Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Aslanlar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda kendinize uygun seçimlerde bulunmanızı sağlayıcıdır. Bu bazen önemli bir sınavın başarılması veya yeteneğinize göre bir iş tercihinde bulunmanız anlamına gelir. Bir başka yere yerleşmek, dünyayı tanımak, öğrenmek, farklı insanlarla bir araya gelmek bu görünüm sayesinde gerçekleşir. Artık dünyadan uzaklaşmak değil, insanlarla kaynaşarak yol alırsınız. Nereye gitmek, nerede bulunmak, yaşamak istiyorsanız ona göre seçim yaparsınız. Akademik kariyerden, serbest ticarete kadar geniş bir yelpazede adınızı duyuracak gelişmeler yaşanabilir. İnançlı, cesur, özgür ve bireysel şekilde projelere adım atabilir, gruplar içinde yer alabilirsiniz. Gelişim anlamında tecrübeler edinirsiniz. İnsanların dikkatini çekebilirsiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü yenilikçi fikirleri olan, çevresiyle ilişkisi güçlü, nazik kişilere yönelmemizi sağlıyor. Kabalıktan ve dar görüşlü insanlardan hoşlanmıyoruz. Bizi etkileyecek kişinin hakikaten donanımlı olması şart. Baskıdan hoşlanmıyoruz. Bizi kendi gibi düşünmeye kimsenin zorlaması mümkün değil.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, hayallerinizi aktif ve enerjik bir zihinsel akış sağlıyor. Kişi eğer isterse, hayallerini gerçeğe dönüştürmek yolunda mesafeler kat edebilir. Sınırlarınızı genişleten, maddi ve manevi, ilişki anlamında fantezilerinizi yükseltici bu görünümden yararlanmanın yolu, meraklı ve yetenekli olduğunuz alanlarda kendinizi göstermek. Gelişime, bilgi sahibi olmaya çalışmakta yarar var. Hangi alana meraklıysanız mutlaka o alanla ilgili gelişmeleri mutlaka takip ediniz. Siz bilgilendikçe, danışmanlık, yazarlık, öğretmenlik, seyahat gibi alanlarda söz sahibi olabilirsiniz. Ayrıca başkalarını da doğru yönde teşvik edebilirsiniz.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü ilişkideki paylaşımcılığı keyifli kılıyor. Her iki kişi de, birbirinin özgürlüklerine saygı duyarak hareket ederse, hakikaten güzel bir şeyler yaşamak, vakit geçirmek mümkün olacaktır. Bu görünüm, yeni biriyle tanışmanın, bir araya gelmenin de işaretçisidir. Sosyal aktivitelerde bir hayli ilgi uyandırırsınız. Söyledikleriniz başkaları tarafından ilgiyle dinlenilir.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Ortaklı konularda riskli kararlardan uzak durmalısınız. İşlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Sabırlı davranmanız gereken durumlar olabilir. Bazı konularda iç sesinizi dinlemek faydalı olabilir. Eğitsel konularda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Fikirlerinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, ani hareketlerden uzak kalmalısınız.

Bir Cevap Yazın