Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hafta sonu yapılması gereken işlerinizde parasal olarak güzel sonuçlar elde edebilir, diğer insanlara yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Aile hayatınız için yapacaklarınızda sevdiklerinizle yol gösterebilirsiniz. Farklı konulara ilginiz yüksek.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek, başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan, sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz, anında tepki gösterebilirsiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, başkaları tarafından anlaşılma, desteklenme ve sevilme olgularını yeniden ele almamızı sağlayan bir enerjidir. Olumlu yönde gelişme arzumuzdur. Aile olmak, bir arada yaşamak ve sağlıklı bir hayat sürebilmek için kararlar veririz. Geçmişimizle yüzleşiriz, geleceğimizi inşa edebilmek için gayret gösteririz. Daha üst bir seviyeye çıkabilmek için birileri size destek verebilir. Kişisel anlamda bir büyümenin rotasını çizen bu görünüm, olgunlaşmanın göstergesidir. Reform hareketidir. Yeteneğinizi bir iş veya bir alanda değerlendirme fırsatıdır.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, ters giden bir durum varsa, bunu söylemekten kaçınmazsınız. Zihinsel açıdan gayet hızlı düşünebilir, aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Gezmek, görmek, deneyimlemek sizin için son derece önemlidir.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, sağlığımız, çalışma hayatımız, maddi paylaşımlarımız yönünde hedeflerimizi ele almamızı sağlıyor. Bazen kaygılanıyoruz. Her şey sağlam olsun istiyoruz. Doğru ve kaygılardan uzak, ideallerimiz doğrultusunda ilerlemek arzumuz yoğun. Güvenli bir yaşam, kimseye muhtaç olmadan, kimsenin üzerimizde baskı kurmadığı bir beraberlikten yanayız.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak, dilediğimiz gibi kendimizi ifade etmek isterken, yapmak zorunda kaldığımız işler canımızı sıkabilir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün uzaklarla ilgili işler ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var. Daha heyecanlı olabilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İdeallerinizden taviz vermek istemeyişiniz sizi daha bir anlamlı yapıyor.. Yollarla ilgili planlarınızı uygulamak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Amaçlarınızı doğru bir şekilde uygulamaya başlamalısınız.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Düşünsel anlamda kendinize yeni ufuklar açabilir, merak ettiğiniz konularla derin araştırmalar yapabilir, bugüne kadar alıştığınız anlayış kalıplarını değiştirebilirsiniz. Hayata farklı açıdan bakmanızı sağlayan olaylar yaşamanız muhtemeldir. Fikirlerinize daha esnek olmalı ve olayları değerlendirmede daha empatili davranmalısınız.

Bir cevap yazın