Balık burcu Günlük Burç Yorumu (03-04-2019)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (03-04-2019)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Günün tamamında Ay sizlerin burcunda hareketini sürdürüyor. Bugün de güne güzel başlıyorsunuz. Günün ilk yarısı aktif olan Ay-Satürn ve Ay-Plüton arasındaki güzel açılar sebebiyle kendinize güveninizin arttığı, girdiğiniz her işin altından kalkabileceğiniz bir enerjiniz olacak. Kendinizle ilgili değişimler yapmak istiyorsanız gündüz saatleri olumlu olacaktır.Akşama yaklaştığımızda Ay ve Jüpiter arasındaki zorlu etkiler aktifleşmeye başlıyor. Sizler özellikle şansınızın azaldığını düşündüğünüz durumlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız her şeyi iki kere kontrol etmeniz iyi olacaktır. Saat 18:35 olduğunda ise Ay yarına kadar boşluğa giriyor.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Geleceğiniz için alternatif fikirler üretip, bunları proje haline getirebilirsiniz. Hassasiyet gösterdiğiniz konulara daha fazla eğilmek isteyeceğiniz zamanlar var. Beden sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün finansal alanda bazı kararsızlıklar ve endişeli bir tavır içinde olabilirsiniz. Her şeyin bir yolu olduğunu düşünerek huzurunuzu arttırma yoluna bakmalısınız.

Bir cevap yazın