Balık burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hem eğitimsel alanda hem de geleceğe yönelik adımlarınızda güzel seçenekler ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Önemli anlaşmalar altına girebilirsiniz. Diğer yandan sosyal çevre sorumluluklarınız bu aralar sizi en çok para yönünden vurabilir. İlişkilerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Özgürce yaşamak arzumuz yükseliyor. Sadece kendimize yakın bulduğumuz kişilerle görüşeceğiz.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, parasal konulardaki işlerimizi dikkatlice yapmalıyız. Kime güveneceğimizi bilelim. Araştıralım. Aceleye getirmeyelim. Riskli yatırım ve girişimlerden uzak duralım. Sağlam ve uzun vadeli düşünelim. Hemen olsun bitsin diye, yanlış kararlar vermeyelim. Bu saatlerde karşımıza çıkacak kişilere, yaptığımız işlere, karşımıza çıkan fırsatlara çok dikkat edelim. Ne kadar doğru olur, ne getirir, ne götürür hesabını yapalım.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, sizi olduğunuz gibi kabul etmelerini istersiniz. Size ters davranılmasından, muhalefet edilmesinden hoşlanmazsınız. Ruhunuz özgür olmak ister ve içinizden geldiği gibi davranırsınız.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, gündüz yaşanan sıkıntıları gideren ve doğru bir karar verilmesini sağlayan enerjidir. Sezgilerimiz bize rehber olacaktır. İyi niyetli çabalarımız karşılık bulur. Bizim için hayırlı olan gerçekleşir. Yolculuk, iş girişimleri 17 Mart tarihindeki Yeniayın güçlü desteğini de hesaba katarsak olumlu yönde gelişmeye başlar.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sizi şaşırtacak beklenmedik haberler alabilirsiniz. Hakkınızda bazı gizli kalmış konuların tekrar gündeme gelmesi mümkün olabilir. Sezgisel olarak şüphe duyduğunuz konuları araştırmanızda fayda olabilir. Yeni adımlar atmaktansa kendinizi dinlemeye vakit ayırabilirsiniz. Bugün çeşitli ruhsal çalışmalar yapmak için de uygun bir gün.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün amaçlarınızı ve isteklerinizi masaya yatırmak ve bu konuda hızlıca bir geçiş planına yönelmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda rasyonel yaklaşımlar içinde olmanız size daha büyük kazanımları beraberinde getirecektir. Ancak biraz daha sabırlı olmalı ve sizin için en iyi şartların oluşmasını beklemelisiniz. Güneş ve Neptün’ün sizin burcunuzda kavuşum yapması, hayalleriniz veya hedefleriniz açısından biraz daha beklemenizi ve bu zamanda yanılgılara çok açık olabileceğinizi mesajlıyor.

Bir cevap yazın