Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

İkizler burcundaki hareketini sürdüren Ay bugün yaptığı açılarla gergin hissetmenize neden olabilir. Herkes gibi zorlu etkilere de siz de maruz kalıyorsunuz. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter arasındaki olumsuz etkileşimler sebebiyle aile içinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki bir sağlık probleminde de sizin desteğiniz gerekebilir.Ay ve Jüpiter arasındaki karşıtlık nedeniyle de kariyer hayatınızda stresli bir gün geçirebilirsiniz. İşlerinizin yolunda gitmediğini, şansınızın azaldığını hissedebilirsiniz. Yöneticinizin tutumu da sinirlerinizi gerebilir. Ay ve retro Merkür’ün açısıyla da evinizde elektroniklerde sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken aile içinde kalp kırmamaya özen gösterin. Günün devamında 15:30 itibariyle Ay boşlukta hareketine devam edecek.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ailevi konular tüm gününüzü etkileyebilir. Duygusal yönden desteklenmeye ihtiyacınız olabilir. Ev hayatınıza ait konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. Kendi iç sesinizi dinleyerek, doğru yolu bulmanız daha kolaylaşabilir. Akşam saatlerinde kolektif konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı tepkisel olabilirsiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Aile üyelerinizle aranızda güven problemi yaşayabilirsiniz. Güven duymadığınızı hissettirmeden hareket etmeniz daha stratejik olacaktır.

Bir cevap yazın