Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal çevrenizle beraber hareket edebilir, güzel planlar içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınızı düşünerek adımlar atacaksınız. Kendinizi geliştirdiğiniz noktalarda etrafınıza ve çevrenize yön vereceğiniz bir dönem, sizin sözlerinizden ve davranışlarınızdan etkileniyorlar.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, gelir-gider dengenizi korumanız gerekir. Bütçeyi aşabilecek harcamalardan kaçınalım. İş hayatımızdan elde ettiğimiz gelir bizi tatmin etmiyorsa, ek kazanç yolları araştırabiliriz. İlişkimizde lafımızı sözümüzü sakınmayız.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, size arzu ettiğiniz başarıyı getirir. Maddi-manevi açıdan sizi tatmin edici olanak ve fırsatların göstergesidir. Tayin ve terfi etmek, uzun yıllardır mücadele ettiğiniz bir alanda rahata kavuşmak halidir. Yatırım anlamında işlerin, kazançların işaretçisidir. Olgunlaşmadır, büyüme ve güçlenmedir. İnançla yolunuzda yürümektir. Büyük bir kuvvet elde etmektir. Mevcut şartların iyileşmesi, bir hedefin gerçekleşmesidir. Yüksek eğitim, lisansüstü araştırma, tez, projenizin kabulü, yeni bir ortama giriş anlamına gelir. Performansınız yükselir. Yaptığınız işte lider konuma çıkarsınız.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, maddi konularda çabuk karar vermenin göstergesidir. Ancak hesabı bilmenin önemi büyüktür.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, olumlu bir yansımadır. Hedefinize varmanızda size güçlü bir moral desteği ve işinizde başarılı olmanızda yardımcıdır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için, sıkı çalışmanız gerektiğini bilirsiniz. Sosyal ortamlarda insanlar sizi dikkatle dinlerler, başarılı bulurlar.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, para kazanmak amaçlı verilen mücadelenin göstergesidir. Evdeki hesap çarşıya uymadığında, zorluklara sabır göstermeniz kolay olmaz.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün harcamalarınıza daha dikkat etmelisiniz. Ani fikirler harcama getirebilir.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden yaralanmak istediğiniz bir gün. Değişik düşüncelerden yola çıkarak sonuca daha fazla yaklaştığınızı görmekten mutlu olacaksınız. Disiplinli davranışlarınız karşı tarafı olumlu etkiliyor.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Amaçladığınız hayallere adım adım yaklaşıyor ve beklentilerinizi giderek yükseltiyorsunuz. Ancak şimdilik biraz önünüzü görmenizde fayda vardır. Zira hedeflediğiniz hayata ulaştıktan sonra daha yükseğini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ancak bunun için daha erkendir.

Bir cevap yazın