Balık burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ailevi konuşmalarınızın sizi yanlış yönlendirmesine veya sizin onları aldatma etkilerine karşı dikkatli olun. Kararsızlıklarınız onları olumsuz etkileyebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizin ilişkiniz üzerinde baskı kurmasına izin vermeyin.\n Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, çalışma hayatınız, sağlığınız, operasyonlar, tetkikler, diyet, egzersiz gibi konuları gündeme taşıyor. Kimi Balıklar için iyileşme ve toparlanma ihtiyacı anlamına geliyor. Alacak veyahut sizi sıkıştıran borçlarınız varsa, bazı kişilerle görüşebilir, çözüm bulmaya çalışırsınız. Ev satın almak, kiralama gibi konularda iyice düşününüz. Bir kısım Balıklar biraz huzursuzlar. Değişim istiyorlar ve yeniliklere açıklar. Aceleyle karar verebilirler. Aile içindeki sorunları, konuşarak, birbirinizi dinleyerek çözümlemekte yarar var.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığında, bize güven veren her şey başımızın tacıdır. Biraz takıntılı davranabiliriz, hatta kimi zaman iddialı. Değerlerimize bir ufak zarar geleceğini hissetsek tartışmaktan kaçınmayız. Hedefimizi gerçekleştirmek için her çareye başvurabiliriz. Yeter ki, bir ses gelsin ve bir nefes, bir heyecan olsun hayatımızda. İsteklerimiz gerçekleştiğinde bir balık gibi derinliklerden yüzeye çıkabiliriz. Bir limana demir atmaya bile razı olabiliriz.Saat 17:07 Merkür-Neptün görününüm etkisinde hayal kırıklığı yaşayacağımızı düşünüyoruz. Özellikle geçmişin acı tecrübelerini unutmadık. Madem unutmadık, o zaman attığımız adıma, ilişkimize gerçekçi bakmayı bilelim.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, moralimiz yükselir, kendimizi iyi hissederiz. Çevremizle bağımız güçlüdür.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördün, taşınma, yolculuk, ailevi konularda gerçekçi olmak lazım. Koşullara göre duruma bakmak, hesabımızı bilmek vaktidir.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşum etkisinde ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümünde, yolculuk, haberleşme, ailemiz veya özel anlamdaki işlerimizin çok iyi takip edilmesi, hiçbir şeyin hafife alınmamasında yarar var. Eğer yeni bir karar verilecekse, bunun hakikaten sağlam olup olmadığına bir bakılması gerekir.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Kişisel hassasiyetiniz olan konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Arayış içinde olduğunuz konular gündeminize gelebilir. Hayatınızda ters giden konulara karşı daha sezgisel davranmanız, içinde bulunduğunuz durumdan hızla çıkmanıza yardımcı olacak. Zihinsel yönden hareketli bir gündesiniz. Hislerinize güvenmeniz şansınızı arttıracak.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın