Balık burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, aşk konusunda veya aşkla ilgili tüm meselelerde, çocuklarımız varsa onlarla ilgili konularda hassasız. Duygularımız su misali akışta bugün. Aslında isteğiniz son derece basit bir şey. Size karşı gayet anlayışlı ve güvenilir olunmasını istiyorsunuz. Çünkü dürüstlük sizin için önemli olduğundan karşınızdaki insanın kendisi gibi davranmadıkça, açık olmadıkça şansı olmayacağını bilmesi gerekiyor.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, finansal konulardaki hassasiyetinizi yükselticidir. Rahat bir yaşam arzularsınız. Güvende olmak istersiniz. İhtiyaçlarınızı satın alırken dikkatli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Çocuklarınız, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğünüz bir hayli fazlalaşır. Maddi yatırım, miras, nafaka, hukukla ilgili işlerinizi iyi takip ediniz.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, özellikle ilişki ve iş hayatımızla ilgili konular üzerinde bizi baskı altına alıcı bir etkiye sahiptir. Sanki her taraftan çevrilmiş gibi, bizi bir şeylerin pes ettirmeye çalıştığını hissederiz. Bir yandan ilişkimizde karşı tarafın eleştirel yaklaşımları, diğer taraftan üstümüzdeki sorumlulukların yorgunluğu. Bütün bunlar aslında, mücadele etmemiz gereken alanları işaret eder. Biz eğer şöyle sakince ve gerçekçi bir şekilde durumlara bakabilirsek, bunları aşabilecek güçte olduğumuzu görebiliriz. Panik olursak, sinirlenirsek, enerjimizi boş yere tüketiriz.Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün keyif alacağınız işlere yönelebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Sevdiğiniz şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Birçok işi bir anda yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde mücadele gerektiren koşullarda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yoğun bir çalışma temposuna girdiniz. Yaptığınız işin tüm sorumluluğunu yüklenmeniz, bazı kıskançlıkların, ortaya çıkmasına neden oluyor. Aşkta fazla inatçı bir yapınız var. Sevdiğiniz kişi sizi ikna etmekte zorlanıyor.

Bir Cevap Yazın