Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, kazançlı çıkacağınız işlere yönelme ve bilinçli tercihlerde bulunmanın önemini vurguluyor. Eğer siz gerçekten inanıp, geleceğe dönük düşünürseniz, hem paranızın değerini bilir hem de doğru yolda ilerlersiniz. Geçirdiğiniz tecrübeler gösterdi ki, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. İnsanın kendine ve özellikle sağlığına önem vermesi gerekiyor. Şimdi bedeniniz ve ruhunuza iyi gelecek aktiviteler, işler, uğraşılar ve hepsinden önemlisi siz kıymetlisiniz. Güzel dileklerde bulunma vaktidir. Bazı değişimler iş hayatınız ve özel yaşantınızla ilgili konularda etkili olur. Bunlar yeni bir sayfadan hayata bakmanız gerektiğini hatırlatan uyarılardır. Belki de hiç dikkat etmediniz veya umursamadınız. Şimdi hayat size, bir de buradan bak ve ilerle diyecek. Geçmişi yargılamak yerine, geleceği yaşamaya gönüllü olmak en güzelidir. Bu görünüm size paranın kıymetini bil, kimlere zaman harcıyorsunuz dikkat et, duygularının seni yanıltmasına izin verme, tercihini iyi yap ve karar verdiğin yolda ilerle demektedir. Bu sese kulak vermekte yarar var.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, içimizde saklı olanları kimse bilmez, anlamaz ama biz yine de ayakta durmaya çalışırız. Bu görünüm de bunun işaretçisidir. Kendi dünyamıza çekilip mutluluk yaratırız. Tarafsız, iyi niyetli kişiler olarak, anlaşılmadığımızı düşünürüz. Oysaki bizim arzumuz maddi-manevi rahatlamak, özgür olmaktır. Bütün bunlara rağmen, yine de sevdiklerimize yardımcı olmayı düşünürüz.Saat 06:29 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü, iç huzurunuza verdiğiniz önemin göstergesi. Siz sakın ola ki, hayallerinizin gerçekleşmeyeceğini düşünmeyin. Çünkü onlar size ait. Siz dağılmadığınız sürece, yavaş ve akıllı bir şekilde ilerlediğinizde isteklerinizi elde etmemeniz mümkün değil. Zihniniz gayet hareketli ve pratik çalışmaya dönük bir şekilde işliyor. Huzursuzluğa izin vermeyiniz. Olması gereken niye olmuyor diyerek kendinizi yormayınız.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, zihnen ve bedenen kendimizi gözden geçirmenin işaretçisidir. Ailevi ve duygusal meseleleri bu saatlerde mantıklı bir şekilde ele alırsak, sıkıntılarımızın üstesinden gelebilecek çıkış yolları bulabiliriz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde aksamalar olabilir. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi yorabilir. Riskli işlerden uzak kalmanızda fayda var. Dikkatsiz davrandığınız konular daha sonra sizi zor durumda bırakabilir. Hareketlendirmek istediğiniz işleriniz için mücadele verebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Toplumsal olgularınızı ön plana çıkarırken, sosyal yaşamda da, yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Denge savaşları gündeme gelecek.

Bir Cevap Yazın