Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Aslanlar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında hem ilişkinizle alakalı hem de mesleki konularda hızlı ve son derece yenilikçi tarzda düşünürsünüz. Eğer size karşı çıkan olursa, inatlaşabilirsiniz.Saat 09:05 Ay, Venüs ile zorlu görünüm yapacak. Kurallar ve uyulması zorunluluklar canınızı sıkar. Birilerini memnun etmek zorunluluğu sizi rahatsız edebilir. Çevrenizle nazik bir şekilde ilişki kurmaya özen gösterirsiniz. Fakat bazı kişiler bunun değerini bilmediklerinde keyfiniz kaçabilir.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, büyümek, gelişmek, dönüşmek isteğimizi yükseltiyor. Bizi derinliklerimizle temasa geçiriyor. Elimize batanları, yüreğimizi acıtanları temizleyip yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ancak bunun kolay olmayacağının da farkındayız.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, sizin aileniz-yuvanız ve değer verdiğiniz her şeye duyduğunuz tutkuyu yoğunlaştırır. Size ait olan her şey sizin olmalıdır. Var olmak, mevcut sorunları aşmak için elinizden geleni yaparsınız. Bu görünüm ailenin maddi-manevi kaynaklarını ortaklaşa paylaşım anlamına gelir. Bu bir evin satışı, alınışı, kiralanması, yeniden düzenlenmesi, aileye ait mal-mülk gibi konuların araştırılmasında fayda sağlar.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızda bitirmeniz gereken işlerinizde odaklanabilirsiniz. Kendinizi duygusal olarak değişim içinde hissedebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızı ilgilendiren konulara gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizi belirginleştirmek için daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Babanıza zaman ayırabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Değerinizin karşılığı olmayabilir. Partner adayınızın bazı sırlarına tanık olabilirsiniz. Aşkınızı gizli gizli yaşamak isteyebilirsiniz. Duygularınız gittikçe derinlik kazanmaya başlıyor. İçinizde istikrarı sağlamanız çok zor.

Bir Cevap Yazın