ASLAN BURCU İÇİN KASIM AYI ASTRO ANALİZİ

Çocuksu, oyuncu, neşeyi seven, cömert, adil, güçlü, çekici, otoriter Aslan’lar

Güneş enerjisinin 22 Kasım tarihine kadar yuva ve bilinçaltınızdakileri açığa çıkarma etkisi taşıyan yaşam alanından geçişi nedeniyle otorite konumundaki ebeveynlerinizle aranızda görüş ayrılıkları oluşabilir. Onların sizi güçlü görme istekleri nedeniyle size destek olmaya çalışmaları sizi sinirlendirebilir. Babanız yada bir büyüğünüzle aranızda sorunlar oluşabileceğinden daha esnek bir şekilde hareket etmenizde fayda var. Evli aslanlar bu dönemde tüm enerjilerini aileleriyle alakalı meselelere yönelterek gücün kendi ellerinde olduğunu aile fertlerine göstermek isteyebilirler. Yaratıcı enerjileriniz evinizle ilgili meselelerde size fazlasıyla güç verecektir.

Venüs gezegeni 17 Kasım tarihine kadar yuvanızla ilgili meselelerde içinizi pek rahat ettirmeyen bazı konuların gündeme gelmesine neden olacaktır. Akrep burcundaki seyreden venüsün zorlu pozisyonu nedeniyle içinizde sevgi hissetmeyebilir ve duygu alışverişinizde problemler yaşayabilirsiniz. Kimi aslanlar tutkulu hislerle eşlerini fazlasını sıkabilir ve sonradan düzeltilmesi zor olacak problemlere neden olabilirler. Ailenizle alakalı konularda ya hep ya hiç tavırlarınızla onları üzebilirsiniz. Bu kozmik etkinin bilincinde olarak duygusal konularda daha esnek düşünmenizi öneriyorum.
Mars gezegeni en güçlü pozisyonundaki transiti nedeniyle size yuvanızla alakalı konularda güç verecektir. Yeni bir yere taşınmak yada ev alımı gibi konularla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizle alakalı kararlar alabilir. Yada kararlarınızın onlar tarafından kabul etmelerini isteyebilirsiniz. Evinizle alakalı yenilikler ve değişimler yaşama isteğiniz yüksek olacağından yeni kararlar için merkürün 17 Kasım tarihindeki geri hareketinin bitmesini beklemenizde fayda var.

Sevgili Aslan, siz sabit Ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan, hareketlerinizdeki azim ve kendinizi ifade gücünüzle yaratıcı olabilirsiniz.
Rastgele!
Sizin İçin olumlu günler:
6-7-10-11-15-16-20-21-25-26

Sizin İçin olumlu günler:
2-3-8-9-22-23-24-29-30-31

Bir cevap yazın