek canınızı sıkabilir. Ay’ın retro Merkür ile olan açısı da ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Haberinizin olmadığı bir borçla da yüzleşebilirsiniz. Ay bu açılarının sonrasında 15:30 itibariyle yarına kadar boşluğa giriyor.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gündesiniz. Sosyal konularla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızı toplayıp yeni organizasyonlar içinde olmak size iyi gelecektir. İş hayatınızda destek alabileceğiniz kişiler var. Akşam saatlerinde ise ailevi konular gündeminizi etkileyebilir.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Karşınıza engel çıkaran kişilere dikkat etmelisiniz. İş bağlantılarınızla ilgili kuracağınız ilişkilerde bazı kişilerin gerçek yüzünü görebilirsiniz.

Bir cevap yazın