Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Aslanlar saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hayatı sevdiren, canlandıran, zihnimizi aktif ederek güzelliklerin keyfine varmamızı sağlayan olumlu bir enerji akışıdır. Gelecekle ilgili umut verir ve her sorunun bir şekilde çözüme kavuşacağı inancı aşılar. Aşkta şans ve fırsatların işaretçisidir. Biriyle tanışmak, hatta aşık olmak mümkündür. Konuşuruz, yazışırız ve kısa seyirli bir geziye çıkarız. Birkaç gün moralimiz oldukça yükselecek.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, sıkıntılarınızdan kurtulmak, biraz olsun ferahlamak amacıyla çevrenizle bağlantı kurmanızı sağlıyor. Aslına bakarsak, pek kimseyi dinlediğiniz yoktur. Maksadınız, biraz oyalanmak, sorunlardan uzaklaşmaktır.Saat 15:30 sonrası etkili olacak Ay-Merkür karşıtlığı, hızlı düşünmemizi sağlıyor özellikle aşk hayatımızla ilgili konularda epeyce düşünceliyiz.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün arkadaşlarla bir araya gelmek ve hoş vakit geçirmek için güzel imkanlar var. Konuşmalar, zihinsel canlılık dikkat çekiyor. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Karşılıklı güven duygusuna bağlı ilişkilerinizin gündem kazanmasıyla, kendinizi daha rahat ve esnek hissediyorsunuz. Karşı cins ilişkilerinizde yoğun bir duygu alışı verişi içinde olacaksınız. Gizliliği tercih ediyorsunuz.

Bir Cevap Yazın