Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay bugün hareketine Terazi burcunda devam ediyor. Ay-Jüpiter pozitif görünümüyle beraber yüzünüzü güldüren haberler alabilirsiniz. 12:37’de Ay, yarına kadar hareketine boşlukta devam edecek.Mars bugün Yengeç burcuna geçiş yapıyor. 2 Temmuz tarihine kadar sağlık problemlerinize vakit harcayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa bu dönem daha dikkatli olmanız gerekebilir. Psikolojik olarak da daha duygusal olabilirsiniz. Bilinçaltınızdakileri temizlemedikten sonra hep geçmişteki şeyler sizin enerjinizi aşağıya çekmeye devam edecektir.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün gündelik işlerinizi tamamlamak için uygun bir gün olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda işlerinizin ilerlemesi pekte rahat olmayabilir. İletişimden kaynaklı problemler çıkabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişikliklerle ilgileneceğiniz zamanlar var. Ticari konularla ilgili girişimlerde dikkatli olmanızda fayda var. Günü sakin geçirin.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Dolunay etkisiyle hassas bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal olarak hassas olabileceğiniz bugün de hissiyatınızı yüksek tutarak ego içeren davranışlarınızın önüne geçmelisiniz. Gizli kalan bir durumu öğrenmeniz mümkün olabilir.

Bir cevap yazın