Balık burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün bunaldığınız ve uğraşmak zorunda kaldığınız işlerinizi bir kenara bırakacak, kendi istediklerinizin peşinden gideceksiniz. Kafanızı toplamak ve bilmediğiniz yerlerde dolaşmak hoşunuza gidecek, iş hayatınızın gereklilikleri sizi hızlı bir döneme hazırlıyor.Bugün ay Akrep brucunda olacak. Gün içinde kararsızlıklarımız bizi yorabilir. Önemli kararlarda mantığımızla mı yoksa kalbimizle mi hareket etmemiz gerektiği konusunda kararsızlıklar oluşabilir. Duygusal olarak abartmaya, aşırı iyimserlikle hareket etmeye yatkın olacağız. Başkalarını düşünerek atılacak adımlar çevre ilişkilerimizde doğru köprüler kurmamızı sağlayabilir.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Güçlü olma ve güçlü görünme arzumuzun yoğun olduğu bir gündeyiz. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız.Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Sezgilerimiz oldukça güçlüdür. Etrafımızdaki insanlara şöyle bir bakarız. Ancak dikkatli bir şekilde iletişimde bulunmak lazımdır. İçinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar vardır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali durumlar oluşabilir. Haksızlıklara tahammül gücünüz düşüktür.Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Dışa karşı, inandıklarımızı güçlü bir biçimde dile getirebiliriz. Birileri bize dayatmada bulunsa bile, biz maddi-manevi güvenliğimizi kimsenin tehdit etmesine izin vermeyiz. Kendimizden emin bir şekilde dururuz. Neden olursa olsun, hiç kimseye eğilmeyeceğimizi ılımlı bir şekilde izah ederiz.Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkide sıcak ve cömert yaklaşımların insanı rahatlatan, güven uyandıran davranışların göstergesidir. İster yeni başlasın ister devam etsin beraberlikte soru işaretlerine yer vermeyiz. Bu enerji şans verici yanıyla partnerimizden fayda görmemizi, ilişkiden emin olmamızı sağlar.Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, iş hayatımızla ilgili yeni kararların işaretçisi olsa da, Mars gerilediği için, bizi bir şeyler bizi durdurabilir. Zorluk çıkartabilir. Sakin ve soğukkanlı şekilde hareket etmeliyiz.Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,iremSUMynet Astroloji Danışmanıİnstagram: astrolog_iremsuFacebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/Twitter : @astrologiremsu

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Dikkat çekici olabileceğiniz bir konu gündeme gelebilir. Hafta sonu olmasına karşın bazı sorumluluklar da söz konusu. Daha kararlı davranmalısınız.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın