ASLAN BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

ASLAN BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Çocuksu, oyuncu, neşeyi seven, cömert, adil, güçlü, çekici, otoriter Aslan’lar

Aralık ayında kişiliğinizin ana konusunu yaratıcılığınız ve kendinizi ifade konuları oluşturacak. Karşı cinsle ilişkiler, tanınmak (ün sahibi olmak) üstünlük taslamak gibi olgular fazlasıyla gündeme gelecek. Alkış ve size hayranlık duyulmasını istemeniz nedeniyle çevrenizdeki insanlara karşı bağımlılık duyabilirsiniz. Kendi yaşamınızı ve sevgiyi bir oyun gibi görmek eğiliminiz olur. Sizinle ilgilenilmedikçe yaşamdan zevk alamazsınız. Sevgiliniz yada varsa çocuklarınızla gururlanmak arzusuyla onları kendi isteklerinize doğru yöneltmek ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Jüpiterin Yay burcundaki seyrinin güneş burcunuza olan olumlu etkisi sayesinde kişise canlılığınız ve ifade gücünüz fazlasıyla artacaktır.

Venüs enerjisi bu ay boyunca sizin ilişki kurma tarzınızı güçlendirici etkiler yaratacaktır. Kendinizi ifade gücünüz yükselecek kolaylıkla ilişkilere girebileceksiniz. Yaratıcı enerjinizin fazlalaşması kendinizi ifade gücünüzün yükselmesi sonucunda birçok girişiminiz başarıyla sonuçlanacaktır. Özellikle aşk ilişkileri açısından maceraya dönük tutumunuz nedeniyle kısa süren birçok beraberlik yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olan Aslanlar bu devrede onlarla yakından ilgilenecek, aktivitelerde bulunacak belkide birlikte bir seyahate çıkarak hoşça vakit geçireceklerdir.

Mars enerjisi bu dönemde Venüs gezegeni gibi kendinizi ifade ve yaratıcı faaliyetler evinizden geçecek oluşu nedeniyle ve güneşinizle olan uyumlu açısı sayesinde aktif ve öncü kimliğinizle macera dolu ilişkilere kolayca girebileceksiniz. Aşk ilişkilerinizdeki macera dolu deneyimlere yöneliş tarzınız nedeniyle uzun ömürlü olmayan ilişkiler yaşayabilirsiniz. İlişkisinde kararlı olan Aslanlar ise sevdikleri insana karşı çok daha iyi niyetlerle ve pozitif davranacaklardır.

Sizin İçin olumlu günler:
6-7-10-11-15-16-20-21-25-26

Sizin İçin olumlu günler:
2-3-8-9-22-23-24-29-30-31

Bir cevap yazın